Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο προσωπική εμπειρία με το Public.. όταν στη παραγγελία γράφει "Προς διεκπεραίωση" σημαίνει οτι ακόμα ψάχνουν απόθεμα, οπότε μπορεί και να μη το βρουν ποτέ.

Όταν η κατάσταση αλλάξει σε "Υπο επεξεργασία" σημαίνει οτι βρέθηκε απόθεμα και θα παραλάβεις σε μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπο επεξεργασία και σε μένα.

Για την τσάντα: Σε αναμονή από προμηθευτή, (Εκτιμώμενη ημ/νία: 01/10/2018) και για τα ηχεία:Σε διαδικασία συλλογής. 

Οπότε παιδιά λογικά όλοι θα πάρουμε αλλά θα αργήηηηηηηηηηηηηηηησουμε

Επεξ/σία από parker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προς παραδοση τα ηχεια και σε διαδικασια συλλογης( απο την 21/9) η τσαντα .Δεν δινουν μονο τα ηχεια γιατι στοιχειζουν 0.01 €.(ειναι δωρο).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις μπηκα στο λογαριασμο μου σημερα και βλεπω ετοιμα για παραλαβη ενω μεχρι χθες αφαντα τα ηχεια....οποτε υπαρχει ελπιδα και θα τα δωσουν τελικα, υπομονη!

ps: η παραγγελια ηταν απο 17/9

Επεξ/σία από buuren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, buuren είπε

Μολις μπηκα στο λογαριασμο μου σημερα και βλεπω ετοιμα για παραλαβη ενω μεχρι χθες αφαντα τα ηχεια....οποτε υπαρχει ελπιδα και θα τα δωσουν τελικα, υπομονη!

ps: η παραγγελια ηταν απο 17/9

Σε ποιο κατάστημα φίλε μου εγώ στο Mall apo 17/9 έτοιμο το μπακπακ ενώ τα ηχεία σε διαδικασία συλλογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tehyoda είπε

Σε ποιο κατάστημα φίλε μου εγώ στο Mall apo 17/9 έτοιμο το μπακπακ ενώ τα ηχεία σε διαδικασία συλλογής.

Καταστημα συνταγματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ! Είχα παραγγείλει  το σετακι εδώ και καμιά βδομάδα! Ενώ περίμενα τα ηχεία να τα βρουν ξαφνικά μου είπαν τα ηχεία σκέτα στα οποία ήταν χρεωμένη η αντικαταβολή και 0.50 για τα ηχεία δλδ τα πλήρωσα 4.5 ευρώ 😂 και με δεύτερη αποστολή μου έρχεται η τσάντα   αύριο .και λέω εγώ τώρα άμα  δεν παραλάβω την τσάντα  και πάρω τα ηχεία με 4.5 ευρώ κόστος θα φταίω; Χαχα😈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, evagelou είπε

Καλησπέρα ! Είχα παραγγείλει  το σετακι εδώ και καμιά βδομάδα! Ενώ περίμενα τα ηχεία να τα βρουν ξαφνικά μου είπαν τα ηχεία σκέτα στα οποία ήταν χρεωμένη η αντικαταβολή και 0.50 για τα ηχεία δλδ τα πλήρωσα 4.5 ευρώ 😂 και με δεύτερη αποστολή μου έρχεται η τσάντα   αύριο .και λέω εγώ τώρα άμα  δεν παραλάβω την τσάντα  και πάρω τα ηχεία με 4.5 ευρώ κόστος θα φταίω; Χαχα😈

χαχαχαχαχαχαχα. εγω την παρασκευη ηταν να παραλαβω αλλα παπαλα, αναμένω.. 

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, evagelou said:

Καλησπέρα ! Είχα παραγγείλει  το σετακι εδώ και καμιά βδομάδα! Ενώ περίμενα τα ηχεία να τα βρουν ξαφνικά μου είπαν τα ηχεία σκέτα στα οποία ήταν χρεωμένη η αντικαταβολή και 0.50 για τα ηχεία δλδ τα πλήρωσα 4.5 ευρώ 😂 και με δεύτερη αποστολή μου έρχεται η τσάντα   αύριο .και λέω εγώ τώρα άμα  δεν παραλάβω την τσάντα  και πάρω τα ηχεία με 4.5 ευρώ κόστος θα φταίω; Χαχα😈

Και εγώ αναρωτιέμαι, αν τα παραλάβω και μετά από 2-3 ημέρες κάνω επιστροφή τα ηχεία, πόσο θα είναι το πιστωτικό ή το ποσό που θα σου επιστρέψουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, stratosmgr είπε

Και εγώ αναρωτιέμαι, αν τα παραλάβω και μετά από 2-3 ημέρες κάνω επιστροφή τα ηχεία, πόσο θα είναι το πιστωτικό ή το ποσό που θα σου επιστρέψουν ?

χαχαχα εξυπνο. μη σκεφτόμαστε πονηρα ομως τα πηραμε σε πολυ καλη τιμη και τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια επειδη τα ηχεια τα θελω για ΤV oπως διαβασα αν τα βαλεις στον usb της ΤV δεν θα παιζουν στο max της εντασης τους απλα ή θα εχει και ποιοτικο θεμα?
Επισης μπορουμε να πάρουμε εναν τυπου φορτιστή να συνδέσουμε το usb πανω και τον φορτιστή στην πριζα ή θα τα καψουμε?

και μια χαρη αν εχει την καλοσύνη κάποιος να μου μετρήσει λίγο τις διαστάσεις απο το Woofer.

Ευχαριστω.

Επεξ/σία από panosflow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα απο το παμπλικ που έχω βαλει παραλαβη μου παν περιμένουν τα ηχεια από αλλο καταστημα. τελικη ημερομηνια παραλαβης ηταν 21/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...