Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στην παραγγελια σου βαζεις τα ηχεια και μετα κανεις κλικ απο κατω που εχει τα σακιδια, βαζεις στο καλαθι και ενα σακιδιο, στο τελος στα τιμολογει με 19,90 και 0,10 το καθε ενα

Firefox_Screenshot_2018-09-16T09-03-03.644Z.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, paniti είπε

Το σακίδιο είναι σκυλί, το έχω ταλαιπωρήσει χρόνια και το χω αλλάξει μόνο μια φορά (δωρεάν) με εγγύηση που χει ένα τρελό νούμερο ετών για τόσο οικονομικό σακίδιο, νομίζω 25 χρόνια(!)

24 μήνες φίλε. Ποιά 25 χρόνια;:huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, orck είπε

Στην παραγγελια σου βαζεις τα ηχεια και μετα κανεις κλικ απο κατω που εχει τα σακιδια, βαζεις στο καλαθι και ενα σακιδιο, στο τελος στα τιμολογει με 19,90 και 0,10 το καθε ενα

Firefox_Screenshot_2018-09-16T09-03-03.644Z.png

δυστυχώς το έκανα βιαστικά και δεν το πρόσεξα. και έχω προπληρώσει. ελπίζω με το mail και το τηλέφωνο που θα τους πάρω να λυθεί το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gismotolis είπε

Κοίτα εδώ στα specs.

Ποιός θα στην αλλάξει όμως αν χρειαστεί, όταν το κατάστημα αναφέρει 24 μήνες; paniti σε ποιόν είχες απευθυνθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, malmsteen1984 είπε

δυστυχώς το έκανα βιαστικά και δεν το πρόσεξα. και έχω προπληρώσει. ελπίζω με το mail και το τηλέφωνο που θα τους πάρω να λυθεί το θέμα

Και εγω δεν το ειδα νομιζα γινοταν αυτοματα. Εντελει τους εστειλα ενα μυνημα να προσθεσουν το σακιδιο στην τιμη της προσφορας ειδαλλως να ακυρωσουν την παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Ποιός θα στην αλλάξει όμως αν χρειαστεί, όταν το κατάστημα αναφέρει 24 μήνες; paniti σε ποιόν είχες απευθυνθεί;

Δεν μπορεί το κατάστημα να ορίζει αυθαίρετα την εγγύηση. Ή κάνανε λάθος ή το βάλανε επίτηδες με το σκεπτικό ότι ο πελάτης δεν θα το ψάξει περαιτέρω (μάλλον το δεύτερο).

 

Κάτι ακόμα σχετικά με τα ηχεία. Παίρνουν ρεύμα μέσω USB (5V1.5A) και στην συσκευασία δεν περιλαμβάνεται το τροφοδοτικό.

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι μπορείς να τα τροφοδοτήσεις μέσω power bank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάστημα βάζει την εγγύηση που είναι υποχρεωμένο να καλύψει (2 χρόνια στην ΕΕ). Μετά τα δύο χρόνια, απευθύνεσαι στον κατασκευαστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimmy213 είπε

Το κατάστημα βάζει την εγγύηση που είναι υποχρεωμένο να καλύψει (2 χρόνια στην ΕΕ). Μετά τα δύο χρόνια, απευθύνεσαι στον κατασκευαστή.

Έχεις δίκιο. Θα μπορoύσαν, βέβαια, να να αναφέρουν την 25ετή εγγύηση του κατασκευαστή ως selling point.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει συνδέσει κάνεις τα ηχεία με 3,5jack to RCA και να τα έχει δοκιμάσει σε τηλεόραση;

Η θα γίνει καμμιά ανατίναξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι να γινει ανατιναξη;

 

Ο,τι ηχειακια υπολογιστη και να συνδεσεις στο line out της tv, θα παιξουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Γιατι να γινει ανατιναξη;

Ο,τι ηχειακια υπολογιστη και να συνδεσεις στο line out της tv, θα παιξουν.

👍

Δεν το διατύπωσα σωστά.Να χρησιμοποιήσω την θυρα usb της τηλεορασης για τροφοδοσία η οποια σίγουρα δεν βγάζει 1,5Α και όχι εξωτερικό τροφοδοτικό.

Εκεί μην ζοριστουν τα ηχεια εννοούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, an_papand είπε

👍

Δεν το διατύπωσα σωστά.Να χρησιμοποιήσω την θυρα usb της τηλεορασης για τροφοδοσία η οποια σίγουρα δεν βγάζει 1,5Α και όχι εξωτερικό τροφοδοτικό.

Εκεί μην ζοριστουν τα ηχεια εννοούσα

Εαν οντως τα ηχεια θελουν 1,5Α και η τηλεοραση δεν μπορει να δωσει τετοιο ρευμα τοτε θα ελεγα καλυτερα μην το κανεις. Δυσκολο μου φαινεται να καψεις την USB της τηλεορασης αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις γιατι να ρισκαρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...