Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone XS, XS Max και XR δεν διαθέτουν στη συσκευασία τους "lightning-to-3.5mm" adapter


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Choulio είπε

Πριν κανενα 2ωρο στην ερωτηση του παιδιου για τα AirPods υπηρχε ειρωνικη απαντηση που εκραζε.. Λογικα την εσβησε καποιος  mod

Χαχα κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Choulio είπε

Πριν κανενα 2ωρο στην ερωτηση του παιδιου για τα AirPods υπηρχε ειρωνικη απαντηση που εκραζε.. Λογικα την εσβησε καποιος  mod

Καλα ο συγκεκριμενος χρηστης εκραζε και στο αντι φιτνες οταν πηγαιναμε σε καποιο καλο εστιατοριο, δε λεει κατι η συμπεριφορα του και εδω.

Για airpods δεν εχει ακουστει το παραμικρο, δε νομιζω να βγαλει τοσο γρηγορα αντικαταστατη.

Τα ipad παντως με τα μικροτερα bezels αν ερθουν θα με πονεσουν, γι αυτο να μεινουν εκει που ειναι 😛

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπ τι εχουμε εδω ? τον επομενο μηνα λεει δεν την γλιτωνω την αγορα ,  αρκετα εκατσα με το air 2.

 

https://9to5mac.com/2018/09/18/ios-12-1-new-ipads-coming-this-year/

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mjaros είπε

Η Apple σου πουλάει κινητό. Άλλες εταιρίες σου βάζουν μέσα bose ακουστικά, θήκες, fast chargers. Ο καθένας ότι πουλάει.

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να αγοράζω το κινητό χωρίς κουτί/βιβλιαράκι/ακουστικά/φορτιστές/καλώδια. Έτσι και αλλιώς το κουτί το πετάς, ακουστικά πας και παίρνεις αυτά που σε βολεύουν, το ίδιο την θήκη, φορτιστές και καλώδια έχουμε από 10 σε κάθε σπίτι.

H apple (με τα μεχρι τωρα δεδομενα) μου πουλαει συσκευασια, paperwork, αυτοκολλητακια (lol) φορτιστη, ακουστικα και τη συσκευη.

Ολα αυτα τα εχει χρεωσει στην τιμη που πουλαει ολο το πακετο.

Δεκτον τι θα ηθελες εσυ προσωπικα, πού αποσκοπει το post σου ομως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου πανω-κατω ολοι τα ιδια βαζουν μεσα.

Απλα ο ενας μπορει να σου βαλει καλυτερης ποιοτητας ακουστικα ή fast charger, η μεμβρανη και θηκη.

Κανείς δε δινει σκετη μια συσκευη, οπως εσυ προτιμας.

Και φυσικα οταν σου πουλαει π.χ. το iPhone 1000 ευρω, εχει υπολογισει φυσικα και το κοστος της συνολικης συσκευασιας περα απο τη συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Φιλε μου πανω-κατω ολοι τα ιδια βαζουν μεσα.

Απλα ο ενας μπορει να σου βαλει καλυτερης ποιοτητας ακουστικα ή fast charger, η μεμβρανη και θηκη.

Κανείς δε δινει σκετη μια συσκευη, οπως εσυ προτιμας.

Και φυσικα οταν σου πουλαει π.χ. το iPhone 1000 ευρω, εχει υπολογισει φυσικα και το κοστος της συνολικης συσκευασιας περα απο τη συσκευη.

Εγω ξερω κινεζικα brands που σεβονται τον πελατη δινουν power bank θηκες tempered glass quick charge φορτιστες κορυφαια ακουστικα ανταπτορες αυτοκολλητα κτλ. Για ολα αυτα θες κανα 100αρι για να τα παρεις στα iphone των 1500 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω ξερω κινεζικα brands που σεβονται τον πελατη δινουν power bank θηκες tempered glass quick charge φορτιστες κορυφαια ακουστικα ανταπτορες αυτοκολλητα κτλ. Για ολα αυτα θες κανα 100αρι για να τα παρεις στα iphone των 1500 ευρω.

Κι εγω ξερω και ΑΝ διαβασες καλα το post μου, το ιδιο πραγμα λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Εγω ξερω κινεζικα brands που σεβονται τον πελατη δινουν power bank θηκες tempered glass quick charge φορτιστες κορυφαια ακουστικα ανταπτορες αυτοκολλητα κτλ

Και φορεμένη ζελατίνα. Υπέροχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, margaritagr είπε

Καλα ο συγκεκριμενος χρηστης εκραζε και στο αντι φιτνες οταν πηγαιναμε σε καποιο καλο εστιατοριο, δε λεει κατι η συμπεριφορα του και εδω.😛

Ο βίος που διαγει ο καθένας μας ειναι και η παρακαταθήκη του. Εφοσον κρίνεις, να μάθεις και να κρίνεσαι.

Επεξ/σία από aneurysm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Fotis13 είπε

οπ τι εχουμε εδω ? τον επομενο μηνα λεει δεν την γλιτωνω την αγορα ,  αρκετα εκατσα με το air 2.

https://9to5mac.com/2018/09/18/ios-12-1-new-ipads-coming-this-year/

Αυτό δεν θα έχει καθόλου φορτιστή στην συσκευασία, γιατί είναι δεδομένο ότι οι Apple Users είτε θα έχουν ήδη φορτιστή από το παλιό τους ipad , είτε θα έχουν αγοράσει ταχυφορτιστή για το νέο τους iPhone.

Και αν δεν έχουν στο φινάλε 700 ευρω θα δωσουν για να το αποκτήσουν...στα 50-60-70 ευρώ του φορτιστή θα κολλήσουν;

Αν και πολύ παλιός Apple User αρχίζω και μπαίνω στην καινούργια φιλοσοφία της εταιρείας. :)

Επεξ/σία από panos2000gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos2000gr είπε

Αυτό δεν θα έχει καθόλου φορτιστή στην συσκευασία, γιατί είναι δεδομένο ότι οι Apple Users είτε θα έχουν ήδη φορτιστή από το παλιό τους ipad , είτε θα έχουν αγοράσει ταχυφορτιστή για το νέο τους iPhone.

Και αν δεν έχουν στο φινάλε 700 ευρω θα δωσουν για να το αποκτήσουν...στα 50-60-70 ευρώ του φορτιστή θα κολλήσουν;

Αν και πολύ παλιός Apple User αρχίζω και μπαίνω στην καινούργια φιλοσοφία της εταιρείας. :)

Ασε μας ρε μεγαλε που μπηκες στην καινουρια φιλοσοφια. Ιδια φιλοσοφια είχε η εταιρία  παντα. Επειδη εσύ αναλογα αν εισαι χρηστης ή οχι τα βλέπεις και διαφορετικα δεν αλλαζει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Choulio είπε

Ασε μας ρε μεγαλε που μπηκες στην καινουρια φιλοσοφια. Ιδια φιλοσοφια είχε η εταιρία  παντα. Επειδη εσύ αναλογα αν εισαι χρηστης ή οχι τα βλέπεις και διαφορετικα δεν αλλαζει κάτι

ναουμε...ναουμε...φιλαράκι..δεν ήταν ετσι παλια σ λεω.

Επεξ/σία από panos2000gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εχει δικιο ο panos2000gr, αλλα τοτε δεν υπηρχαν τοσες θυρες, ταχυφορτισεις κλπ.

Παντα ηταν μια εταιρεια που εβγαζε απο τη μυγα ξυγκι, δεν θα αφηνε να πεσει κατω κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Choulio είπε

Ε ναι αφου παλια ησουν user. Τωρα που δεν εισαι εγινε "ετσι"

Οταν κάποιος σου λέει κάποιος ότι είναι παλιος Apple User, δεν σημαίνει ότι τώρα έπαψε να είναι. Μην βγάζεις αυθαιρετα συμπεράσματα.

Να σέβεσαι γιατι στην εποχή μας η Apple έδινε στα Macbook μέχρι και extension cable μαζί με τον φορτιστή :):)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...