Προς το περιεχόμενο

Γερμανός - Προσφορές λόγω εγκαινίων νέου καταστήματος Γλυφάδας


john1890

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο το να  πηγαινει καποιος απο αποσταση και να μην βρει τιποτα, αφου εχει ξεκινησει η προσφορα απο τις 18.09.18, το ηθικο και δικαιο αφου κανει εγκαινια στις 25.09.18 δεν θα ηταν να τις βαλει ας πουμε 2 ημερες και να το διαφημισει ? κριμα που τετοιες ενεργειες χαλανε και την βιτρινα της εταιρειας.

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σωστο ειναι ειτε να εχεις το οποιο αποθεμα στα εγκαινια,ειτε να εχεις το αποθεμα χωρισμενο στα δυο.

Δηλαδη ενα κομματι για πριν τα εγκαινια ας πουμε και ενα αλλο κομματι να μεινει για τα εγκαινια να υπαρχει και τιποτα.

Γιατι οντως αν ο αλλος παει στα εγκαινια αυριο και δει οτι δεν υπαρχει τιποτα απο προσφορες,τοτε λειτουργει αρνητικα η ολη διαφημιση.

Και ο Γερμανος γενικα δεν εχει και την καλυτερη εικονα/φημη στην αγορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πρέπει να έχει "φυλάξει" λίγο στοκ για αύριο ρε παιδιά.

 

Δεν γίνεται να έχει εγκαινια,και να πάει κόσμος και να μην έχει έστω 1-2-3 καλές προσφορές να δείξει.

Τότε πάει για αρνητική διαφήμιση κατευθείαν. (Οχι βέβαια πως μας έχει συνηθίσει να έχει θετική διαφήμιση αλλά οκ.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το πιο σωστο ειναι ειτε να εχεις το οποιο αποθεμα στα εγκαινια,ειτε να εχεις το αποθεμα χωρισμενο στα δυο.

Δηλαδη ενα κομματι για πριν τα εγκαινια ας πουμε και ενα αλλο κομματι να μεινει για τα εγκαινια να υπαρχει και τιποτα.

Γιατι οντως αν ο αλλος παει στα εγκαινια αυριο και δει οτι δεν υπαρχει τιποτα απο προσφορες,τοτε λειτουργει αρνητικα η ολη διαφημιση.

Και ο Γερμανος γενικα δεν εχει και την καλυτερη εικονα/φημη στην αγορα.

Συμφωνω, τωρα και εγω αναγκαστικα θα παρω αυριο το πρωι τηλεφωνο να δω αν υπαρχει αυτο που θελω και να κανω κρατηση, αλλιως δεν παω πουθενα να φαω ολη την ημερα μου, διοτι δεν ειναι και κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Εγώ πιστεύω πρέπει να έχει "φυλάξει" λίγο στοκ για αύριο ρε παιδιά.

Δεν γίνεται να έχει εγκαινια,και να πάει κόσμος και να μην έχει έστω 1-2-3 καλές προσφορές να δείξει.

Τότε πάει για αρνητική διαφήμιση κατευθείαν. (Οχι βέβαια πως μας έχει συνηθίσει να έχει θετική διαφήμιση αλλά οκ.....)

Ε ναι αλλα οταν παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε τελος ή δεν το σηκωνουν δεν ειναι και οτι το καλυτερο.

Ας λεγανε στο τηλεφωνο οτι θα εχουν αυριο στα εγκαινια αποθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ε ναι αλλα οταν παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε τελος ή δεν το σηκωνουν δεν ειναι και οτι το καλυτερο.

Ας λεγανε στο τηλεφωνο οτι θα εχουν αυριο στα εγκαινια αποθεμα.

Αύριο θα είμαι εκεί

Θα δώσω live μετάδοση αν υπάρχει κάτι.

 

Θα το δω επιτόπου και αν δεν έχει θα κάνω μανουρες και γκρίνιες 😎

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ε ναι αλλα οταν παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε τελος ή δεν το σηκωνουν δεν ειναι και οτι το καλυτερο.

Ας λεγανε στο τηλεφωνο οτι θα εχουν αυριο στα εγκαινια αποθεμα.

κατανοητο φιλε μου, αν ηξερες ομως οτι η προσφορα  ειναι μονο για τις 25.09.18, τοτε θα κανονιζες τις δουλειες σου και θα πηγαινες οπωσδηποτε ή θα εστελνες καποιον αλλον,  τωρα ομως που τρεχει η προσφορα απο 18.09.18 μπορει και να μην βρεις τιποτα.

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Αύριο θα είμαι εκεί

Θα δώσω live μετάδοση αν υπάρχει κάτι.

Θα το δω επιτόπου και αν δεν έχει θα κάνω μανουρες και γκρίνιες 😎

φιλε μου αν πας πρωι ενημερωσε εδω μην ξεκινησουμε και εμεις που σχολαμε στις 5 να παμε τζαμπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, manoskost είπε

κατανοητο φιλε μου, αν ηξερες ομως οτι η προσφορα  ειναι μονο για τις 25.09.18, τοτε θα κανονιζες τις δουλειες σου και θα πηγαινες οπωσδηποτε ή θα εστελνες καποιον αλλον,  τωρα ομως που τρεχει η προσφορα απο 18.09.18 μπορει και να μην βρεις τιποτα.

Spoiler

 

Γιαυτο και μαλλον δεν θα ασχοληθω και θα περιμενω το pocophone σαν εναλλακτικη που κυκλοφορει επισημα 25-27του μηνα .

Στο δικο μου κεφαλι ο Γερμανος εχει κακη φημη στο κομματι των προσφορων και δεν θα καθομαι καθε φορα να χαλιεμαι μαζι του.

Ενταξυ δεν θα κατσουμε να σκασουμε κιολας για ενα κινητο,ειδικα οταν πλησιαζει και black friday :P

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, preditor είπε

Σήμερα πήγα παιδιά ήθελα smartwatch Samsung s3 και Samsung A3 δεν υπήρχε τίποτα.  

οπως φαινεται πολλα εχουν τελειωσει, κριμα. ευχαριστω που με εβγαλες απο τον κοπο να πηγαινα αυριο για το samsung A3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...