Προς το περιεχόμενο

Sennheiser GSP 302 Gaming Headset 28,61€


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Μου έστειλαν e-mail με την παρακάτω ημερομηνία. 

Arriving: 
Friday, 2 November - 
Friday, 28 December

Σαν το καιρο ενα πραγμα.. 

15-32 βαθμους αυριο...

 

Πηρα και γω ενα με αποστολη Γερμανια σε κατι φιλους για να γλυτωσω τα μεταφορικα, ετσι και αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση για πριν τα Χριστουγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, SeNNinhA είπε

Ειχα δοκιμασει ενα τετοιο ανταπτορα (αγορασμενο ξεχωριστα) αλλα δεν δουλεψε στο PS4. Το μικροφωνο ηταν νεκρο. Δεν ξερω εαν αυτος ειναι διαφορετικός βεβαια. 

αν προσεξεις στο κουτι λεει ξεκαθαρα compatible with και απο κατω εχει ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GnG είπε

αν προσεξεις στο κουτι λεει ξεκαθαρα compatible with και απο κατω εχει ps4

ΟΚ τοτε. Τελεια. Θα το τσιμπησω για τον πιτσιρικα κι ας ερθει και τα Χριστουγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SeNNinhA είπε

ΟΚ τοτε. Τελεια. Θα το τσιμπησω για τον πιτσιρικα κι ας ερθει και τα Χριστουγεννα.

Κράτα και μια μικρη επιφύλαξη γιατι δεν εχω ιδεα αν η senheiser τα εχει κυκλοφορήσει σε διαφορετικες εκδοσεις. Δεν ειμαστε σιγουροι οτι θα παραλάβουμε(αν παραλαβουμε) την έκδοση του video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Αρα δεν κανει για PS4.

Ευχαριστω

https://www.skroutz.gr/s/4821744/Sennheiser-3-5mm-male-2x-3-5mm-female-PCV-05.html?from=account_favorites

 

Εμένα με αυτά δουλεύουν κανονικά σε combo jack . Αλλά συγκεκριμένα για ps4 δεν γνωρίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GnG είπε

Κράτα και μια μικρη επιφύλαξη γιατι δεν εχω ιδεα αν η senheiser τα εχει κυκλοφορήσει σε διαφορετικες εκδοσεις. Δεν ειμαστε σιγουροι οτι θα παραλάβουμε(αν παραλαβουμε) την έκδοση του video.

Τα εβαλα ηδη παραγγελια κι οτι βγει. Το πολυ πολυ θα μεινουν ως ακουστικα ηχου ή για το PC. Μικρο το κακο για αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν κάποιος από Αθήνα το παραγγείλει αυτό του θέματος και μπορεί να τσιμπήσει και ένα για εμένα θα με βοηθούσε παρά πολύ και θα μοιράζαμε και τα μεταφορικά, όποτε στειλτε ένα πμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Dr.Tesla είπε

Οπως διαβαζω:

«On the PS4 - and this could be a fluke; it could be just the headphones I got - sometimes audio won't play”

«The only problem I have is applying it to the PlayStation 4 as the mic won't register or audio won't play sometimes»

Οχι ακριβως ελπιδοφορα μυνηματα....

Το καλο ειναι οτι μπορεις να τα επιστρεψεις στο amazon βεβαια!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bill987 είπε

Βλέπω το σιγουρεψαμε ότι θα παραλάβουμε ...

:D

Που να περισσέψουν στο άμαζον.. Οι Γερμανοί τα αγοράζουν 10-10.. και αυτοί πιστεύουν ότι είναι λάθος η τιμή..

Spoiler

image.png.ab7e14e6d9b2cfc1e2163c97f462848d.png

image.png.54c58536e6a4fa8c9807756c80179270.png

 

 

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fytotech είπε

Σου τράβηξε λεφτά από την κάρτα;

Όπως ειπώθηκε και πιο πριν, τραβάνε τα λεφτά όταν σταλεί η παραγγελία. Το περίεργο για εμένα είναι πως δεν μου ζήτησε τον CVV αριθμό της κάρτας που έβαλα στο amazon (δεν έχω ξανά αγοράσει από το Γερμανικό ούτε κάποιο άλλο amazon), μόνο τον 16ψηφιο αριθμό της κάρτας και την ημερομηνία που λήγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...