Προς το περιεχόμενο

crossfit και smartwatch


kostashor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στην παρεα, ενδιαφερομαι για καποιο ρολοι- παλμογραφο για cross κ το τρεξιμο, το θελω κ αδιαβροχο, εχω δει τα garmin, suunto, το αντιστοιχο της samsung αλλα εχω μπερδευτει, θα ηθελα να δωσω μεχρι 400 ευρω, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπέρα και εγώ αυτό θέλω να μάθω κάνω indoor cross training και θέλω να βρω ένα ρολόι σωστό που να ανταποκρίνεται σ'αυτά που θέλω τα suunto και garmin νομίζω είναι κοντά σ'αυτα που ζητάμε αλλά θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μας αναλύσει πχ τις αποκλήσεις που μπορεί να έχουν στην τιμή πιο είναι πιο ακριβές στις μετρήσεις με επιτόπιες κινήσεις όπως πχ ψαλιδάκια burpees squat Κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...

Εχμ ενα ρολοι πως να μετρησει ψαλιδακια κ squat?Οκ το τρεξιμο κ τον βηματισμο,οκ την κολυμβηση κ το ποδηλατο (με τους εκαστοτε αισθητηρες) αλλα τα υπολοιπα πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι πάρετε να συνοδεύεται από ζώνη στήθους η λεπτό γιλέκο στήθους σαν αυτά που φοράνε αθλητές ..ποδοσφαιριστες...αυτά είναι τα ποιο ακριβη

ρωτήστε σε ένα εργομετρικό κέντρο......γιατί βλέπω ρωτάτε για εξιδικευμενα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσαμπα θα το παρεις, ουτε καμψεις ουτε φροντ. θα το φορας μια φορα τη  βδομαδα, μονο με ζωνη θ κανεις δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...