Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, zisiskal είπε

θεωρητικα οχι,διοτι υπηρχε η αυτοματη πληρωμη,θα το υποστω,αλλα του χρονου μονο με credit card

 

Στις 17/9/2021 στις 4:21 ΜΜ, thory είπε

Και εγώ έτσι την πάτησα. Δεν γίνεται να κάνουμε κάπως ακύρωση της αγοράς με αμβισβητηση πχ και να ξανακάνουμε την αγορά με την έκπτωση; 

Παιδια revolut με την μια. Την φορτιζετε με το ποσο που θελετε, κανετε την πληρωμη και μετα ας τραβανε οσο θελουν απο μηδενικο υπολοιπο. Το ιδιο εχω κανει και με αλλες πλατφορμες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα έγινε αυτόματα ανανέωση. Τους έστειλα mail ότι δεν θέλω να ανανεώσω αλλά να κλείσουν τον λογαρισμό μου και να μου κάνουν refund. Μετά από λίγες ώρες, έγινε το refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Προσπαθώ να ανανεώσω τη συνδρομή και αντιμετωπίζω δυο προβλήματα:

1) Δεν μπορώ να προσθέσω το paypal μου. Στην επιλογή "Add card" μου αφήνει να βάλω μια κάρτα αλλά όχι τα στοιχεία του paypal. Πως μπορώ να προσθέσω το paypal μου;

2) Αφού δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το paypal, εισάγω τα στοιχεία της χρεωστικής και της προπληρωμένης μου κάρτας. Όταν πάω να κάνω ανανέωση της συνδρομής και πατάω "reactivate plan", παίρνω το error "An error occurred. Please try again". Ελέγχοντας μέσω του network monitor του Firefox το request, στο response γράφει πως "original card no longer exists". Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

Έχω αγοράσει τις δυο προηγούμενες σεζόν τη συνδρομή χωρίς προβλήματα με χρήση VPN. Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα σε ολους

Ειχα περυσι τη συνδρομη με τον εκπτωτικο κωδικο και απο ip βουλγαριας και με το τελος της σεζον εκανα ακυρωση και ολα οκ

Για φετος μπορω απο τον ιδιο λογαρισμο να ανανεωσω παλι με τον εκπτωτικο κωδικο ή πρεπει να κανω νεο account ?
Επισης απο ποια χωρα βγαινει πιο φθηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ribakos13 είπε

παιδια καλησπερα σε ολους

Ειχα περυσι τη συνδρομη με τον εκπτωτικο κωδικο και απο ip βουλγαριας και με το τελος της σεζον εκανα ακυρωση και ολα οκ

Για φετος μπορω απο τον ιδιο λογαρισμο να ανανεωσω παλι με τον εκπτωτικο κωδικο ή πρεπει να κανω νεο account ?
Επισης απο ποια χωρα βγαινει πιο φθηνα?

Προσωπικά πέρσι και πρόπερσι με τον ίδιο λογαριασμό και με την ίδια revolut κάρτα έκανα ανανέωση με ip Βουλγαρίας. Φέτος δεν το δοκίμασα γιατί δεν έχω σκοπό να ανανεώσω την συνδρομή με το χάλι που βλέπω στην πανάθα, αλλά δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι και να χρειάζεται να κάνεις νέο λογαριασμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ζω Αγγλία και μέχρι πέρυσι την Ευρωλίγκα την έδειχνε το Eurosport, οπότε δεν είχα Euroleague TV. Φέτος αναγκαστικά πήγα Euroleague TV. Στο Eurosport, κανένα τέταρτο αφού τέλειωνε το παιχνίδι το έβαζαν ολόκληρο on demand. Στο Euroleague TV δεν υπάρχει αυτό; Αν χάσεις το παιχνίδι ζωντανά δεν μπορείς να το δεις ολόκληρο αργότερα το ίδιο βράδυ; Βλέπω ότι μόνο extended highlights έχει. Θα είναι μεγάλη πίκρα αυτό, γιατί σπανίως μπορώ να το δω ζωντανά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, FilipposMD είπε

Καλησπέρα. Ζω Αγγλία και μέχρι πέρυσι την Ευρωλίγκα την έδειχνε το Eurosport, οπότε δεν είχα Euroleague TV. Φέτος αναγκαστικά πήγα Euroleague TV. Στο Eurosport, κανένα τέταρτο αφού τέλειωνε το παιχνίδι το έβαζαν ολόκληρο on demand. Στο Euroleague TV δεν υπάρχει αυτό; Αν χάσεις το παιχνίδι ζωντανά δεν μπορείς να το δεις ολόκληρο αργότερα το ίδιο βράδυ; Βλέπω ότι μόνο extended highlights έχει. Θα είναι μεγάλη πίκρα αυτό, γιατί σπανίως μπορώ να το δω ζωντανά...

Η Euroleague TV ανεβάζει ολόκληρα τα παιχνίδια, συνήθως το πρωί της επόμενης μέρας από αυτήν που έγιναν. Για παράδειγμα, από το πρωί έχουν ανεβεί τα 4 χθεσινά παιχνίδια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BillyPao είπε

Η Euroleague TV ανεβάζει ολόκληρα τα παιχνίδια, συνήθως το πρωί της επόμενης μέρας από αυτήν που έγιναν. Για παράδειγμα, από το πρωί έχουν ανεβεί τα 4 χθεσινά παιχνίδια.

Ευχαριστώ. Όχι και το πιο βολικό για μένα δυστυχώς. Αυτό που έκανα συνήθως ήταν να αποφεύγω να δω αθλητικά νέα μέχρι αργά το βράδυ και τότε έβλεπα το ματς. Την επόμενη μέρα το πρωί δεν βολεύει. Κρίμα, άρα πρέπει να προσπαθώ να τα βλέπω ζωντανά... Α ρε Eurosport τι μας έκανες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Ribakos13 είπε

Αν καποιος βλεπει απο tv box ή  android tv Ποιος ειναι ο καλυτερος browser?

εχει android εφαρμογή euroleague tv, σε λαπτοπ περσυ εβλεπα απο chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, FilipposMD είπε

Ευχαριστώ. Όχι και το πιο βολικό για μένα δυστυχώς. Αυτό που έκανα συνήθως ήταν να αποφεύγω να δω αθλητικά νέα μέχρι αργά το βράδυ και τότε έβλεπα το ματς. Την επόμενη μέρα το πρωί δεν βολεύει. Κρίμα, άρα πρέπει να προσπαθώ να τα βλέπω ζωντανά... Α ρε Eurosport τι μας έκανες.

Διέκοψε την συνεργασία η EL με το Eurosport? Δλδ σε Αγγλία δεν μπορείτε να δείτε καθόλου μπάσκετ εκτός EL TV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

Διέκοψε την συνεργασία η EL με το Eurosport? Δλδ σε Αγγλία δεν μπορείτε να δείτε καθόλου μπάσκετ εκτός EL TV?

Τηλεόραση δεν έχω, οπότε δεν ξέρω τι μπορεί να δείχνουν τα κανάλια, αλλά με το online του Eurosport είχα βολευτεί πολύ. Μισή τιμή από το Euroleague TV και έδειχνε ένα σωρό άλλα πράγματα, π.χ. το Roland Garros. Αλλά φέτος δεν πήρε τα δικαιώματα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...