Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, misailm είπε

Καλησπέρα και από εμένα.

Έχει δοκιμάσει κάποιος για το Eurosport player με αλλαγή ip??

Καλησπέρα.

Είχα κλείσει ετήσια συνδρομή, πέρσι τον Οκτώβριο. Στην αρχή της διοργάνωσης υπήρχαν αγωνιστικές που δεν συνοδεύονταν από σχολιασμό. Επικοινώνησα με το support τους και σχετικά άμεσα τον επανέφεραν σε όλους τους αγώνες. Έκτοτε, δουλεύει απροβλημάτιστα.

Να σημειώσω κάπου εδώ ότι το VPN σου θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο καθ' όλη τη διάρκεια περιήγησης σου στην ιστοσελίδα.

Κόστος ετήσιας συνδρομής σε όρους τρέχουσας ισοτιμίας: ~ €45,13. Το Eurosport Player UK είναι μία υπηρεσία ολοκληρωμένου αθλητικού περιεχομένου που δεν απευθύνεται αποκλειστικά στους φιλάθλους των Euroleague, Eurocup και Basketball Serie A. Εγώ λ.χ. επέλεξα το Eurosport Player UK επειδή παρακολουθώ και μηχανοκίνητο αθλητισμό (πέρσι μετέδιδαν για πρώτη φορά και Formula E), τένις, βόλεϊ, στίβο, ράγκμπι.

Κοινώς, θα σε συμβούλευα να πας σε αυτή την επιλογή σε περίπτωση που έχεις και άλλα ενδιαφέροντα. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν υπάρχει λόγος να δώσεις επιπλέον 16€ για να πάρεις το ίδιο αθλητικό περιεχόμενο.

Ελπίζω να σε βοήθησα,
Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dim_plo είπε

Καλησπέρα.

Είχα κλείσει ετήσια συνδρομή, πέρσι τον Οκτώβριο. Στην αρχή της διοργάνωσης υπήρχαν αγωνιστικές που δεν συνοδεύονταν από σχολιασμό. Επικοινώνησα με το support τους και σχετικά άμεσα τον επανέφεραν σε όλους τους αγώνες. Έκτοτε, δουλεύει απροβλημάτιστα.

Να σημειώσω κάπου εδώ ότι το VPN σου θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο καθ' όλη τη διάρκεια περιήγησης σου στην ιστοσελίδα.

Κόστος ετήσιας συνδρομής σε όρους τρέχουσας ισοτιμίας: ~ €45,13. Το Eurosport Player UK είναι μία υπηρεσία ολοκληρωμένου αθλητικού περιεχομένου που δεν απευθύνεται αποκλειστικά στους φιλάθλους των Euroleague, Eurocup και Basketball Serie A. Εγώ λ.χ. επέλεξα το Eurosport Player UK επειδή παρακολουθώ και μηχανοκίνητο αθλητισμό (πέρσι μετέδιδαν για πρώτη φορά και Formula E), τένις, βόλεϊ, στίβο, ράγκμπι.

Κοινώς, θα σε συμβούλευα να πας σε αυτή την επιλογή σε περίπτωση που έχεις και άλλα ενδιαφέροντα. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν υπάρχει λόγος να δώσεις επιπλέον 16€ για να πάρεις το ίδιο αθλητικό περιεχόμενο.

Ελπίζω να σε βοήθησα,
Δημήτρης

Δημήτρη σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Με ενδιαφέρει μόνο το μπάσκετ μιας και έχω και ote tv.

Το σκεφτόμουνα για smart tv επειδή υπάρχει εφαρμογή αλλά αφού θέλει το vpn ενεργοποιημένο δεν γίνεται.

Μήπως έχεις ιδέα τι παίζει αν κάνω εγγραφή στην Αγγλία (μένει η αδερφή μου εκεί)? Θα μπορώ να βλέπω εδώ?

Επεξ/σία από misailm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα και συγνωμη αν εχει ξαναειπωθει αυτο που θα ρωτησω...
σκεφτεται ο φιλος μου να αγορασει αυτη την συνδρομη αλλα αναρωτιομαστε αν γινεται φαση νετφλιξ δηλαδη εγω να βλεπω ταυτοχρονα απο Ελλαδα και αυτος απο Ολλανδια για να μοιραζομαστε την συνδρομη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, modechristo_13 είπε

παιδια καλησπερα και συγνωμη αν εχει ξαναειπωθει αυτο που θα ρωτησω...
σκεφτεται ο φιλος μου να αγορασει αυτη την συνδρομη αλλα αναρωτιομαστε αν γινεται φαση νετφλιξ δηλαδη εγω να βλεπω ταυτοχρονα απο Ελλαδα και αυτος απο Ολλανδια για να μοιραζομαστε την συνδρομη!

Οχι, αν συνδεθειτε την ιδια στιγμη , μετα απο 5 λεπτα θα πεταξει τον εναν εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, misailm είπε

Μήπως έχεις ιδέα τι παίζει αν κάνω εγγραφή στην Αγγλία (μένει η αδερφή μου εκεί)? Θα μπορώ να βλέπω εδώ?

Βάσει αυτού θα μπορείς να παρακολουθείς χωρίς να χρειάζεται να αλλάζεις κάθε φορά την ip σου. Προφανώς θα πρέπει η πληρωμή να γίνει με αγγλική διεύθυνση χρέωσης (στα στοιχεία της αδελφής σου). Εικάζω ότι έχει να κάνει με τον τρόπο που εξακριβώνουν τον τόπο μόνιμης κατοικίας ("When we use your card details to verify that your country of residence is in the EU you might see a pending charge from us on your card.").

Βλέπω μία ασάφεια ως προς το πώς ορίζουν την προσωρινή παρουσία εκτός Ηνωμένου Βασιλείου ("This access is available only if you are temporarily abroad in another EU country and we were able to verify that your country of residence is in the EU."). Μπορείς να το διευκρινίσεις με το support τους (έχουν και live chat).

Εφόσον σε ενδιαφέρουν αποκλειστικά τα του μπάσκετ, ίσως θα ήταν καλύτερο να πας στην επιλογή της Euroleague TV (η οποία είναι και φθηνότερη, όπως είπα και στο προηγούμενο post μου). 🖖

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilobillys είπε

Καλησπέρα κ από εμένα,

για να αγοράσεις Euroleague tv μέσω ρωσικής ip μπορείς να χρησιμοποιήσεις ελληνική χρεωστική κάρτα;

Ναι, αλλα οπως ειπωθηκε προηγουμενως, καλυτερα να το αγορασεις με βουλγαρικη ip μιας και ερχεται ακομα φθηνοτερα (27,16€) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο vpn ειναι ασφαλέστερο για να γίνει πληρωμή με κάρτα; νιώθω λίγο άβολα να βάλω κάρτα σε άγνωστα vpn με αμφιλεγόμενο log, άσχετα αν υπάρχει end to end κρυπτογράφηση στις συναλλαγές αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris013 είπε

Ποιο vpn ειναι ασφαλέστερο για να γίνει πληρωμή με κάρτα; νιώθω λίγο άβολα να βάλω κάρτα σε άγνωστα vpn με αμφιλεγόμενο log, άσχετα αν υπάρχει end to end κρυπτογράφηση στις συναλλαγές αυτές.

Δοκιμασε να κανεις login με το vpn και πριν πατησεις PAy να κλεισεις το vpn. Δεν ξερω αν θα το παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολύ καλή προσφορά. Πήρα και εγώ το premium pack με ip Βουλγαρίας από το hola στα 29,74€.

FYI όσοι πάτε να αγοράσετε και δεν σας πάρει prepaid ή revolut (δοκίμασα με διεύθυνση χρέωσης τόσο Ελλάδας όσο και Βουλγαρίας), μπορείτε να περάσετε πληρώνοντας με Paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες και εγώ μέσω Βουλγαρίας έκανα συνδρομή και πλήρωσα με Paypal.(Σιγά μην δώσω 25€ τον μήνα στην νοβα για να δω τον Ολυμπιακό στα χάλια που είναι).Ας ελπίσουμε να μην έχουμε κάποιο πρόβλημα μέσα στο χειμώνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2019 στις 4:13 ΜΜ, misailm είπε

Μάγκες και εγώ μέσω Βουλγαρίας έκανα συνδρομή και πλήρωσα με Paypal.(Σιγά μην δώσω 25€ τον μήνα στην νοβα για να δω τον Ολυμπιακό στα χάλια που είναι).Ας ελπίσουμε να μην έχουμε κάποιο πρόβλημα μέσα στο χειμώνα. 

Nα κανω χαζη ερωτηση μιας και ενας συμφορουμιτης με μπερδεψε(ή δεν καταλαβα καλα) . Κανουμε αγορα με vpn και μετα ειμαστε οκ? Δεν χρειαζεται για να δουμε καθε φορα να μπουμε με vpn σωστα? Θα βλεπουμε με ip ελλαδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, james9tito said:

Nα κανω χαζη ερωτηση μιας και ενας συμφορουμιτης με μπερδεψε(ή δεν καταλαβα καλα) . Κανουμε αγορα με vpn και μετα ειμαστε οκ? Δεν χρειαζεται για να δουμε καθε φορα να μπουμε με vpn σωστα? Θα βλεπουμε με ip ελλαδας.

Πέρυσι έβλεπες κανονικά με ελληνική ip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Πέρυσι έβλεπες κανονικά με ελληνική ip

Η λογικη αυτο λεει , δεν εχει νοημα να κλειδωνουν την ip γιατι μπορει εγω να ταξιδευω, θα χρειαζομαι ενα account για καθε χωρα? Μπηκα με vpn βουλγαρια και βλεπω 30 περιπου ευρω , οποτε κανω μια ετησια τωρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, james9tito είπε

Η λογικη αυτο λεει , δεν εχει νοημα να κλειδωνουν την ip γιατι μπορει εγω να ταξιδευω, θα χρειαζομαι ενα account για καθε χωρα? Μπηκα με vpn βουλγαρια και βλεπω 30 περιπου ευρω , οποτε κανω μια ετησια τωρα. 

Μην ξεχασεις να βαλει το promo code 'elbird', ισχυει μεχρι και σημερα τελευταια μερα, δινει αλλα 4€ εκπτωση και παει στα 27,19€ με βουγλαρικη ip.

 

Mια χαρα βλεπεις με ελληνικη ip, απο οπου κι αν εχεις κανει την αρχικη πληρωμη.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...