Προς το περιεχόμενο

Γερμανός - Προσφορές λόγω εγκαινίων νέου καταστήματος Γλυφάδας


john1890

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ίδιες τιμές στα Samsung με το Vodafone VR. Προφανώς είναι κάποια προωθητική ενέργεια της Samsung. 

Το νέο κατάστημα θα περιλαμβάνει και "εμπλουτισμένο Samsung Corner"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μην μου στέλνετε άλλοι να σας πάρω πράγματα 😀 😋

 

Ήδη είμαστε στα 4 άτομα.

Αν βρω αυτά που είπατε θα σας τα αγοράσω,αλλα μην στέλνετε αλλοι γιατί θα πρέπει να πάρω τράπεζα μαζι για να φτάσουν τα χρήματα :)

 

Είμαστε οκ,μακάρι να τα βρούμε όλα τα πράγματα και να έχει στοκ 😎😎

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο εγώ μια 70 άρα τηλεόραση θέλω. Χρειάζομαι και μια βάση στήριξης για τοίχο, αλλά να μη σε βάζω να κουβαλάς. Οπότε μόνο την τηλεόραση.

(4ος όροφος είμαι, χωρίς ασανσέρ, οπότε αν μπορούσες να φέρεις και κάποιον μαζί γιατί έχω θέμα με τη μέση, θενκς)

😛 😛 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cirith είπε

Και το Galaxy A5 (2017) δεν είναι άσχημη περίπτωση για κάποιον που θέλει κάτι βασικό αλλά εμφανίσιμο, ε;

Καλή τιμή για το συγκεκριμένο.Ομως δεν έχει OIS η EIS και το σχήμα του είναι αυγουλέ.Επίσης σχετικά μικρό screen to body ratio και υψηλό body sar.Οπως όλα τα Samsung είναι με Exynos cpu και Mali gpu.Οι Snapdragon cpu και οι Adreno gpu είναι ανώτερες αλλά αυτά τα απολαμβάνουν οι "φτωχοί" Αμερικάνοι.

Το A5 2016 έχει πιο ωραίο σχήμα (γωνίες) και flat screen.Το σημαντικότερο οτι έχει OIS.Το λογικό είναι να συνέβαινε το αντίθετο με το OIS.Fuck logic.

Στα θετικά του A5 2017 το IP 68,η θύρα 3.5 mm και το NFC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, overpower είπε

Πχ για το s9+ 256 που βλεπω, σκρουτζ παιζει απο 718, και εδω το εχει 653. Οριακα 10%, αλλα καταστηματα σε ολη την Ελλαδα σε περιπτωση που χρειαστει η εγγυηση

565 στο best price 

Επεξ/σία από Alexandros7474
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, someone- είπε

παιδια αξιζει η μεταβαση απο mi mix2s σε mate 10 pro? εχει εξισου καλή καμερα, αμολεντ, 4000 μπαταρία, αδιάβροχο

Ούτε καν

Το κινητό σου είναι σούπερ τέρας και δεν θα το άλλαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, someone- said:

παιδια αξιζει η μεταβαση απο mi mix2s σε mate 10 pro? εχει εξισου καλή καμερα, αμολεντ, 4000 μπαταρία, αδιάβροχο

Ούτε να το σκέφτεσαι. Μείνε με το Xiaomi γιατί θα απογοητευτείς τουλάχιστον από την κάμερα (ίσως και την οθόνη). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ταμπλέτ Huawei T3 10 4g στα 119€ τι έχετε να πείτε αξίζει τα λεφτα του; Το σκεφτόμουν για δώρο στην μάνα μου εχει ένα Samsung tab E και κολλάει απίστευτα πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelios18120 είπε

Παιδιά μην μου στέλνετε άλλοι να σας πάρω πράγματα 😀 😋

Ήδη είμαστε στα 4 άτομα.

Αν βρω αυτά που είπατε θα σας τα αγοράσω,αλλα μην στέλνετε αλλοι γιατί θα πρέπει να πάρω τράπεζα μαζι για να φτάσουν τα χρήματα :)

Είμαστε οκ,μακάρι να τα βρούμε όλα τα πράγματα και να έχει στοκ 😎😎

Είναι πολύ πιθανό να μην βρεις τίποτα . Να έχουν βγάλει λίγα κομμάτια κράχτες τα οποία φυσικα θα πάρουν οι φίλοι του ιδιοκτήτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Alexandros7474 είπε

Είναι πολύ πιθανό να μην βρεις τίποτα . Να έχουν βγάλει λίγα κομμάτια κράχτες τα οποία φυσικα θα πάρουν οι φίλοι του ιδιοκτήτη 

Ε δεν πειράζει

Ούτως η άλλως θα είμαι εκει κοντά για δουλειά. 

 

Και εγώ αυτό πιστεύω δυστυχώς. Δεν νομίζω να έχουν αφήσει κάτι.... Θα δείξει όμως..

 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, eko13 είπε

Μονο εγω θεωρω καλη περιπτωση το S7 στα 259? Απο 325 στο Σκρουτζ

Αν δεν σε πειράζει το γεγονός ότι δεν θα πάρει αλλά updates σαν συσκευή είναι άριστη και compact διαστάσεων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Agmourk είπε

Ούτε να το σκέφτεσαι. Μείνε με το Xiaomi γιατί θα απογοητευτείς τουλάχιστον από την κάμερα (ίσως και την οθόνη). 

Και τα δύο είναι πολύ καλές συσκευές αλλά νομίζω ότι το mate  υπερέχει στην κάμερα και στην μπαταρία του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...