Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά μπήκα με Τουρκική IP και αγόρασα το ετήσιο πακέτο προς 279,99 λίρες ή 31,17€ συν 1,5€ χρέωση της τράπεζας για το συνάλλαγμα. 

Δεν κατάφερα με τίποτα να βάλω ούτε τον κωδικό που μου έστειλαν στο mail με την 25% έκπτωση, ούτε το EARLY15 με την 15%. 

Δεν θα ασχοληθώ να τους ζητήσω επιστροφή του 20% γιατί πιστεύω θα χάσω το χρόνο μου μαζί τους και γιατί πέρσι είχα πληρώσει 27€ με Βουλγαρική ip, συνεπώς το ποσό της επιστροφής είναι 5,40€.

Ξεκινάει δυνατά φέτος η διοργάνωση, το βράδυ παίζει Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ.

Καλές προβολές να έχουμε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, xxaris είπε

Τελικά μπήκα με Τουρκική IP και αγόρασα το ετήσιο πακέτο προς 279,99 λίρες ή 31,17€ συν 1,5€ χρέωση της τράπεζας για το συνάλλαγμα. 

Δεν κατάφερα με τίποτα να βάλω ούτε τον κωδικό που μου έστειλαν στο mail με την 25% έκπτωση, ούτε το EARLY15 με την 15%. 

Δεν θα ασχοληθώ να τους ζητήσω επιστροφή του 20% γιατί πιστεύω θα χάσω το χρόνο μου μαζί τους και γιατί πέρσι είχα πληρώσει 27€ με Βουλγαρική ip, συνεπώς το ποσό της επιστροφής είναι 5,40€.

Ξεκινάει δυνατά φέτος η διοργάνωση, το βράδυ παίζει Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ.

Καλές προβολές να έχουμε! 

Φίλε καλησπέρα. Επειδή σκέφτομαι καί γω να το κάνω με vpn Ρωσίας. Γνωρίζεις αν θά έχω θέμα στους αγώνες; Αν θα κολλάει και τα σχετικά; Επίσης αν βλέπω αγώνες πρέπει να είμαι συνδεδεμένος σε ρωσικό vpn? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Stef321365 είπε

Φίλε καλησπέρα. Επειδή σκέφτομαι καί γω να το κάνω με vpn Ρωσίας. Γνωρίζεις αν θά έχω θέμα στους αγώνες; Αν θα κολλάει και τα σχετικά; Επίσης αν βλέπω αγώνες πρέπει να είμαι συνδεδεμένος σε ρωσικό vpn? 

Όχι για να δεις δε χρειάζεσαι vpn. Μόνο για την πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φαίνεται να λειτουργούν πλέον οι κωδικοί, και οι προσωπικοί και το early15

23.5€ από ρωσσία με την έκπτωση 25%

Επεξ/σία από ksessalonikios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Stef321365 είπε

Φίλε καλησπέρα. Επειδή σκέφτομαι καί γω να το κάνω με vpn Ρωσίας. Γνωρίζεις αν θά έχω θέμα στους αγώνες; Αν θα κολλάει και τα σχετικά; Επίσης αν βλέπω αγώνες πρέπει να είμαι συνδεδεμένος σε ρωσικό vpn? 

Δεν θα έχεις κανένα θέμα με τους αγώνες, αν η ταχύτητα του wifi σου είναι πάνω από 5mbps θα βλέπεις απροβληματιστα σε hd ανάλυση (720p) χωρίς κολλήματα κλπ.

Το vpn το χρησιμοποιείς μόνο κατά την εγγραφή. Μετά μπαίνεις κανονικά και βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έγινα μέλος στο euroleague tv αλλά για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να μπω από τα δεδομένα. Πάτησα και στο preferences να επιτρεπετε με δεδομένα αλλά τίποτα . Τι πρέπει να αλλάξω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα και γω. Απο Βουλγαρία δεν με άφηνε να μπω και τελικά το έκανα απο Ρωσία, με Βουλγαρική διεύθυνση (απο πέρσι) και Revolut. -25% και τελική τιμή 23.62€. Νομίζω μια χαρά τιμή είναι για το προϊόν που προσφέρουν. Τα 90€ που ζητάνε σε Ελλάδα τα θεωρώ καθαρή κλεψιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, εγώ που έχω android TV μπορώ να βάλω την εφαρμογή και βλέπω αγώνες; ψάχνω στο playstore μέσα από την TV και δεν την εμφανίζει, αν κάνω install το apk στην tv θα λειτουργίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, haris013 είπε

παιδιά, εγώ που έχω android TV μπορώ να βάλω την εφαρμογή και βλέπω αγώνες; ψάχνω στο playstore μέσα από την TV και δεν την εμφανίζει, αν κάνω install το apk στην tv θα λειτουργίσει;

Δε χρειάζεσαι εφαρμογή, μέσα απο browser μπαίνεις στο euroleague.tv και βλέπεις τους αγώνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nfreskakis είπε

Δε χρειάζεσαι εφαρμογή, μέσα απο browser μπαίνεις στο euroleague.tv και βλέπεις τους αγώνες

μπορώ μέσω chromecast? να ανοίξω τη σελιδα από το pc και να το κάνω cast στην TV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, haris013 είπε

μπορώ μέσω chromecast? να ανοίξω τη σελιδα από το pc και να το κάνω cast στην TV?

Ναι μπορείς, το είχα κάνει εγώ πριν 2 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, haris013 είπε

μπορώ μέσω chromecast? να ανοίξω τη σελιδα από το pc και να το κάνω cast στην TV?

Και από κινητό ή τάμπλετ μπορείς, μέσω του Chrome. Μόλις ανοίξεις το βίντεο του ματς, βγάζει το τετραγωνάκι του cast και το βλέπεις στην τηλεόραση. Επίσης μπορείς, αν παίζονται ταυτόχρονα και άλλα παιχνίδια, να τα επιλέξεις και να τα δεις στην τηλεόραση (καμιά φορά κολλάει αλλά πατώντας την επιλογή "Διακοπή μετάδοσης" το κλείνεις από την τηλεόραση και το ξαναεπιλεγεις με το τετραγωνάκι). Για εμένα είναι πολύ βολικό και έτσι βλέπω τα ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι τελευταίο, τι ώρα παίζουν stream οι αγώνες; Πχ την παρασκευή το Παο - ολυ είναι 9 το βράδυ, στο euroloeague tv τι ωρα ξεκινάει; Ε'ιναι πραγματικά live ή το δείχνουν με καθυστέρηση;

 

Επίσης για αγορά από ρωσία/βουλγαρία τι διεύθυνση βάζετε; αν πληρωσω με revolut είμαι οκ;

Επεξ/σία από haris013
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...