Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone XS, XS Max και XR δεν διαθέτουν στη συσκευασία τους "lightning-to-3.5mm" adapter


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Agony είπε

Αυτή ακριβος είναι η σκεψη των περισσοτέρων για αυτό και βρίσκονται εκει που βρίσκονται . Το ποιο σωστο είναι ότι θα πουλαει αυτοκίνητα χωρις ροδες . Μιας και πλεον κινητα με jack είναι τσαμπα τρυπα  ,δεν υπαρχει καμια απολυτος λογικη να αγορασει καποιος ακουστικα με καλωδια όταν η ποιοτητα πλεον με Bluetooth είναι 90% ιδια και σε ακουστικα μεχρι 1.000 ευρο. Οποτε το να παρεις 1.000 ευρο κινητο και να μου θες ακουστικα με 10-50 ευρο με jack είναι λες και εχεις Ferrari με CD player. 

ποιος σου είπε ότι οι ferrari δεν έχουν cd player;

 

να δω πότε θα καταλάβετε ότι η apple δεν είναι κάποια premium εταιρεία... ή ακόμα χειρότερα luxury 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και χεητερ οσο δεν παει, αν δινει ακουστικα ηδη χαλαλι ο ανταπτορας... Μερικες κινεζικες υπερδυναμεις το κανουν αβαβα πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, eko13 είπε

Αν και χεητερ οσο δεν παει, αν δινει ακουστικα ηδη χαλαλι ο ανταπτορας... Μερικες κινεζικες υπερδυναμεις το κανουν αβαβα πλεον...

σωστός ειδικά στο 2ο μέρος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω iPhone 8 και xiaomi mi A2 λόγω Android One(αγόρασα Android μετά από ένα nexus 4 που είχα χρόνια πριν για πειραματισμό). Προς όλους τους iOS users βρίσκετε ΤΟΣΗ διαφορα μεταξύ Android και iOS ???? Ειδικά με το P (το δοκίμασε σε mi A2 φίλου) οι διαφορές στην καθημερινοτητα δε μου φάνηκαν αισθητές και ο qualcomm 660 πετάει (δεν παίζω games) το ίδιο και η κάμερα του Α2. Προσωπικά δε μπορώ να δικαιολογήσω πλέον τη διαφορά τιμής. Και επιπλέον δε θέλω να τα σκάσω στην apple πλεον. Ούτε να πουλήσω το 8αρι να βάλω και 200 και να πάρω το XR. Είναι θέμα αρχης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κούτα θα βάλει ή θα το δίνουν σε bulk συσκευασία, τόσο φτηνά που το πουλάνε;

Επεξ/σία από enwsiths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnyFire είπε

πιστευω πως στις μερες πρεπει να ειναι καποιος βλαμενος για να αγορασει κινιτο πανω απο 300 με 400 που τα 300 προσωπικα τα θεωρω ΜΑΧ!

ποσο μαλλον οταν εταιριες οπως η παραπανω ειναι μεγαματες κοροιδια καταμουτρα...

ξερω υπαρχουν πολλα σκεπτικα αλλα το νοημα ειναι ενα... συσκευες που να κανουν την δουλεια τους με νεα τεχνολογια χωρις τις κλασατες λεξεις για προμοσιον και χωρις τα ενα καρο χαρακτιριστικα (τεχνωλογιων που ενα 0.5%) τα χρεισημοποιουν και αν...

 

αυτο που θελω να πω ειναι πως εμεις τους ταιζουμε.... μηπως πρεπει να σταματησουμε και να εκτιμισουμε το ποσο που σκαμε καλητερα σε κατι ποιο ανθρωπινα ποιοτικο και αποδοτικο τεχνολογικα;

 

J. L.

Κοινωνικό πείραμα είναι που αποδεικνύει δυστυχώς ότι υπάρχει πολύ χαμηλή νοημοσύνη στον πλυθησμό. Το λέω όσο ποιο ευγενικά μπορώ. Εσύ τους λες βλαμμένους ο καθένας όπως το βλέπει. Είναι ξεκάθαρο ότι γίνεται επίτηδες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aneurysm είπε

Δεν εχει κανενα νόημα, εφοσον υπαρχουν παρωπίδες.

Παρωπιδες; το τελευταιο μου iphone ηταν το 5s. Δυο χρονια τωρα ειμαι με α5 2016 και α5 2017. Σε λιγες μερες θα εχω α8 2018. 

Εδω πεφτει τρολαρισμα και κραξιμο σε καθε θεμα της apple τα νουμερα ομως δειχνουν επιτυχια. Κι επειδη μιλησα για παραγγελιες, να θυμηθουμε το τι εγινε περυσι με το Χ στην ταπεινη μας ελλαδα που αποτελει ενα πολυ μικρο κομματακι του αγοραστικου κοινου της apple

http://www.insider.gr/epiheiriseis/tehnologia/66337/afanto-iphone-x-17000-paraggelies-stin-ellada-pics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Cd driver το 2018 ακουγεται σαν αυτους που εχουν απομεινει να επιζητουν ακομα υπερυθρες :D

Καθίστε καλά εσείς οι hi-tech-προοδευτικοί ε

Τις υπέρυθρες δεν θα τις ξανακοροϊδέψετε..τις υπέρυθρες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Παρωπιδες; το τελευταιο μου iphone ηταν το 5s. Δυο χρονια τωρα ειμαι με α5 2016 και α5 2017. Σε λιγες μερες θα εχω α8 2018. 

Εδω πεφτει τρολαρισμα και κραξιμο σε καθε θεμα της apple τα νουμερα ομως δειχνουν επιτυχια. Κι επειδη μιλησα για παραγγελιες, να θυμηθουμε το τι εγινε περυσι με το Χ στην ταπεινη μας ελλαδα που αποτελει ενα πολυ μικρο κομματακι του αγοραστικου κοινου της apple

http://www.insider.gr/epiheiriseis/tehnologia/66337/afanto-iphone-x-17000-paraggelies-stin-ellada-pics

Όσο για την επιτυχία του X υπάρχει και η θεωρία των υποκατάστατων. Πρέπει με κάποιο τρόπο να ικανοποιήσει κάποιος την ανάγκη του/ματαιοδοξία του πες το όπως θες. Δε μπορεί να αγοράσει αμάξι καινούριο πκεον κτλ κι αγοράζει μια μικρή καθημερινή πολυτέλεια. Καλά τα ψέματα 1000 αρχική επένδυση τα βρίσκουν λίγο πολύ όλοι. Και μετά με 200€ κάθε χρόνο αναβαθμίζονται. Δεν είναι δα και το τέλος το ποσό αυτο

Επεξ/σία από nasospa
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nasospa είπε

Όσο για την επιτυχία του X υπάρχει και η θεωρία των υποκατάστατων. Πρέπει με κάποιο τρόπο να ικανοποιήσει κάποιος την ανάγκη του/ματαιοδοξία του πες το όπως θες. Δε μπορεί να αγοράσει αμάξι καινούριο πκεον κτλ κι αγοράζει μια μικρή καθημερινή πολυτέλεια. Καλά τα ψέματα 1000 αρχική επένδυση τα βρίσκουν λίγο πολύ όλοι. Και μετά με 200€ κάθε χρόνο αναβαθμίζονται. Δεν είναι δα και το τέλος το ποσό αυτο

Δεν διαφωνω τα κινητρα τπυ καθενος ειναι διαφορετικα. Κι αλλος παιρνει premium αυτοκινητο για να βγαζει το κλειδι να φαινεται στη καφετερια και να φουσκωνει απο υπερηφανεια.

Ψυχολογικο προφιλ των αγοραστων δεν μπορουμε να στησουμε εδω μεσα. 

Απλως στο insomnia διαχρονικα εμφανιζονται haters οι αποψεις των οποιων βλεπουμε πως δεν συμβαδιζουν με τη διαμορφωση της αγορας. 

Θα βγουν τα οικονομικα στοιχεια και απο τις πωλησεις των νεων iPhone κι εδω ακομα θα διαβαζουμε για το γκρεμισμα της apple που ερχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...