Προς το περιεχόμενο

Χρήστες αναφέρουν προβλήματα με τη ποιότητα σήματος των iPhone XS και XS Max σε δίκτυα LTE και WiFi


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
7 minutes ago, VChris said:

Ώπα μισό! Ας περιμένουμε τί θα πει ο billdanos πρώτα:P

Ησυχία παρακαλώ ο Bill o Danos θα τοποθετηθεί:

Θα βγάλει update η Apple και όπου υπάρχει πρόβλημα θα διορθωθεί. Δεν εμφανίζεται σε όλες τις συσκευές.

Ευχαριστώ!

:) 

  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν είναι μούφα η είδηση, μπορείτε να διαβάσετε πολλά επί του θέματος εδω: 

https://forums.macrumors.com/threads/iphone-xs-and-xs-max-owners-complain-of-wi-fi-and-lte-connectivity-issues.2142500/

και ένα μέρος των προβλημάτων φαίνεται να είναι σχετικό με την αλλαγή των μόντεμ από Qualcomm  σε intel...

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, sotirisl said:

δεν είναι μούφα η είδηδη, μπορείτε να διαβάσετε πολλά επί του θέματος εδω: 

https://forums.macrumors.com/threads/iphone-xs-and-xs-max-owners-complain-of-wi-fi-and-lte-connectivity-issues.2142500/

και ένα μέρος των προβλημάτων φαίνεται να είναι σχετικό με την αλλαγή των μόντεμ από Qualcomm  σε intel...

Δάκτυλο της Qualcomm μυρίζομαι που έχει σκυλιάσει με την Apple! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
16 minutes ago, Ntinaras said:

Οταν σκας 1700 για ποιοτητα

BrIxa2l.jpg

"Τωρα μας ποσταρες το the verge ως αξιολογο site? Ειναι στην ιδια κατηγορια με το μακελειο.

Που μερικες μερες πριν ανεβασε βιντεο συναρμολογησης pc , και μεσα σε 2 μερες καταφερε να ριξει το ιντερνετ απο το κραξιμο που εφαγε? Πρωτα εκλεισε τα like/dislike, μετα τα σχολια, και στο τελος το κατεβασε."

😎

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση τους... Να εχω δώσει 2000 για τηλέφωνο και να μη παίζει σωστά... Θα τους το πέταγα στα μούτρα μαζί με πολλές μπάτσες και πολλές ευχές για διάφορα μέρη του σώματος..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sotirisl είπε

και ένα μέρος των προβλημάτων φαίνεται να είναι σχετικό με την αλλαγή των μόντεμ από Qualcomm  σε intel...

Δεν θα μου προκαλούσε καθόλου εντύπωση να οφείλεται στο modem της Intel...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, sotirisl said:

δεν είναι μούφα η είδηση, μπορείτε να διαβάσετε πολλά επί του θέματος εδω: 

https://forums.macrumors.com/threads/iphone-xs-and-xs-max-owners-complain-of-wi-fi-and-lte-connectivity-issues.2142500/

και ένα μέρος των προβλημάτων φαίνεται να είναι σχετικό με την αλλαγή των μόντεμ από Qualcomm  σε intel...

Σιγά τις πολλές αναφορές. Μυρίζομαι software θεματάκι με ορισμένα routers και δίκτυα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατάτε σωστά τα κινητά σας ρε κατσαπλιάδες όπως λέει το μανιουαλ. Που μου θέλετε και Iphone και δεν ξέρετε να κρατήσετε ένα κινητό και νομίζετε οτι έχει πρόβλημα. Μούσκαροι Ε ΜΟΥΣΚΑΡΟΙ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητό που κάνει όσο ένα μικρό μεταχειρισμένο αμάξι,και έχει τέτοια παιδικά θέματα 😂😂😂

 

Με τόσα λεφτα,αν ήμουν applακιας θα απαιτούσα τουλάχιστον να είναι άψογο σε όλα του εφόσον σκάω τόσα €€€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...