Προς το περιεχόμενο

Η Apple καταργεί τα iPhone X, iPhone 6s και iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε πλακα οι haters..  Μετα απο ένα σημειο δεν έχει νοημα να σχολιασει κανεις.. Απλα παρακολουθω και γελαω. Παντως αυτην την ενεργεια και ορμη ορισμενοι αν την διοχετευατε πουθενα αλλου μπορει να πετυχαινατε κατι σημαντικο.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, pan1511 είπε

Galaxy s7edge αγορασμένο από ελληνικό κατάστημα το πρώτο διάστημα που κυκλοφόρησε έχει σπάσει δυο φορές με αστείο τρόπο και ενώ φοράει θήκη ( τα glass δεν κόλλησαν ποτέ ). Έχει επισκευαστεί δουλεύει πολύ καλά ( χωρίς το τελευταίο update )

iPhone 6 (από το οποίο γράφω) που νου δόθηκε για τη δουλειά μου προ 2 ετών περίπου συνεχίζει και δουλεύει άριστα ( με μικρό lag σε launching κάποιων εφαρμογών) και ενώ είναι σε iOs updated. Έχει επιδείξει εντυπωσιακή ανθεκτικότητα σε πτώσεις. Συγγνώμη αλλά συσκευή Android 4 χρόνια μετά την κυκλοφορια της δεν είχε τύχει να «κρατήσει στα χέρια μου». 

Όταν μάλιστα σε ταμπλέτες τα iPad είναι μονόδρομος (εργαλείο για παραπάνω από 4 χρόνια ) δεν είναι παράξενο που αν και πανάκριβα μπορεί κάποιος να βάλει 24 και βάλε δόσεις για να το αποκτήσει .... 

Και ήθελα ένα δεύτερο για την οικοδομή αλλά τώρα που καταργεί το 6 να δω τι θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

Ιδέα δεν είχε νόμιζε ότι έκανε και καλό deal. Το 90% τέτοιοι είναι οι κάτοχοι iPhone. 

To 90% τέτοιοι είναι στατιστικά και οι κάτοχοι Android. Δεν λέει κάτι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, paredwse είπε

Δεν με πειράζει η κατάργηση του iPhone SE. Θα ήθελα όμως ένα iPhone SE-2, στο ίδιο form factor, με FaceID και bezel-less οθόνη.

Δεν πειράζει, το iPhone SE μου, κρατάει γερά. :)

Συμφωνώ απόλυτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

Ιδέα δεν είχε νόμιζε ότι έκανε και καλό deal. Το 90% τέτοιοι είναι οι κάτοχοι iPhone. 

Οι χρήστες Android απο την άλλη, παίζουν την τεχνολογία στα δάχτυλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, pan1511 είπε

Συγγνώμη αλλά συσκευή Android 4 χρόνια μετά την κυκλοφορια της δεν είχε τύχει να «κρατήσει στα χέρια μου». 

Ένα ταλέντο στο Tae Kwon do θα πρέπει να το έχεις πάντως φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, maverick είπε

 

...θεωρώ από πρώτο χέρι σε τι κοινό απευθύνεται η apple και τι κοινό κανει υπέρβαση (οικονομική κυρίως) για να γίνει κάτοχος αυτής της μπράντας.

😄 καλό. Δεν το είχα δει εξελληνισμένο. Μπάντα, μπράντα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DaRkRaGe είπε

Δεν έχω καταλάβει προς τι τα παράπονα και η "στεναχώρια", who cares για το SE και το 6. Οποίος θέλει οικονομικό iphone και δεν θέλει να εμπλακεί με android, μπορεί να πάρει το 7 σε πολύ καλή τιμή πλέον. Εάν δεν κάνω λάθος, τo SE και το 6 είναι σχεδόν 3 ετών συσκευές τι ακριβώς θέλετε να κάνει δλδ, να τα κρατήσει για άλλα 3 χρόνια;

Καποιοι θελουν 4ιντσες οθονη, ή γενικοτερα μικροτερη συσκευη. Καλα ειδικα την τελευταια σου προταση δεν τη σχολιαζω καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, opcorsa είπε

xperia? sony? δεν ζουμε στο 2004

γελαει ο κοσμος τυπε

Θα παρεις καποτε Iphone και θα μαθεις

Έχω την εντύπωση πώς το SE είναι πολύ πιο κοντά στο 2004..

Και όχι δεν θα πάρω iPhone, όχι γιατί δεν είναι καλά, αλλά γιατί δεν πιστεύω πώς αξίζουν σε αυτές τις εξωφρενικές τιμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Choulio είπε

Εχετε πλακα οι haters..  Μετα απο ένα σημειο δεν έχει νοημα να σχολιασει κανεις.. Απλα παρακολουθω και γελαω. Παντως αυτην την ενεργεια και ορμη ορισμενοι αν την διοχετευατε πουθενα αλλου μπορει να πετυχαινατε κατι σημαντικο.

Εντάξει εμείς είμαστε hater και δεν είμαστε αντικειμενικοί.Εσυ που είσαι αντικειμενικος πως βλέπεις την κίνηση της να καταργήσει το X?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Οι χρήστες Android απο την άλλη, παίζουν την τεχνολογία στα δάχτυλα. 

Τουλάχιστον μια rom ξέρουμε να περνάμε.

34 λεπτά πριν, Killbillagell είπε

 prwin fun boy tis apple 10 xronia iphone apo to prwto pou vghke mexri k prin ena xrono eixa iphone .. ena tha pw me megalh empeiria pleon sta  proionta tis apple ....makria ... 

Φίλε απόδειξη έχεις για το iphone που είχες πάρει πριν 10 χρόνια? Η είσαι μεταμφιεσμένος hater?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Valous είπε

Πρώτη φορά εδώ και πολύ καιρό σκέφτομαι να φύγω από το μήλο... Βλέπω να αποχαιρετώ το 7plus μου... το θέμα είναι τι θεωρείται αναβάθμιση μέχρι 500 ευρώ;

Το αλλο θεμα ειναι γιατι να αποχαιρετησεις το 7 plus ; Μια χαρα κινητο ειναι. Ή ειναι το ψυχολογικο «εχω κινητο του 2016, παλιωσε» ;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...