Προς το περιεχόμενο

Η Huawei "τρολάρει" πάλι την Apple και μοιράζει... power banks έξω από Apple Store


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισως αλλα δεν εχει προθεση να το κανει .Το αντιθετο μαλιστα σε λιγο θα ζηταει δυο νεφρα.Βλέπεις το πρωτοποριακό ντιζαιν κοστιζει ακριβα.............

2 λεπτά πριν, coffeex είπε

Θα ήταν νο1 και στις πωλήσεις κινητών και με διαφορά από τον 2ο. 

 

Επεξ/σία από spyros007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, spyros007 είπε

Ισως αλλα δεν εχει προθεση να το κανει .Το αντιθετο μαλιστα σε λιγο θα ζηταει δυο νεφρα.βλεπεισ το ντιζαιν κοστιζει ακριβα.............

Και πως αλλιώς θα βγάζει λεφτά υπερτιμολογοντας μέτρια τηλέφωνα και πουλώντας τα ως συσκευές θαύματα ώστε κάθε χρόνο να σε δουλεύει προσφέροντας σου το καλύτερο τηλέφωνο ever μέχρι το επόμενο μοντέλο.....αλλά είπαμε βρίσκουν και τα κάνουν......οι αμερικανοί λένε «αν σε κοροϊδέψω μια φορά ντροπή μου.....αν σε κοροϊδέψω δεύτερη  φορα τότε ντροπή σου» δυστυχώς υπάρχουν παρά πολλοί άνθρωποι που ανέχονται να τους κοροϊδεύουν κάθε Σεπτέμβριο και όταν προσπαθείς να τους το πεις δικαιολογούν με φανατικό τρόπο μάλιστα αυτόν που τους κοροϊδεύει. 

Το πρωτοποριακό ντιζάιν μέχρι το Χ είχε μείνει ίδιο από την εποχή του Iphone 3G απλά αλλαξανε κάποια στιγμή το μέγεθος βλέπω το ντιζάιν του Χ να παραμένει πρωτοποριακό μέχρι και το 2030……αλλά βλέπεις και οι άλλες εταιρίες δεν προσφέρουν κάτι διαφορετικό στην εμφάνιση εκτός από την Samsung έβαλε notch η apple και τρέξανε να αντιγράψουν όλοι οι άλλοι.....

Επεξ/σία από babooniaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, coffeex είπε

Θα ήταν νο1 και στις πωλήσεις κινητών και με διαφορά από τον 2ο. 

Πρώτη αλλά με λιγότερα κέρδη κάτι το οποίο δεν θέλει.λίγα και καλά(κέρδη)

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Istros είπε

Πρώτη αλλά με λιγότερα κέρδη κάτι το οποίο δεν θέλει.λίγα και καλά(κέρδη)

Σωστα το ιδιο λεμε. Αφου μπορει να πουλαει τηλ κοστους 500 ευρω 1300 γιατι να μην το κανει.Κοροιδα υπαρχουν μπολικα.............

Επεξ/σία από spyros007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε ότι την ιδέα θα την αντιγράψει και ο Μαρινακης και θα πάει έξω από η τούμπα να μοιράζει κούπες πρωταθλημάτων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, crashnburn είπε

να το κοιταξεις τοτε γιατι πολλοι ειμαστε με την ιδια εντυπωση απο τα γραφομενα σου

Το θεμα ειναι οτι εγω που εχω μια συσκευη των 300€ δεν μπαινω επιμονα  να τρολαρω αλλες συσκευες ακριβοτερες. Απανταω σε θεματα της απλ οταν βλεπω οτι γινεται ο χαμος απο τρολ που ετσι κι αλλιως δε θα διεθεταν 800+ ευρω για τηλεφωνο. Οι ιδιοι που λενε με 200€ εχω ιδια και καλυτερη συσκευη :D

Επισης μου τη δινουν οι κινεζοι που προσπαθουν να... πικαρουν την απλ μηπως και κερδισουν ενα μεριδιο των πελατων της κατι που δεν προκειται να γινει. Ε ναι αυτες οι κινησεις μου φαινονται γελοιες ειδικα μαλιστα οταν την αντιγραφουν φουλ.

-----------------------

Τελος, πηγα σημερα σε Κωτσοβολο με φιλο μου να παρει s9+, και ο πωλητης που τον ξερουμε αρκετα καλα μας ειπε οτι εχει αρχετες προπαραγγελιες για Xs ακομα και για το max με τα 512. Φαινεται πως παρα πολλοι περιμεναν την οθονη ανευ bezels γι αυτο και περυσι το Χ εκανε ρεκορ και στη χωρα μας.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Ηρεμησε μην μας πάθεις κάτι, μπορεις ακόμα να κοροιδευεις οσους εχουν κινέζικες συσκευες του κατοσταρικου

β) Οι τσιν τσαν τσον τρολλάρουν και μάλιστα πετυχημένα, και δευτερον αν σου φαινεται γελοιο αυτό, πές μας με το χερι στην καρδια πώς σου φαίνεται η κατασκήνωση εξω απο τα Apple Stores. Αλήθεια όμως.

γ)Υπάρχει ο σκληρός πυρήνας...  Ωστόσο, πολλοι θα γυρίσουν πλάτη στην αναβαθμιση, και το ξέρω απο πρώτο χέρι καθως αρκετες εταιρίες γυρνάνε τα εταιρικά τους φετος στο σεπτέμβριο σε άλλες μάρκες και ρίχνουν άκυρο στην Apple. Οχι δεκα κομμάτια, αλλά δεκαδες εκατοντάδες απο αυτα... Περαστικά Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοια ειναι η κατασκηνωση και οι ουρες φυσικα ειναι για γελια. Σαφως δε το εχω κανει και δε θα το εκανα ποτε και ειναι ζωα οσοι το κανουν. Ειτε ειναι για ν αγορασουν apple ειτε sony ειτε οτιδηποτε.

Οσο για την ηρεμια... ηρεμη ειμαι μην αγχωνεσαι, εχουμε και κατι λεξοτανιλ στο ντουλαπι του μπαμπα μου αλλα δε το χω χρειαστει προς το παρον :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, babooniaris είπε

Εντάξει. Το καλύπτει οριακά η εγγύηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...