Προς το περιεχόμενο
Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]

dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Η προσφορά  του θέματος  Απλώς προσθέτετε τα ηχεία στο καλάθι https://www.public.gr/product/iheia-21-logitech-z211-mayro/prod8561073pp/ Και την τσάντα στο χρώμα της επιλογής σας https://www.

Δεν χρειαζόμουν ούτε Ηχεία ούτε σακίδιο για Laptop , αλλά πήρα ένα σετ 🤣🤣

Λοιπόν. Τους κάλεσα χθές να δω αν υπάρχει κάποια εξέλιξη και η κοπέλα επιχείρησε, κομψά, να μου ρίξει άκυρο για τα ηχεία. Της εξήγησα τα παραπάνω και ότι δεν υπάρχει περίπτωση μετά από 1 μήν

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κανονικά, προσθέτεις τα ηχεία στο καλάθι και κοιτάς στην περιγραφή των ηχείων από κάτω που λέει για το δώρο στο "Δες εδώ" , σου ανοίγει νέα σελίδα με τις τσάντες, προσθέτεις μια άπο αυτές και το καλάθι σου θα κοστίζει 20€ συνολικά.

Επεξ/σία από runner69
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
59 λεπτά πριν, runner69 είπε

Υπάρχει κανονικά, προσθέτεις τα ηχεία στο καλάθι και κοιτάς στην περιγραφή των ηχείων από κάτω που λέει για το δώρο στο "Δες εδώ" , σου ανοίγει νέα σελίδα με τις τσάντες, προσθέτεις μια άπο αυτές και το καλάθι σου θα κοστίζει 20€ συνολικά.

Λες να αρχίσουμε να βάζουμε στο καλάθι και άλλα προϊόντα μπας και έχουν άλλη τιμή;😄

Σε φίλο μου με παραγγελία από την Δευτέρα του ήρθε σήμερα για παραλαβή από κατάστημα Τσιμισκής. Εγώ στο περίμενε....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μια παραγγελία που έκανα είναι μερικώς έτοιμη, μόνο η τσάντα. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα και δεν υπάρχει το ενδεχόμενο ακύρωσης των ηχείων, και ότι θα παραλάβω Παρασκευή ή το αργότερο Δευτέρα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.