Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά, ξέρουμε εάν υπάρχει δυνατότητα για 1080p ή και 60fps αναπαραγωγή του stream?

47 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

ρε παιδιά τελειως full screen δεν γίνεται να τα βλεπω τα ματς? γιατι εχει μαυρες μπαρες.

Εγώ τελείως full screen τα βλέπω και δεν έχω μπάρες πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Ribakos13 είπε

Καλησπέρα παιδιά, ξέρουμε εάν υπάρχει δυνατότητα για 1080p ή και 60fps αναπαραγωγή του stream?

Εγώ τελείως full screen τα βλέπω και δεν έχω μπάρες πουθενά

στο κινητο ειναι full αλλα στην τηλεόραση συνδεδεμενη με laptop εχω το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

στο κινητο ειναι full αλλα στην τηλεόραση συνδεδεμενη με laptop εχω το θέμα

Και στη τηλεόραση συνδεδεμένη με το λάπτοπ κανονικά full screen και εγώ, χωρίς πλαίσια

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, pipis_vidas είπε

στο κινητο ειναι full αλλα στην τηλεόραση συνδεδεμενη με laptop εχω το θέμα

Δοκίμασε να δείχνει εικόνα μόνο στο monitor 2 (της τηλεόρασης) και όχι duplicate για να πάρει την native ανάλυσή της. Μπορεί λαπτοπ και TV να έχουν διαφορετικό aspect ratio.

15 ώρες πριν, Ribakos13 είπε

Καλησπέρα παιδιά, ξέρουμε εάν υπάρχει δυνατότητα για 1080p ή και 60fps αναπαραγωγή του stream?

Δυστυχώς όχι και όχι...

Επεξ/σία από renesismotor
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ξερει κανενας αν παιζει μεσω eurosport uk player,

αλλα με χρηση adguard σαν vpn;

θελω να βλεπω απ το tablet, αλλα εχω adguard για vpn,

θα πρεπει να το απενεργοποιω καθε φορα και να ενεργοποιω κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αλλη μια:

σε περιπτωση που καποιος αγορασει την μηνιαια συνδρομη με βουλγαρικη ip,

κανει "cancel plan" (το καλοκαιρι π.χ.) και στην συνεχεια reactivate τον οκτωβρη,

θα πρεπει στα 2 τελευταια αυτα βηματα να χρησιμοποιησει παλι βουλγαρικη ip; 

αλλιως θα χρεωθει με ποσο ελλαδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλημένος στην nova αρκετά χρόνια μάλλον πρέπει να κοιτάξω την τσέπη μου μιας και μόνο μπάσκετ βλέπω πλέον από την συγκεκριμένη συνδρομητική. Μερικές απορίες σε αυτούς που ήδη έχουν το euroleague tv.

  • τα παράθυρα στο multi μπορείς να επιλέξεις το μέγεθός τους ανάλογα ποιος αγώνας σε ενδιαφέρει ή είναι συγκεκριμένο το μέγεθος των παραθύρων?
  • διαφημίσεις στα time out έχει ?
  • η σκηνοθεσία είναι ίδια με το εκάστοτε κανάλι που μεταδίδει τον αγώνα?δηλαδή βλέπουμε τα ίδια απλά με άλλη περιγραφή?
  • πληρώνοντας μια φορά μέσω βουλγάρικης ip μετά βλέπουμε κανονικά μέσω ελληνικής ip? ( έχει αναφερθεί ξανά αλλά ξαναρωτάω)
  • μπορείς να δεις έναν αγώνα που είναι σε εξέλιξη από την αρχή? πχ ώρα έναρξης 21:00 ,πάω σπίτι στις 22:00 μπορώ να ξεκινήσω να βλέπω τότε τον αγώνα από την αρχή?
  • αν γίνεται το προηγούμενο ελπίζω να μην υπάρχει κάπου εμφανές το σκορ μέχρι να ξεκινήσει το video από την αρχή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, TROXOS είπε

κολλημένος στην nova αρκετά χρόνια μάλλον πρέπει να κοιτάξω την τσέπη μου μιας και μόνο μπάσκετ βλέπω πλέον από την συγκεκριμένη συνδρομητική. Μερικές απορίες σε αυτούς που ήδη έχουν το euroleague tv.

  • τα παράθυρα στο multi μπορείς να επιλέξεις το μέγεθός τους ανάλογα ποιος αγώνας σε ενδιαφέρει ή είναι συγκεκριμένο το μέγεθος των παραθύρων? Αυτό δεν το ξέρω
  • διαφημίσεις στα time out έχει ? Όχι
  • η σκηνοθεσία είναι ίδια με το εκάστοτε κανάλι που μεταδίδει τον αγώνα?δηλαδή βλέπουμε τα ίδια απλά με άλλη περιγραφή? Ναι
  • πληρώνοντας μια φορά μέσω βουλγάρικης ip μετά βλέπουμε κανονικά μέσω ελληνικής ip? ( έχει αναφερθεί ξανά αλλά ξαναρωτάω) Ναι
  • μπορείς να δεις έναν αγώνα που είναι σε εξέλιξη από την αρχή? πχ ώρα έναρξης 21:00 ,πάω σπίτι στις 22:00 μπορώ να ξεκινήσω να βλέπω τότε τον αγώνα από την αρχή? Ναι
  • αν γίνεται το προηγούμενο ελπίζω να μην υπάρχει κάπου εμφανές το σκορ μέχρι να ξεκινήσει το video από την αρχή. Θα σε γελάσω αλλά νομίζω όχι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα έχει ξανά αναφερθεί αλλά είδα ότι 19/12 άλλαξε η εφαρμογή και θα ήθελα εκ νέου μια επιβεβαίωση. Επειδή τρέχει με τον κωδικό EL50 μια προσφορά 50% στα πακέτα θέλω να ενεργοποιήσω έναν μήνα. Με Euroleague TV mobile μπορώ να μεταφέρω σήμα με Chromecast στην τηλεόραση ή αποσυνδέεται συνεχώς; Είναι αξιόπιστο όσο πχ το YouTube; Από ανάλυση πως είναι εφάμιλλη με τα ανεβασμένα βίντεο της euroleague στο YouTube που ναι μεν δεν είναι real 1080p αλλά φαίνεται σχετικά καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηρίζει κανονικά chromecast, άμα η σύνδεση είναι οκ δεν θα έχεις πρόβλημα αποσυνδεσεων, επίσης έχει βελτιωθεί αρκετά η ποιότητα μετά το τελευταίο update της εφαρμογής. Κοινώς προχωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα αγορά με κωδικό el50 όντως με το cast είναι εύκολο να το βάλεις. Έβαλα αγώνες που ήδη έχουν γίνει η ποιότητα δεν είναι σε καμμία περίπτωση 1080p όριακα 720 θα έλεγα. Είναι εφάμιλλη με την πειρατική IPTV που έχω. Ας βελτιώσουν λίγο τις υπηρεσίες τους να αγοράζει και ο κόσμος! Σε 58" TV σπάει έντονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...