Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην ανησυχείτε παιδιά....σε 2-3 εβδομάδες θα έχουν γεμίσει κρούσματα και οι αγώνες θα παίρνουν αναβολή και λογικά θα ματαιωθεί και η χρονιά...ετοιμαστείτε για refunds.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία εγώ έβαλα το annual pass χρησιμοποιώντας το early15, ενώ μου είχαν στείλει 25% discount code ο οποίος όμως δεν δούλεψε ποτέ!

Τους έστειλα mail ότι δεν δούλεψε ο κωδικός για 25% και μου απάντησαν σχετικά γρήγορα δίνοντας μου refund το υπόλοιπο 10% που ουσιαστικά είχα χάσει. 😅

Τώρα το λόγο που ακόμα δεν έχουν δώσει τα refund που έπρεπε να είχαν δώσει και μου έδωσαν εμένα που δεν το ζήτησα καν δεν το γνωρίζω🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Android και LG smart tv δεν μπορώ να βρω το παραθυράκι που streamarei από Chrome στη τηλεόραση ούτε στο browser της τηλεόρασης μου παίζει! Καμία ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2020 στις 10:15 ΜΜ, naxioths1979 είπε

Σε Android και LG smart tv δεν μπορώ να βρω το παραθυράκι που streamarei από Chrome στη τηλεόραση ούτε στο browser της τηλεόρασης μου παίζει! Καμία ιδέα; 

Δεν υποστηριζεται πια casting απο euroleague.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για όποιον ενδιαφέρεται και δεν πρόλαβε τις προσφορές του Σεπτέμβρη, η Ευρωλίγκα ξανάβγαλε την ετήσια συνδρομή με 25% έκπτωση αυτή την φορά. Ο κωδικός είναι BBALL25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχετε  να μου προτεινετε κανα καλο εξτενσιον  vpn ρε παιδια?διοτι με το hola που δοκιμαζω απο γκουγκλι κρομ,δεν μπορω να κανω την μετατροπη της εκπτωσης.Ευχαριστω

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2020 στις 8:50 ΜΜ, sarisn είπε

Υποστηρίζεται αν έχεις Chromecast. Σε smart tv όντως δεν δείχνει να παίζει.

Είδα ολυμπιακό χτες μια χαρά με smart tv από browser.)(LG φτηνή) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Εχετε  να μου προτεινετε κανα καλο εξτενσιον  vpn ρε παιδια?διοτι με το hola που δοκιμαζω απο γκουγκλι κρομ,δεν μπορω να κανω την μετατροπη της εκπτωσης.Ευχαριστω

Εγώ το έκανα με hola, αλλά απο κινητό android γιατί στον chrome ούτε εμένα το έπαιζε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Εγώ το έκανα με hola, αλλά απο κινητό android γιατί στον chrome ούτε εμένα το έπαιζε

Δηλαδη μπαινεις μεσο μπροζερ του κινητου με ανοιχτο την εφαρμογη χολα?Βαζεις τα στοιχεια σου και απλα κανεις την αγορα μετα?

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Προσπαθώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου, αλλά ο μόνος τρόπος επικοινωνίας που έχω βρει είναι μέσω του site τους και μιας πλατφόρμας. Έχει πέσει πολύ κλάσιμο και δεν έχουν απαντήσει σε τρία μηνύματα μου, ενώ συνεχίζουν να με χρεώνουν κανονικά. Κάποια βοήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Δηλαδη μπαινεις μεσο μπροζερ του κινητου με ανοιχτο την εφαρμογη χολα?Βαζεις τα στοιχεια σου και απλα κανεις την αγορα μετα?

ακριβώς. Ανοίγεις την εφαρμογή του hola, επιλέγεις με ποιον browser θα να περιηγηθείς (προσωπικά σε αυτή την περίπτωση πάω με αυτόν του κινητού, γιατί ο chrome τρώει σκάλωμα) και μετά μπαίνω euroleague.tv, btw έχει έκπτωση 50% αυτή την περίοδο!

16 ώρες πριν, vasilismakris είπε

Καλημέρα παιδιά. Προσπαθώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου, αλλά ο μόνος τρόπος επικοινωνίας που έχω βρει είναι μέσω του site τους και μιας πλατφόρμας. Έχει πέσει πολύ κλάσιμο και δεν έχουν απαντήσει σε τρία μηνύματα μου, ενώ συνεχίζουν να με χρεώνουν κανονικά. Κάποια βοήθεια?

Έστειλες μέιλ και δεν σου έκοψαν την συνδρομή; Πάνε καλά;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

ακριβώς. Ανοίγεις την εφαρμογή του hola, επιλέγεις με ποιον browser θα να περιηγηθείς (προσωπικά σε αυτή την περίπτωση πάω με αυτόν του κινητού, γιατί ο chrome τρώει σκάλωμα) και μετά μπαίνω euroleague.tv, btw έχει έκπτωση 50% αυτή την περίοδο!

Έστειλες μέιλ και δεν σου έκοψαν την συνδρομή; Πάνε καλά;

Καταλαβα.Να σου κανω μια τελευταια ερωτηση?

Επειδη εβαλα μονο για εναν μηνα επιλογη(μου βγηκε περιπου στα 6 ευρω με βουλγαρικη ip)

Αν θελω να μου τραβανε μονο αυτο το ποσο απο την χρεωστικη μου καρτα(δηλαδη τα  6 ευρω τον μηνα δηλαδη)

Ποιος ειναι ο σωστοτερος τροπος για αυτο?Απλα να συνδεομαι με αυτη την ip την ημερα που θα μου τραβανε τα λεφτα αυτοματος?Διοτι μονο αν κανεις ακυρωση της συνδρομης σου μπορεις να το αποφυγεις αυτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ! 

Ενδιαφέρομαι για μηνίαια συνδρομή και έχω τις εξής απορίες..Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει!

α) Η συνδρομη ισχυει απο την στιγμη που θα την κανεις και για ένα μήνα? Δηλαδη ξεκινάω 13/12 και λήγει 13/1?

β) Στο παραπάνω παράδειγμα πότε είναι κατάλληλος χρόνος να διακόψω την συνδρομή μου με ασφάλεια δίχως να περάσω σε επόμενο μήνα? (το αίτημα δλδ γίνεται άμεσα αποδεκτό η ας το κάνω 10 μέρες πρίν να είμαι ήσυχος?)

γ) Μπορώ να ενεργοποιήσω το πακέτο άμεσα? Δηλαδη  και 3 ώρες π.χ πριν απο τον αγώνα που ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω ?

Σας ευχαριστώ πολύ : )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...