Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, dioz είπε

Με EARLY20 δίνει 20% έκπτωση.

Όμως ενώ έχω κάνει cancel τη περσινή συνδρομή μου δεν μου δίνει δυνατότητα να ανανεώσω....

 

13 ώρες πριν, asteras84 είπε

ειχες πληρωσει με καρτα ή paypal?

Με paypal στο οποιο εχω ακυρωσει την αυτοματη πληρωμη.

Ετσι οπως το καταλαβαινω σε υπαρχουσα συνδρομη ακυρωμενη ή οχι δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τον κωδικο εκπτωσης...αλλα θα πρεπει να κανεις νεο  account...

Επεξ/σία από dioz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, dioz είπε

 

Με paypal στο οποιο εχω ακυρωσει την αυτοματη πληρωμη.

Ετσι οπως το καταλαβαινω σε υπαρχουσα συνδρομη ακυρωμενη ή οχι δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τον κωδικο εκπτωσης...αλλα θα πρεπει να κανεις νεο  account...

εγω δεν ειχα τετοιο προβλημα. Ακυρωσα την περσινη (paypal) και πληρωσα κανονικα την φετινη με καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ τη συνδρομή για τη νέα σεζόν από τον 2ο λογαριασμό που έχω (ίδια στοιχεία, αλλά διαφορετικό e-mail), με τον οποίο δεν είχα ακόμη κάνει κάποια συνδρομή. Η τιμή με IP Βουλγαρίας και την έκπτωση 20% βγαίνει στα 25,60 €. Καλή σεζόν να έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εκανε ανανεωση σε περσινο λογαριασμο απο Ρωσια με 33 ευρω. Να τσακωθω γιατι δεν περασαν την εκπτωση? Ποσο στοκοι ειναι? Δηλαδη θελουν διακοπη καθε χρονο και νεα συνδρομη για να την περνανε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω περυσι ειχα κανει απο Βουλγαρια με ~27€. Φέτος εκανα cancel κ μετά με VPN από Τουργία νέα συνδρομη με ~22,50€. Με το παλιο account ,δε μου ζητησε να κανω καινουριο

Επεξ/σία από james9tito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε σύμφωνα και με το ποστ του από πάνω φίλου...καταλήγουμε οτι θα πρέπει να κάνεις νέο account (με νεο email) για να μπορέσεις να πάρεις συνδρομή με την έξτρα έκπτωση....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρουσα οτι αν δεν κανεις καποια διαδικασια μονος σου(να κανεις login και να πληρωσεις πχ),δεν γινεται κατι,οι απαραδεκτοι μου εκαναν αυτοματη ανανεωση για αλλο 1 ετος,ευτυχως με την περυσινη τιμη(vpn) χωρις το earlybird ομως,εκανα cancel αλλα θα ισχυει απο του χρονου,που δεν θα με ξαναδουν ......τραγικοι απλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dioz είπε

Είχες πληρώσει πέρυσι με paypal? Δεν είχες ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση απο το paypal ?

Δυστηχως δεν το γνωριζα,κακως!την ακυρωση την εκανα τωρα μεσα απο το site τους για του χρονου,πρεπει να κανω κατι μεσω paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, dioz είπε

Είχες πληρώσει πέρυσι με paypal? Δεν είχες ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση απο το paypal ?

 

8 λεπτά πριν, zisiskal είπε

Δυστηχως δεν το γνωριζα,κακως!την ακυρωση την εκανα τωρα μεσα απο το site τους για του χρονου,πρεπει να κανω κατι μεσω paypal?

Στο paypal πάνω δεξιά πατάς το γρανάζι...εμφανίζει από κάτω επιλογές όπου επιλέγεις τα payments και στη συνέχεια τα automatic payments για να κάνεις στη συνέχεια cancel τη συγκεκριμένη πληρωμή της euroleague

Επεξ/σία από dioz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dioz είπε

 

Στο paypal πάνω δεξιά πατάς το γρανάζι...εμφανίζει από κάτω επιλογές όπου επιλέγεις τα payments και στη συνέχεια τα automatic payments για να κάνεις στη συνέχεια deactivate τη συγκεκριμένη πληρωμή της euroleague

ευχαριστω!done

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2021 στις 12:16 ΠΜ, zisiskal είπε

θεωρουσα οτι αν δεν κανεις καποια διαδικασια μονος σου(να κανεις login και να πληρωσεις πχ),δεν γινεται κατι,οι απαραδεκτοι μου εκαναν αυτοματη ανανεωση για αλλο 1 ετος,ευτυχως με την περυσινη τιμη(vpn) χωρις το earlybird ομως,εκανα cancel αλλα θα ισχυει απο του χρονου,που δεν θα με ξαναδουν ......τραγικοι απλα....

Και εγώ έτσι την πάτησα. Δεν γίνεται να κάνουμε κάπως ακύρωση της αγοράς με αμβισβητηση πχ και να ξανακάνουμε την αγορά με την έκπτωση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2021 στις 4:21 ΜΜ, thory είπε

Και εγώ έτσι την πάτησα. Δεν γίνεται να κάνουμε κάπως ακύρωση της αγοράς με αμβισβητηση πχ και να ξανακάνουμε την αγορά με την έκπτωση; 

θεωρητικα οχι,διοτι υπηρχε η αυτοματη πληρωμη,θα το υποστω,αλλα του χρονου μονο με credit card

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...