Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, 

ενδιαφερομαι για την μηνιαια εγγραφη καθως δεν ξερω απο καποιο μηνα κ μετα αν θα προλαβαινω να βλεπω λογω υποχρεωσεων.

 Απο οτι εχω δει, κανεις την εγγραφη κ η euroleague ανανεωνει αυτοματα την συνδρομη καθε μηνα. Ειχε κανενας προβλημα με την ακυρωση της συνδρομης του οταν εστειλε το mail και χρεωσεις που εγιναν απο το σημείο αυτό και μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα Παναθηναικος Ολυμπιακος derby τα διχνει; Ειδα κατι υποπτο στο FAQ

Αν πεσουμε μαζι στα play off το διχνει;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Τα Παναθηναικος Ολυμπιακος derby τα διχνει; Ειδα κατι υποπτο στο FAQ

Αν πεσουμε μαζι στα play off το διχνει;

Καλημερα, περυσι τα εδειχνε ολα. Προπερσυ ειχε περιορισμους οταν εδειχνε η ερτ το εδειχνε και η euroleague tv, ενω οταν εδειχνε η νοβα οχι. Απεστειλα και mail και μου ειπαν ξεκαθαρα οτι δεν υπαρχει geoblocking. Τι ειδες κια σε εβαλε σε σκεψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2018 στις 1:15 ΠΜ, Gkostas2007 είπε

Δεν το έχω ξανακάνει και γω. Απλά ο αδερφός μου μένει στο Λονδίνο και θα πληρώσει την συνδρομή με Αγγλική κάρτα (δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο). Στην συνέχεια θα προσπαθήσω να μπω με hola ή κάποιο άλλο vpn. Απ' ότι διάβασα γίνεται άνετα. Θα το δω και στην πράξη και θα σας πω.

Στο Eurosport λέει ότι αν έχεις πληρώσει με αγγλική κάρτα μπορείς να βλέπεις κανονικά το πρόγραμμα ακόμα κι αν ταξιδεύεις σε άλλη χώρα της ΕΕ. Οπότε ίσως να μη χρειάζεται καν vpn.

 

1.4.1 Can I access the Eurosport Player from abroad?

Travelling in the EU

If you are an EU resident

If you live in the EU, you can access your Eurosport Player service when visiting another EU country, at no extra cost. This means that you can enjoy the same service abroad that you would at home; you will be accessing the same programs, in the same language.

This access is available only if you are temporarily abroad in another EU country and we were able to verify that your country of residence is in the EU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2018 στις 5:53 ΜΜ, VagVene είπε

Καλησπερα, 

ενδιαφερομαι για την μηνιαια εγγραφη καθως δεν ξερω απο καποιο μηνα κ μετα αν θα προλαβαινω να βλεπω λογω υποχρεωσεων.

 Απο οτι εχω δει, κανεις την εγγραφη κ η euroleague ανανεωνει αυτοματα την συνδρομη καθε μηνα. Ειχε κανενας προβλημα με την ακυρωση της συνδρομης του οταν εστειλε το mail και χρεωσεις που εγιναν απο το σημείο αυτό και μετα;

Όλα καλά. όταν έστειλα μέιλ ακύρωσης σε μισή ώρα μου το χαν απαντήσει και ακυρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

81€ βγαίνει αν πάρεις την ετήσια συνδρομή ( Use promo code EARLYBIRD for 10% discount on annual price ).

111,92€ αν πληρώνεις με τον μήνα (13.99 x 8 μήνες). Από Οκτώβρη (τιμολογείται ολόκληρος ο μήνας και ας ξεκινάνε οι αγώνες στις 11/10, μέχρι και Μάϊο που τιμολογείται επίσης ολόκληρος και ας τελειώνει γύρω στις 15/5).

Επεξ/σία από sarisn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα την ετήσια συνδρομή για την euroleague και πλήρωσα 81€ με τη χρήση του κωδικού. Δεν είχα ξαναγορασει το πακέτο και δεν έχω εμπειρία, διάβασα τα σχόλια σας εδώ και στο άλλο θέμα και προχώρησα. Καλές προβολές να έχουμε!

ΥΓ: Βάζω να δω το πρόγραμμα και παρατηρώ ότι στους αγώνες του eurocup μου γράφει δίπλα subscribe, ενώ σε όλους τους αγώνες της euroleague, ξεκινώντας από την ερχόμενη εβδομάδα upcoming, οπότε όλα καλά να υποθέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κι απο μενα , περυσι ειχα βαλει καποιους μηνες το el tv απο θεμα ποιοτητας ευχαριστημενος ουτε κολληματα κτλ κανονικα σε tv με hdmi ομως θεωρω την τιμη αρκετα τσιμπημενη ειδικα ανα μηνα. ετσι θα ηθελα να ρωτησω τι παιζει με το βρετανικο και ιταλικο eurosport player , ειναι δυνατον οσοι μενουν ελλαδα να δουμε κανονικα με ενα καλο vpn ? ποσο κοστιζει η συνδρομη ? μπορουμε να πληρωνουμε μεσω paypal ? θεωρητικα σαν σκεψη ισως να συμφερει ακομα κι αν χρειαστει καποιος να κανει συνδρομη σε vpn γιατι υποθετω το euro player θα ειναι καπου στα 6-7 ευρω κ ενα καλο vpn στα 3-4 το μηνα οποτε μηπως αξιζει δεδομενου οτι στο euros player θα βλεπουμε κ παραπανω αθλητικα γεγονοτα (φανταζομαι)????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...