Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την προηγούμενη Τετάρτη μου ήρθε μήνυμα να πάω να παραλάβω.

Πάω και μου λένε ότι έγινε λάθος, ότι τελικά δεν έχουν τα ηχεία σε απόθεμα στο κατάστημα και ότι θα τα φέρουν σε λίγες μέρες.

Τους παίρνω τηλέφωνο την Τρίτη και μου λένε ότι περιμένουν 4 κομμάτια, αλλά δεν υπάρχει εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης.

Τους ξαναπαίρνω σήμερα και μου λένε ότι η παραγγελία μου φαίνεται παραληφθείσα(!) από τις 19/9, χωρίς να τα έχουν φέρει σε αυτό το διάστημα, ενώ στις παραγγελίες μου φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν την έχω παραλάβει.

Τους είπα ότι προφανώς η δουλειά έγινε εκ των έσω και ότι κάποιος υπάλληλος πήρε την δική μου παραγγελία (και όχι μόνο*) για την πάρτη του.

Δεν μου το αρνήθηκαν και μου είπαν ότι θα προσπαθήσουν να με εξυπηρετήσουν.

*Εν τω μεταξύ το ίδιο ακριβώς συνέβει και σε ακόμα ένα άτομο.

Τα παραπάνω αφορούν επικοινωνία με το κατάστημα.

Πήρα τηλέφωνο πριν πέντε λεπτά στα κεντρικά λέγοντας τους εν τάχει το πρόβλημα και εξηγώντας τους ότι στην τελική δεν με ενδιαφέρει αν θα παραλάβω και πότε,  απλά δεν δέχομαι να παίζουν την νοημοσύνη μου.

Δεσμεύτηκαν ότι αύριο θα λάβω ενημέρωση σχετικά με την ακριβή ημερομηνία παραλαβής. Για να δούμε.

Edit: Να σημειώσω ότι οι κοπέλες με τις οποίες είχα επικοινωνία στο κατάστημα ήταν εξυπηρετικότατες και προσπαθούνε όντως να δώσουν λύση. Μάλλον στις αποθήκες είναι η αιτία του προβλήματος.

Επεξ/σία από gismotolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται με την πάνω Ελλάδα,

Ηράκλειο Κρήτης και με απαγορευτικό στα πλοία για 2η μέρα,

σήμερα παρέλαβα και το δεύτερο σετ που είχα παραγγείλει με την κόκκινη τσάντα.

Το πρώτο με την γκρι το έχω παραλάβει από προηγούμενη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε η πρωτη βλαβη!!

Παρασιτα στα ηχεία μετα απο 1,5 βδομαδα χρησης.

Αυριο θα τα παω πισω.θελω να δω τι θα μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους παρελαβα κι εγω στα Γιάννενα! Οπως ανοιξε το ντουλαπάκι για να βρει την παραγγελία μου, πηρε το ματι μου αλλες 4 τσαντες..αρα ειναι κι αλλοι insomniacs που ακομη δεν εχετε παραλαβει.. 😛

Και μόλις μου εκοβε το τιμολόγιο η ταμίας λεει στη διπλανή της "ρε εσυ αυτη ηταν καλη η προσφορά, πως δεν την πήραμε χαμπάρι εμεις; - Ο ****** την πήρε και τσιμπησε 3,4 ηχειακια..."...

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον dimitris1090t που άνοιξε το θέμα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, dimis_pj said:

Επιτέλους παρελαβα κι εγω στα Γιάννενα! Οπως ανοιξε το ντουλαπάκι για να βρει την παραγγελία μου, πηρε το ματι μου αλλες 4 τσαντες..αρα ειναι κι αλλοι insomniacs που ακομη δεν εχετε παραλαβει.. 😛

Και μόλις μου εκοβε το τιμολόγιο η ταμίας λεει στη διπλανή της "ρε εσυ αυτη ηταν καλη η προσφορά, πως δεν την πήραμε χαμπάρι εμεις; - Ο ****** την πήρε και τσιμπησε 3,4 ηχειακια..."...

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον dimitris1090t που άνοιξε το θέμα!

Γιάννενα και εγώ και ακόμα τα ηχεία άφαντα! Πότε σου ήρθε μήνυμα εσένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

18 Σεπτεμβρίου εκανα την παραγγελία, 21 Σεπτεμβρίου μου ηρθε mail οτι είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή (είχαν μόνο την τσάντα), οπότε περίμενα κι έστειλα και ενα mail γιατί δεν έρχονται τα ηχεία αφού φαίνονται διαθέσιμα στο site..Μου απαντησαν στις 24 οτι τις επόμενες ημέρες θα παραλαβω και στις 26 μου στείλανε mail και μηνυμα στο κινητό ότι η παραγγελία είναι έτοιμη..

Υ.γ. Αν σας πουν αν θέλετε σακούλα για να τα κουβαλησετε, μην παρετε, μια χαρά χωράει το κουτι με τα ηχεία μέσα στο backpack ;)

Επεξ/σία από dimis_pj
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλεσα χθες και υποτιθεται το σημειωσε να το ψαξει και να μου απαντησει γιατι εχει κολλησει τοσες πολλες ημερες, και κλασικα δεν καλεσε ποτε κανεις. Λατρευω καποιες εμπορικες πρακτικες. Εγω γιατι δεν τα εκανα αυτα; Γιατι καλουσα για να πω εστω οτι δεν εχουμε κατι νεοτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 18/9 και μέχρι σήμερα ακόμη δεν βρήκανε τα ηχεία...FYI πριν 2 μέρες έλεγε στα ηχεία "προσωρινά εξαντλημένο".Σήμερα που είδα λέει σκέτο "Εξαντλημένο".Τώρα εαν αυτό επί της ουσίας έχει καμία διαφορά, τι να σας πω...Οι ελπίδες πάντως μειώνονται ραγδαία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^Πριν 2 μερες μεχρι μεσημερι τουλαχιστον, ηταν διαθεσιμα, οπως και πριν 3 μερες.

Αλλη φορα θα προτιμησω να παιξω καποιο τυχερο παιχνιδι. Ωστε να ξερω ποτε θα εχω αποτελεσμα και να μην περιμενω 15 μερες για να μαθω τι θα γινει και να ειμαι με το f5 και το login και στο "περιμενε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2018 στις 11:48 ΜΜ, an_papand είπε

Εσκασε η πρωτη βλαβη!!

Παρασιτα στα ηχεία μετα απο 1,5 βδομαδα χρησης.

Αυριο θα τα παω πισω.θελω να δω τι θα μου πουν.

Εγω τα συνδεσα με tv box μολις τα πηρα κι ακουγονται παρασιτα (ή βουιτο) .Θα τα δοκιμασω σε tv κι υπολογιστη και θα επανερθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλεφωνο και μου ειπε η κυρια στο τηλεφωνο οτι εχει βρεθει αποθεμα δεν το εμφανιζουν διαθεσιμο για να μην πωληθει, θα καλυψουν τις παραγγελιες λενε
Ειναι θεμα χρονου για εσωτερικη διακινηση προιοντων και να ενημερωσουν οσους εχουν σε εκρεμοτητα.
Πολυ αγχωθηκα για κατι που σχεδον δεν χρειαζομαι.... ετσι δεν ειναι;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Πηρα τηλεφωνο και μου ειπε η κυρια στο τηλεφωνο οτι εχει βρεθει αποθεμα δεν το εμφανιζουν διαθεσιμο για να μην πωληθει, θα καλυψουν τις παραγγελιες λενε
Ειναι θεμα χρονου για εσωτερικη διακινηση προιοντων και να ενημερωσουν οσους εχουν σε εκρεμοτητα.
Πολυ αγχωθηκα για κατι που σχεδον δεν χρειαζομαι.... ετσι δεν ειναι;

Είμαστε πολλοί που τα πήραμε απλά και μόνο επειδή ήταν καλή προσφορά!!!

Το παθαίνω συχνά εδώ μέσα :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, bill987 είπε

Είμαστε πολλοί που τα πήραμε απλά και μόνο επειδή ήταν καλή προσφορά!!!

Το παθαίνω συχνά εδώ μέσα :D  

Μη χολοσκάς εγώ το παθαίνω συνέχεια! :D :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...