Προς το περιεχόμενο

Η Apple καταργεί τα iPhone X, iPhone 6s και iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Istros είπε

Δυστυχώς πολλοι.Διαβασε τα σχόλια στο topic που αφορούν στις τιμές προχθες.

Ε καλα αφου ειναι πολλοι δεν μπορεις να βρεις εναν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

21 λεπτά πριν, Choulio είπε

Ε καλα αφου ειναι πολλοι δεν μπορεις να βρεις εναν; 

Ε καλά πάντα θα υπάρχουν πλούσιοι λελέδες που το χιλιάρικο θα το χάνουν στις τσέπες τους. Απλά απορώ τί κάνουν Κυριακή βράδυ στο ινσομνια και δεν είναι σε κανα lounge party για να πέσουν οι ξέφρενοι ρυθμοί του ΣΚ ξέρω’γω. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung note 4 Σε δύο μήνες περίπου θα κλείσω τέσσερα χρόνια που το έχω στην κατοχή μου.Tο τηλέφωνο  είναι χωρίς κανένα πρόβλημα  κ lag μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, AtiX είπε

@georgepppo & @Istros Η Apple, να σας θυμίσω, στο πρώτο iPhone ζήταγε τα μαλλιοκέφαλα της... έφαγε την σφαλιάρα και αναγκάστηκε, τότε, να κάνει μείωση τιμών... Το ίδιο θα κάνει όταν δει οτι οι πωλήσεις της αρχίζουν να πέφτουν... αφού νέες αγορές δεν μπορεί να ανακαλύψει και με την κατάργηση του SE δεν θέλει και να δημιουργήσει..

Τα φτηνα τα εβγαλε για τραβηξει καποιους παραπανω στο ios και να τους κανει να θελουν μονο ios με αποτελεσμα καταργωντας τα φτηνα της αυτοι να στραφουν στα ακριβα της στο μελλον,ολα μελετημενα ειναι και αναφερομαι και στις εταιρειες μεσα στους αγοραστες των φτηνων iphone 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταια 5ετια ασχολούμαι ενεργα, σαν χομπι αλλα και βγαζοντας ένα χαρτζιλικι, με επισκευες κινητών.

Το λεω αυτό γιατι. Γιατι ενώ ημουν θερμος υποστηρικτης της Samsung, Huawei, xiaomi και γενικα συσκευών με android λογισμικο, μολις ανοιξα την πρωτη φορα ένα iPhone 5 να αλλαξω οθονη, επαψα να είμαι υποστηρικτης οποιασδηποτε αλλης συσκευης.

Και τι εννοω. Η λεπτομερεια στην τοποθετηση, η ποιοτητα των υλικων, η ποιοτητα της μονωσης των καλωδιων, οτιδήποτε κατασκευαστικο, είναι ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο από οποιαδήποτε άλλο κινητο κατηγοριας.

Δεν νοείται να ανοίγεις κινητο των 900 ευρω ( note κλπ) και να εχει πλαστικο καπακι….

Εννοείται ότι πηγα στο iphone6 με κλειστα ματια! 

Tο κινητο μου βαραει 100 φορες τη μερα λογω δουλειας και από τοτε που το εχω παρει δεν το εχω σβησει ουτε ένα λεπτο εδώ και 3 χρονια!!!!

Στο Ηuawei που ειχα επρεπε να κανω επανεκκινηση κάθε φορα που κολλουσε once a week...

95% των iPhone & ipad που φτιαχνω είναι λογω σπασμένης οθονης...

Όλα τα αλλα ερχονται, με χαλασμενο ηχειακι, να μην δουλευει το βυσμα του φορτιστη, να κολλαει μετα από αναβαθμίσεις, κλπ κλπ κλπ

Δεν είναι τυχαιο που σε ένα MacBook το photoshop είναι 500mb  και σε ένα windows είναι 4gb…

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα, κινηταρες είναι, αν εχετε λεφτα παρτε τα, και μενα μου αρεσει η φερραρι, αλλα επειδή δεν μπορω να την αγορασω δεν θα την βγαλω αχρηστη…..

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, christos2413 είπε

Δεν είναι τυχαιο που σε ένα MacBook το photoshop είναι 500mb  και σε ένα windows είναι 4gb… 

 

Μόνο που ισχύει το ανάποδο:

https://helpx.adobe.com/creative-cloud/kb/file-size-creative-cloud-installers.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, christos2413 είπε

 

 

Tο κινητο μου βαραει 100 φορες τη μερα λογω δουλειας και από τοτε που το εχω παρει δεν το εχω σβησει ουτε ένα λεπτο εδώ και 3 χρονια!!!!

 

 

Βγάλε ένα σκριν που να το δείχνει αυτό. Επειδή ο καθένας λέει ότι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, christos2413 είπε

Την τελευταια 5ετια ασχολούμαι ενεργα, σαν χομπι αλλα και βγαζοντας ένα χαρτζιλικι, με επισκευες κινητών.

Το λεω αυτό γιατι. Γιατι ενώ ημουν θερμος υποστηρικτης της Samsung, Huawei, xiaomi και γενικα συσκευών με android λογισμικο, μολις ανοιξα την πρωτη φορα ένα iPhone 5 να αλλαξω οθονη, επαψα να είμαι υποστηρικτης οποιασδηποτε αλλης συσκευης.

Και τι εννοω. Η λεπτομερεια στην τοποθετηση, η ποιοτητα των υλικων, η ποιοτητα της μονωσης των καλωδιων, οτιδήποτε κατασκευαστικο, είναι ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο από οποιαδήποτε άλλο κινητο κατηγοριας.

Δεν νοείται να ανοίγεις κινητο των 900 ευρω ( note κλπ) και να εχει πλαστικο καπακι….

Εννοείται ότι πηγα στο iphone6 με κλειστα ματια! 

Tο κινητο μου βαραει 100 φορες τη μερα λογω δουλειας και από τοτε που το εχω παρει δεν το εχω σβησει ουτε ένα λεπτο εδώ και 3 χρονια!!!!

Στο Ηuawei που ειχα επρεπε να κανω επανεκκινηση κάθε φορα που κολλουσε once a week...

95% των iPhone & ipad που φτιαχνω είναι λογω σπασμένης οθονης...

Όλα τα αλλα ερχονται, με χαλασμενο ηχειακι, να μην δουλευει το βυσμα του φορτιστη, να κολλαει μετα από αναβαθμίσεις, κλπ κλπ κλπ

Δεν είναι τυχαιο που σε ένα MacBook το photoshop είναι 500mb  και σε ένα windows είναι 4gb…

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα, κινηταρες είναι, αν εχετε λεφτα παρτε τα, και μενα μου αρεσει η φερραρι, αλλα επειδή δεν μπορω να την αγορασω δεν θα την βγαλω αχρηστη…..

θες να μας μιλησεις και για τις ενωσεις απο το 6 μεχρι το 7, ξεκολλαγαν απο τη πολυ ποιοτητα?😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσει που οοοολοι οι μη κατεχοντες Apple κινητου και οι Apple Haters (οσα δεν φτανει η αλεπου..)περιμενουν στην γωνια...μια ανακοινωση, ενα Apple event, μια κανουρια παρουσιαση...για να κραξουν....Καθε φορα το διασκεδαζω!!  :) :D 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, georgepppo είπε

αν η huawei βγάλει τιμές αλα samusng , η καμια xiaomi η άλλη κινέζικη θα πατώσει εν ριπή οφθαλμού όπως η sony που πάτησε στο όνομα της και την πάτησε γιατί δεν είχε να προσφέρει ούτε ios ούτε κάτι τόσο διαφορετικό απο τον ανταγωνισμό , και η apple στα iphone έχει ημερομηνία λήξης αν συνεχίσει να ανεβάζει έτσι τιμές, δηλαδή που θα τα πάνε πια τα κινητά! 

είδη στα pc έχει σκάσει η φούσκα γιατί οι επαγγελματίες σχεδιαστές,γραφίστες κλπ δεν είναι κουτορνίθια και την κάνουν προς windows μεριά εδώ και καιρό γιατί εκεί η επεξεργαστική ισχύς σημαίνει έμπρακτα μειωμένος χρόνος δουλειάς και καλύτερη ποιότητα.

Φιλε μου, παιρνω το θαρρος να σου απαντησω...μιας και οντας στο χωρο εχω δει πολλα....το θεμα δεν ειναι το hardware...αλλα το software...εκει ειναι το μεγαλο κολπο!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...