Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 ώρες πριν, panosflow είπε

Παιδια επειδη τα ηχεια τα θελω για ΤV oπως διαβασα αν τα βαλεις στον usb της ΤV δεν θα παιζουν στο max της εντασης τους απλα ή θα εχει και ποιοτικο θεμα?
Επισης μπορουμε να πάρουμε εναν τυπου φορτιστή να συνδέσουμε το usb πανω και τον φορτιστή στην πριζα ή θα τα καψουμε?

και μια χαρη αν εχει την καλοσύνη κάποιος να μου μετρήσει λίγο τις διαστάσεις απο το Woofer.

Ευχαριστω.

Παιδιά αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα γιατί έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία για να δω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, panosflow είπε

Παιδιά αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα γιατί έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία για να δω τι θα κάνω.

Δες εδω  https://www.whathifi.com/logitech/z211/overview  για τα υπολοιπα δεν ξερω να πω.

Προσωπικα δεν μπορω να βοηθησω αυτη τη στιγμη οσον αφορα τις διαστασεις, αυριο θα παω για παραλαβη.

Spoiler

Physical Characteristics

Satellite Speaker Width 8 cm
Satellite-Speaker Weight Approximate 450 g
Subwoofer Height 13.8 cm
Satellite Speaker Depth 8 cm
Subwoofer Weight Approximate 1 kg
Subwoofer Width 8 cm
Satellite Speaker Height 13.8 cm
Subwoofer Depth 8 cm

 

Επεξ/σία από buuren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Ηχεία έτοιμα για παραλαβή, η τσάντα (μπλε) σε εκτεταμένη αναζήτηση ακόμη

Εγώ το ανάποδο ενώ τα έχει διαθέσιμα να τα αγοράσεις σκέτα τα ηχεία ακόμα λέει σε διαδικασία συλλογής, η τσάντα (γκρι) έτοιμη για παραλαβή από τις πρώτες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάω απ' το κατάστημα για παραλαβή και έχει γκρι ή μαύρη τσάντα, θα μπορέσει να γίνει επιτόπου αλλαγή χρώματος;

Η πρέπει να μιλησω με την εξυπηρέτηση πρώτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Αν πάω απ' το κατάστημα για παραλαβή και έχει γκρι ή μαύρη τσάντα, θα μπορέσει να γίνει επιτόπου αλλαγή χρώματος;

Η πρέπει να μιλησω με την εξυπηρέτηση πρώτα;

Αποκλείεται να σου δώσουν κάτι εκτός παραγγελίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Άρα πρέπει να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση

Παίζει να μην μπορεί να γίνει καμία αλλαγή τώρα γιατί η προσφορά έχει λήξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Άρα περιμενω να βρούνε τη μπλε

Η να ακυρωσουν την παραγγελια σου. Ακομα σε αναμονη-διαδικασια συλλογης both εδω και τοσες μερες, ενω εχουν διαθεσιμα τα ηχεια στο σαιτ ξανα. Συστημα, οχι αστεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι να κάνω ξεχωριστή παραγγελία τα ηχεία που είναι διαθέσιμα ξανά γιαπαραλαβη στο ίδιο κατάστημα. Να δω τι σκατα θα μου πουν ότι δεν βρίσκουν τα ηχεία της παραγγελίας.

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω για την διαθεσιμότητα των ηχείων,αφού και η δικία μου παραγγελία έχει κολλήσει εδώ και μερικές μέρες στο ¨Μερικώς έτοιμη για παραλαβή¨.

Η κοπέλα στο τηλ. μου είπε οτι η επίσημη ενημέρωση που έχουν είναι οτι,καθώς τα ηχεία είναι τελευταία κομμάτια, περιμένουν νεα παραλαβή από τον προμηθευτή.Δεν μπόρει λέει να μου δώσει εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης γιατί δεν ξέρει πότε θα παραλάβουνε.

Επεξ/σία από NightHaWky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, NightHaWky said:

Μόλις πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω για την διαθεσιμότητα των ηχείων,αφού και η δικία μου παραγγελία έχει κολλήσει εδώ και μερικές μέρες στο ¨Μερικώς έτοιμη για παραλαβή¨.

Η κοπέλα στο τηλ. μου είπε οτι η επίσημη ενημέρωση που έχουν είναι οτι,καθώς τα ηχεία είναι τελευταία κομμάτια, περιμένουν νεα παραλαβή από τον προμηθευτή.Δεν μπόρει λέει να μου δώσει εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης γιατί δεν ξέρει πότε θα παραλάβουνε.

Ούτε στα τηλέφωνα δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Την προηγούμενη Πέμπτη, μου έλεγαν οτι περιμένουν νέα πραλαβή από τον προμηθευτή την Δευτέρα 24/09. Χτες, μου είπαν οτι τα ηχεία είχαν βρεθεί και θα τα είχα μέχρι το τελος της εβδομάδας.

Σε σημερινό τηλεφώνημα, μου είπαν οτι θα υπάρξει παραλαβή την Δευτέρα 01/10. Τους εξήγησα ότι είχε συμβεί, άλλα η μου είπαν οτι δεν ισχύει, γιατί λόγω της προσφοράς δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα αποθεμα. Επέμεινα, και το μόνο που κατάφερα είναι να περιμένω να μιλήσουν με την αποθήκη, μήπως παρέλαβαν σήμερα και δεν το ήξεραν στο τηλεφωνικό κέντρο, αλλά κάτι μου λέει οτι θα πάει απο βδομάδα η δουλειά...

Έχει παραλάβει κανείς την τσάντα και να περιμένει τα ηχεία; Εμένα είναι έτοιμη για παραλαβή, αλλά δεν πηγαίνω πριν έρθουν τα ηχεία, στην περίπτωση που δεν βρεθούν και μου την ακυρωουν, αν και απ ότι λένε έρχοντια και ολοι θα πάρουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...