Προς το περιεχόμενο

To smartphone σου θα μπορεί να φορτίζει ασύρματα τα νέα Freebuds 2 Pro της Huawei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Hetfield είπε

Η Huawei ειναι ταυτοχρονα ο μεγαλυτερος troller κι αντιγραφεας της Apple.

Καμια αλλη εταιρια δεν το εχει καταφερει αυτο.

Αντέγραψε το σχήμα γιατί τα Freebuds 2 Pro έχουν άλλες καινοτομίες

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Alexandros7474 είπε

Αντέγραψε και το χρωμα . Άσπρο και Μαύρο . Ήμαρτον 

Σιγα μην το ανακαλυψε κιολας...

Ημαρτον με την απλ...

 

funny-apple-iphone-reactions-18-5b9b95157d855__700.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Σοβαρά τώρα; Η απάντηση σου είναι η φθηνή απομίμηση της Apple? Περαιτέρω ενισχύεις τα λόγια μου, 250000000 χρόνια ακουστικά και όμως κανένα που να είναι σαν της Apple πριν της Apple, ευχαριστώ.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Αφού δεν φορτίζουν από το κινητό της apple, τι αντέγραψε, το ότι τα ακουστικά είναι ασύρματα; Γιατί υπάρχει πολύ πριν την apple αυτό.

Έλα πες την αλήθεια τρολαρεις και εσυ έτσι ;; 

 Γιατί όντως ασύρματα ακουστικά υπήρχαν και πιο πριν αλλά ασύρματα ακουστικά ακριβώς ίδιας σχεδίασης των AirPods  αλλά και της θήκης αυτών όπως επίσης και του τρόπου που αυτά μπαίνουν σε αυτήν ΟΧΙ δεν υπήρχε πριν ..

 Υ.Γ ασύρματα φορτίζουν και τα AirPods .. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Chris_BMW είπε

 Υ.Γ ασύρματα φορτίζουν και τα AirPods .. 

Δεν ισχύει αυτό, η βάση δηλαδή δεν φορτίζει ασύρματα, όχι ακόμα δηλαδή γιατί η Apple είπε πως θα βγάλει ανανεωμένη έκδοση με αυτήν την ιδιότητα αλλά δεν βγήκε ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Το Design. Ευτυχώς βάλανε την κόκκινη γραμμή για να τα ξεχωρίζουμε.

 

Huawei-FreeBuds-2-Pro.jpgMMEF2?wid=572&hei=572&fmt=jpeg&qlt=95&op

Τι προσπαθείς ρε φίλε να τους αποδείξεις .. Ίδια είναι όλα τα ακουστικά λεμεεεεε... 

 Άσε που νομίζω η apple αντέγραψε από τη huawei το σχήμα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Δεν ισχύει αυτό, η βάση δηλαδή δεν φορτίζει ασύρματα, όχι ακόμα δηλαδή γιατί η Apple είπε πως θα βγάλει ανανεωμένη έκδοση με αυτήν την ιδιότητα αλλά δεν βγήκε ακόμη.

Έχεις δίκαιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Έλα πες την αλήθεια τρολαρεις και εσυ έτσι ;; 

 Γιατί όντως ασύρματα ακουστικά υπήρχαν και πιο πριν αλλά ασύρματα ακουστικά ακριβώς ίδιας σχεδίασης των AirPods  αλλά και της θήκης αυτών όπως επίσης και του τρόπου που αυτά μπαίνουν σε αυτήν ΟΧΙ δεν υπήρχε πριν ..

 Υ.Γ ασύρματα φορτίζουν και τα AirPods .. 

Ενταξει ρε παιδια, είπα και εγώ ότι αντέγραψε κανένα φοβερό feature. Όταν θα βάλει ασύρματη φόρτιση από το τηλ όπως η hauwai, θα βγείτε να πείτε ότι η apple αντέγραψε;

Επίσης όταν έβγαλε notch είπατε ότι αντέγραψε;

 

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαραντάρησα και ακόμη να καταλάβω τα τρομακτικά οφέλη της ασύρματης φορτισης στην ανθρωπότητα. δεν μου είναι κοπος να κάνω 5 βήματα και να το βάζω στη πρίζα πάντως.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, gregory22 είπε

σαραντάρησα και ακόμη να καταλάβω τα τρομακτικά οφέλη της ασύρματης φορτισης στην ανθρωπότητα. δεν μου είναι κοπος να κάνω 5 βήματα και να το βάζω στη πρίζα πάντως.

Τα ίδια. Μου είναι παντελώς αδιάφορη. Σχεδόν όσο και η αδιαβροχοποίηση.

σ.σ. Να ήταν και πραγματικά ασύρματη καλά θα ήταν...

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gregory22 είπε

σαραντάρησα και ακόμη να καταλάβω τα τρομακτικά οφέλη της ασύρματης φορτισης στην ανθρωπότητα. δεν μου είναι κοπος να κάνω 5 βήματα και να το βάζω στη πρίζα πάντως.

δεν τα καταλαβαινεις γιατι περα απο την παραλογη οκνηρια δεν υπαρχουν 

κ οχι μονο δεν υπαρχουν αλλα κανουν κ ζημια στην μπαταρια κ χανεται κ μεγαλο ποσοστο ενεργειας

μαρκετινγκ κ δωσε στον κοσμακη γκιμικιες κ παρτου τα φραγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά για μένα η ασύρματη φόρτιση μου είναι εντελώς αδιάφορη,γιατί δεν προσφέρει κάτι στην άνεση,π.χ δεν μπορείς να χρησιμοποιηεις το κινητό την ώρα που φορτίζει,η να μιλάς. Σιγά τον πολύ κόπο που θα κάνω να συνδέσω ένα βύσμα πάνω στο κινητό.
Έχω ασύρματη φόρτιση στο κινητό μου και μια φορά που το δοκίμασα,δεν με βόλεψε καθόλου,και δεν την θεωρώ ασύρματη από την στιγμή που πρέπει να έρχεται σε επαφή με κάποιο dock.
Για μένα ασύρματη θα ήταν αν όντως είχες τον ανταπτορα πάνω στην μπριζα και εσύ έκοβες βόλτες με το κινητό και να φορτίζει.
Αντί να βγάλουν μεγαλύτερες μπαταρίες που τις χρειαζόμαστε, κάθονται και ασχολούνται με αυτό,η έστω να ασχοληθούν να φορτίζει όντος ασύρματα και όχι με επαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, gregory22 είπε

σαραντάρησα και ακόμη να καταλάβω τα τρομακτικά οφέλη της ασύρματης φορτισης στην ανθρωπότητα. δεν μου είναι κοπος να κάνω 5 βήματα και να το βάζω στη πρίζα πάντως.

το θετικό που βρίσκω προσωπικά είναι ότι δεν φθείρεται η θύρα φόρτισης.. βέβαια στα 5-6 κινητά που έχω αλλάξει από το 2010 και μετά μόνο σε ένα έχει χαλάσει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...