Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, orck είπε

Ανέλπιστα και εγώ παρέλαβα σήμερα από Νέα Σμύρνη. Δεν το περίμενα ότι μετά από τόσες εβδομάδες θα τα έφερναν τα πράγματα.

Είχα παραγγείλει κάτι RAM πριν από 1 ακριβώς χρόνο και περίμενα 1.5 μήνα μιας και γινόταν ο χαμός με τις RAM εκείνη την περίοδο (ευτυχώς δεν τις βιαζόμουν). Τελικά τις παρέλαβα.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως δεν πιστεύω πως το Public θα ακύρωνε παραγγελία εξαιτίας του περιορισμένου του stock, τουλάχιστον σε προϊόντα που δεν έχουν βγει από την παραγωγή και έτσι είναι αδύνατο να ξαναστοκάρει.

Στην συγκεκριμένη περίπτωση και τα ηχεία και η τσάντα δεν είναι προϊόντα που δεν παράγονται πια, απλά έγινε μεγάλο μπαμ με τις παραγγελείες τις τελευταίες εβδομάδες και πιθανόν να χρειάστηκε να στοκάρει πάνω από μία φορά. Εγώ που παράγγειλα 3 πακέτα (1 για μένα, 2 για φίλους) τα έλαβα με διαφορά 5 ημερών το καθένα και τα 2 ήταν από το ίδιο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, JoannisV είπε

Στην συγκεκριμένη περίπτωση και τα ηχεία και η τσάντα δεν είναι προϊόντα που δεν παράγονται πια, απλά έγινε μεγάλο μπαμ με τις παραγγελείες τις τελευταίες εβδομάδες και πιθανόν να χρειάστηκε να στοκάρει πάνω από μία φορά

 

Λαθος ο χρονος του ρηματος, οπως το γραφεις ειναι σαν να εχουν εκτελεστει ολες οι παραγγελιες. "Πιθανον να χρειαζεται να στοκαρει πανω απο Χ φορες" (Χ = 3,4 κλπ) αν εγραφες μπορει και να ειχες δικιο. 

Παρελαβα σημερα παραγγελια απο Κινα που εγινε πιο μετα απο αυτη του θεματος! Απο το παμπλικ ακομα σε συλλογη και η τσαντα και τα ηχεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Λαθος ο χρονος του ρηματος, οπως το γραφεις ειναι σαν να εχουν εκτελεστει ολες οι παραγγελιες. "Πιθανον να χρειαζεται να στοκαρει πανω απο Χ φορες" (Χ = 3,4 κλπ) αν εγραφες μπορει και να ειχες δικιο. 

Παρελαβα σημερα παραγγελια απο Κινα που εγινε πιο μετα απο αυτη του θεματος! Απο το παμπλικ ακομα σε συλλογη και η τσαντα και τα ηχεια.

Έχεις δίκιο, επειδή έβλεπα πως πλέον τα τελευταία μηνύματα ήταν για παραλαβές υπέθεσα πως πλέον (μετά από 3 βδομάδες σχεδόν) έκλεινε το θέμα και με όσους δεν είχαν παραλάβει. Αν υπάρχουν άτομα όπως εσύ που δυστυχώς δεν έχετε παραλάβει ακόμα όπως είπα πιστεύω πως δεν θα ακυρωθεί παραγγελεία για τα προϊόντα (εφόσον μπορεί να τα ξαναστοκάρει). Το πότε θα έρθουν είναι άλλο θέμα (όπως είπα εγώ περίμενα πάνω από μήνα για 2 στικάκια ραμ που τα έδειχνε σε απόθεμα).

Τέλος γράφω βάσει προσωπικών εμπειριών και διόλου για να το δικαιολογήσω το κατάστημα. (Ίσα ίσα το συγκεκριμένο είναι από τα τελευταία που θα έκανα αγορές -με εξαίρεση τέτοιες προσφορές ή όταν κάποιο συγγενικό πρόσωπο σου κάνει δώρο δωροεπιταγή από εκεί...)

Θέλω να πιστεύω πως ακόμα και ο τελευταίος θα παραλάβει και δεν θα μείνει κανείς αδικημένος. Και τα δύο προϊόντα (και ιδιαίτερα η τσάντα που πλέον την κουβαλάω παντού) είναι φοβερά για την τιμή τους. (Τα ηχεία δεν είναι κάτι σπουδαίο αλλά ουσιαστικά στα μάτια μου ήταν τσάμπα μιας και η τσάντα αποδείχθηκε τόσο καλή)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι είναι χαζοί μου έστειλαν μήνυμα στο κινητό στις 2/10 να παω να παραλάβω πάω στο κατάστημα και μου λένε πως ειναι μονο η τσάντα εκει. τους έστειλα και μειλ αιντε να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, someone- είπε

οι άνθρωποι είναι χαζοί μου έστειλαν μήνυμα στο κινητό στις 2/10 να παω να παραλάβω πάω στο κατάστημα και μου λένε πως ειναι μονο η τσάντα εκει. τους έστειλα και μειλ αιντε να δούμε..

αν λέει ότι η παραγγελία είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή τότε απλά περιμένεις να έρθουν και τα ηχεία. νομίζω δεν αποδεσμεύεται η παραγγελία αν δεν είναι 100% έτοιμη για παραλαβή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kamennos είπε

αν λέει ότι η παραγγελία είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή τότε απλά περιμένεις να έρθουν και τα ηχεία. νομίζω δεν αποδεσμεύεται η παραγγελία αν δεν είναι 100% έτοιμη για παραλαβή

οχι φιλε δεν ελεγε μερικως ετοιμη, μερικως ετοιμη ελεγε πριν μια-μιαμιση βδομαδα στις 2/10 μου ρθε μηνυμα οτι ειναι και τα δυο ετοιμα για παραλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού στο μέιλ έλεγε ότι ήταν έτοιμα για παραλαβή πως γίνεται στο κατάστημα να μην τα έχουν και τα 2; inside job υπαλλήλου; κυνήγησε το. στην τελική είναι υποχρεωμένοι να τα παραδώσουν εφόσον προηγήθηκε ενημέρωση εκ μέρους τους. και στη δική μου περίπτωση πάντως ήταν διαθέσιμη από την αρχή η τσάντα, την Τρίτη 2/10 τελικά με ειδοποίησαν τηλεφωνικά ότι ήρθαν τα ηχεία και σήμερα μου ήρθε και το sms/mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τσαντούλα είναι αξιοπρεπής και καλής ποιότητας, τα ηχεία όμως ψιλομάπα (το γούφερ ειδικά είναι διακοσμητικό) αλλά σίγουρα καλύτερα από τα ηχεία ενός λάπτοπ.

Στα 20 ευρώ είναι καλή περίπτωση αλλά σίγουρα δεν τους βάλαμε και μέσα. ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

τα ηχεία όμως ψιλομάπα (το γούφερ ειδικά είναι διακοσμητικό) αλλά σίγουρα καλύτερα από τα ηχεία ενός λάπτοπ.

 

Δευτερη φορα που το γραφει αυτο καποιος μεσα στο θεμα. Την πρωτη πιστεψα οτι ειναι υπερβολη, τωρα ομως Νικο που το επαναλαμβανεις, σκεφτομαι αν τυχει και εκτελεσουν την παραγγελια μου να μην την παραλαβω. Οτιδηποτε θα ηταν καλυτερο απο τα ηχεια ενος λαπτοπ, ακομα και ενα σετακι των 3-4ευρω.

Τοσο χαλια ειναι ωστε να λεμε οτι ειναι "καλυτερο απο τα ηχεια ενος λαπτοπ";;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δευτερη φορα που το γραφει αυτο καποιος μεσα στο θεμα. Την πρωτη πιστεψα οτι ειναι υπερβολη, τωρα ομως Νικο που το επαναλαμβανεις, σκεφτομαι αν τυχει και εκτελεσουν την παραγγελια μου να μην την παραλαβω. Οτιδηποτε θα ηταν καλυτερο απο τα ηχεια ενος λαπτοπ, ακομα και ενα σετακι των 3-4ευρω.

Τοσο χαλια ειναι;;;;

Γιάννη τίποτα το ιδιαίτερο φίλε. Το γούφερ ειδικά όπως είπα είναι περισσότερο διακοσμητικό. Απο τα ηχεία ενός μέσου λέπτοπ φυσικά καλύτερα αλλά έχουμε πάρει κατά καιρούς πολύ καλύτερα ηχεία με 15 ευρώ. Η τσάντα σίγουρα αξίζει αλλά αν θέλεις περισσότερο τα ηχεία δες κάτι άλλο. 

edit: Σαν συνδυασμός των 2 στα 20 ευρώ αξίζει, αλλά τα ηχεία με 30 αρχική είναι απλά για γέλια. Θα έλεγα ότι το πιο σωστό θα ήταν στα 10-15 ευρώ max να κοστίζουν τα ηχεία και αυτό γιατί είναι logitech. Όμως με 15 ευρώ έχει και άλλες καλύτερες επιλογές για ηχεία. :) 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Γιάννη τίποτα το ιδιαίτερο φίλε. Το γούφερ ειδικά όπως είπα είναι περισσότερο διακοσμητικό. Απο τα ηχεία ενός μέσου λέπτοπ φυσικά καλύτερα αλλά έχουμε πάρει κατά καιρούς πολύ καλύτερα ηχεία με 15 ευρώ. Η τσάντα σίγουρα αξίζει αλλά αν θέλεις περισσότερο τα ηχεία δες κάτι άλλο. 

edit: Σαν συνδυασμός των 2 στα 20 ευρώ αξίζει, αλλά τα ηχεία με 30 αρχική είναι απλά για γέλια. Θα έλεγα ότι το πιο σωστό θα ήταν στα 10-15 ευρώ max να κοστίζουν τα ηχεία και αυτό γιατί είναι logitech. Όμως με 15 ευρώ έχει και άλλες καλύτερες επιλογές για ηχεία. :) 

Εχεις κάτι στα υποψη σου;  Για δωσε please κανενα μοντελο/μαρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την τσάντα γράφουν πολλόι, θα συμφωνήσω, ποιοτική κτλ...

Για τα ηχεία, συμφωνώ οτι η αρχική τιμή τους στα 30€ είναι κοροιδία, αλλά στην τιμή της προσφοράς αξίζουν με το παραπάνω. Το woofer κάθε άλλο παρά διακοσμητικό, είναι αισθητή η διαφόρα με αντίστοιχα Logitech 2.0 ήχεία που είχα συνδεδμένα στην τηλεόραση. Μπορούν ανέτα να αντικαταστήσουν τα ηχεία μιας τηλεορασης ή του laptop, για casual προβολές. Οποιος τα ήθελε βέβαια για δυνατή μουσική ή καλή εμπειρία θέασης ταινιών, να μην περιμένει πολλα.

Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορώ να τραβήξω ενα γρήγορο βιντεακι να δείτε ενταση, διαστάσεις κτλ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HouZer είπε

Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορώ να τραβήξω ενα γρήγορο βιντεακι να δείτε ενταση, διαστάσεις κτλ. 

Αν σου ηταν ευκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...