Προς το περιεχόμενο

Sennheiser GSP 302 Gaming Headset 28,61€


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Dr.Tesla είπε

Διαφορές με το gsp-300 γνωρίζουμε? γιατί δεν έχω βρει κάτι...

Παιζει να ειναι τα ιδια ακριβως απλα να διαφερει το μαυρο χρωμα γιατι τα gsp βγαινουν μονο σε μαυρο μπλε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά παρήγγειλα και εγώ ένα, μου δείχνει την παραγγελία στο amazon αλλά στο ebanking δεν μου δείχνει να έχουν πάρει τα χρήματα. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ 3 για μένα και άλλα 2 παιδιά. Not Bad. Ας κάνει και 2-3 μήνες. Μια χαρά είμαι και με το Cloud 2 μου μέχρι τότε :D Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill987 είπε

Το amazon χρεώνει όταν είναι να γίνει η αποστολή!!!

 

15 λεπτά πριν, axouu είπε

Τελικά παρήγγειλα και εγώ ένα, μου δείχνει την παραγγελία στο amazon αλλά στο ebanking δεν μου δείχνει να έχουν πάρει τα χρήματα. Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Διαβασε 

και 2 σχολια πιο κατω απο αυτο. (και ναι, μολις εδωσα το δευτερο (weekly το συγκεκριμενο) μπαν του 2018 αν θυμαμαι καλα)

Αν μπαίνουμε στα link από κινητό τι διαδικασία κάνουμε;

Σβήνουμε cookies και θεωρητικά είμαστε οκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, naruto14 said:

Παρήγγειλα και εγώ 3 για μένα και άλλα 2 παιδιά. Not Bad. Ας κάνει και 2-3 μήνες. Μια χαρά είμαι και με το Cloud 2 μου μέχρι τότε :D Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

ποια ειναι καλυτερα ομως? ρωταω επειδη εχω και εγω τα cloud 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

ποια ειναι καλυτερα ομως? ρωταω επειδη εχω και εγω τα cloud 1.

Δεν γνωρίζω αν δεν τα δοκιμάσω και τα 2. Στο internet διαβάζω πως και τα 2 είναι εξαιρετικά πάντως. Σε ποιότητα ήχου ίσως να υπερτερούν λίγο τα Sennheiser, αλλά είναι ξενέρα που είναι full plastic...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα τσίμπησα και εγώ 28.61 όπως γράφει το πρώτο ποστ. Αρκετά τα μεταφορικά 20 ευρώ έβγαιναν κανονικά πάνω από 29 λέει δωρεάν μεταφορικά αν ίσχυε και για Ελλάδα βλακεια μου θα μπορούσα να πάρω κάτι ακόμα με 9 10 ευρώ να είχα και δωρεάν μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τελικά τα τσίμπησα και εγώ 28.61 όπως γράφει το πρώτο ποστ. Αρκετά τα μεταφορικά 20 ευρώ έβγαιναν κανονικά πάνω από 29 λέει δωρεάν μεταφορικά αν ίσχυε και για Ελλάδα βλακεια μου θα μπορούσα να πάρω κάτι ακόμα με 9 10 ευρώ να είχα και δωρεάν μεταφορικά. 

Δεν ισχύουν τα δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα, μόνο για τις χώρες που έχουν Amazon ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τελικά τα τσίμπησα και εγώ 28.61 όπως γράφει το πρώτο ποστ. Αρκετά τα μεταφορικά 20 ευρώ έβγαιναν κανονικά πάνω από 29 λέει δωρεάν μεταφορικά αν ίσχυε και για Ελλάδα βλακεια μου θα μπορούσα να πάρω κάτι ακόμα με 9 10 ευρώ να είχα και δωρεάν μεταφορικά. 

Μη σκας, δεν έχασες τίποτα. Είναι μόνο μέσα στη Γερμανία (και αντίστοιχα στο .co.uk μόνο αγγλία). Είναι κοντά 5 χρόνια που έχουν κόψει τα free προς τρίτες χώρες (με τίποτα εξαιρέσεις τύπου Γαλλία-Βέλγιο, Γερμανία-Αυστρία).  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...