Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Samsung Galaxy A7 (2018) με τριπλή κύρια κάμερα και οθόνη Super AMOLED 6"


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, panosk0 είπε

θα σταματησουν καθε μηνα η samsung και η xiaomι να βγαζουν κινητα με λιγο καλυτερα χαρακτηριστικα ????

Έστειλα link από το post σου στα κεντρικά. Στο μέλλον θα βγάζουν με λίγο χειρότερα, μου είπανε:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι η ηλικια μου (ισως εχω τη μεγαλυτερη ηλικια στο forum) καθως και η εμπειρια μου στη «πιατσα» δηλ. πωλησεις, marketing, διαφημιση, σπουδες κοινωνιολογιας και πολιτικων επιστημων καθως και η χρηση ηλεκτρονικων μεσων επικοινωνιας η αλλων απο το 1980, μου δινουν το προνομιο (ας μου επιτραπει η εκφραση) να αναφερω εν συντομια το εξης:

Καμμια ηλεκτρονικη συσκευη η οποια προωθειται στην αγορα σημερα δεν αντιπροσωοευει το αποτελεσμα της δουλειας του Research and Devopment της εταιρειας που το προωθει καθως το αποτελεσμα αυτο εχει προκυψει πολλα χρονια πριν. Μιλαω παντοτε για σοβαρες εταιρειες του χωρου και οχι για OEM. 

Κοντολογις θελω να πω οτι τα τμηματα πωλησεων των εταιρειων ξερουν τι θελουμε, τα  τμηματα marketing ξερουν τι θελουμε να... θελουμε και δινουν εντολη στα τμηματα R&D τις κατευθυνσεις. Ολα τα νεα προιοντα που θα εχουμε στα χερια ως καταναλωτες και τελικοι χρηστες π. χ. το 2025 εχουν ηδη σχεδιαστει και δοκιμαστει. 

Εκτος αν καποιοι «τρελοι» επιστημονες off the grid παραξουν σε χρονο ανυποπτο εν τω μεταξυ  καποιο υλικο με ιδιαιτερα εξαιρετικες ιδιοτητες καταλληλο να καταρριψει οτι εως τοτε θεωρουνταν status quo. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...