Προς το περιεχόμενο

-3$ στο Dresslily [ΤΕΛΟΣ]


Kalamaris1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σας ηρθε εμαιλ shiped με τρακινγκ?η σας ηρθε οτι ζητανε συγνωμη επειδη εκαναν μαλακια και οτι θα προχωρησει η ορντερ αν ηρθε το δευτερο δεν εχει γινει ακομα shiped αλλα θα γινει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, Dynamics είπε

σας ηρθε εμαιλ shiped με τρακινγκ?η σας ηρθε οτι ζητανε συγνωμη επειδη εκαναν μαλακια και οτι θα προχωρησει η ορντερ αν ηρθε το δευτερο δεν εχει γινει ακομα shiped αλλα θα γινει....

Εμένα το μόνο mail που ήρθε ήταν ότι ζητάνε συγνώμη και ότι θα το στείλουν. Όμως δεν μου έδωσαν ακόμα tracking number.

Τέσπα, πολύ ιστορία για το τίποτα. Απο μένα ποτέ ξανά παραγγελία απο dresslily...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, georgep800 είπε

Εμένα το μόνο mail που ήρθε ήταν ότι ζητάνε συγνώμη και ότι θα το στείλουν. Όμως δεν μου έδωσαν ακόμα tracking number.

Τέσπα, πολύ ιστορία για το τίποτα. Απο μένα ποτέ ξανά παραγγελία απο dresslily...

οποτε δεν εχει γινει shiped και εμενα το ιδιο εχει ερθει!Απο την σελιδα τους στο ορντερ λεει ακομα Processing !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 26/9/2018 στις 4:38 ΠΜ, Jangos είπε
Thanks TS.
Με 1,83 € σύνολο πήρα τα παρακάτω:
Good
3.73€ 4.48
Color: BLACK
3.73
Good
1.24€ 2.11
Color: SILVER
1.24
  • Subtotal (2 items)   4.97
  • Coupon save           -2.69
  • Subtotal (2 items)   2.28
  • D Points Saving      -0.45
  • Shipping Cost          0.00
  • Shipping Insurance 0.00
  • Grand Total       1.83
 

 

 

Πήρα τα 2 παραπάνω αντικείμενα και είμαι κι εγώ στο Processing. Σήμερα μου έστειλαν το παρακάτω email:

 

Αγαπητέ Γιάννη,

Σας ευχαριστούμε που δώσατε μια παραγγελία μαζί μας. 

 

Υπόλοιπα αντικειμένων:
sku * ποσότητα: 126288001 * 1, CREE XPE Q5 600Lm 14500 AA Zooming LED Flashlight 260538201 * 1, Type-C to USB 2.0 OTG Cable Converter Adapter.

Ενώ επεξεργαζόμαστε την παραγγελία σας, παρατηρήσαμε ότι το παρακάτω στοιχείο δεν είναι διαθέσιμο προς το παρόν λόγω της μεγάλης ζήτησης. 

126288001 * 1, CREE XPE Q5 600Lm 14500 AA Zooming LED Flashlight

 

Προκειμένου να επιλυθεί αυτό, θα θέλαμε να σας προσφέρουμε τις ακόλουθες λύσεις: 

1. Περιμένετε να γίνει διαθέσιμο το στοιχείο. 

Αν είστε πρόθυμοι να περιμένετε αυτό το φανταστικό προϊόν, μόλις το επιστρέψετε, θα το μεταφέρουμε ως προτεραιότητα. Αναμένουμε να μπορέσουμε να αποστείλουμε εντός 7-15 εργάσιμων ημερών.

Θα σας στείλουμε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που θα επιβεβαιώνει τα στοιχεία αποστολής μόλις το κάνουμε. 

2. Ανταλλαγή για άλλο στοιχείο. 

Έχουμε πολλά καταπληκτικά, υψηλής ποιότητας αντικείμενα για να διαλέξετε και όλα σε προσιτές χαμηλές τιμές. Πιστεύουμε ότι θα μπορείτε να βρείτε αντικαταστάτη ανάμεσα στα άλλα προϊόντα μας. 

Ενημερώστε μας για τη σύνδεση της ιστοσελίδας του αντικειμένου που θέλετε να ανταλλάξετε, αναφέροντας λεπτομερώς το μέγεθος και το χρώμα του αντικειμένου που θέλετε.                                                         

Αν υπάρχει διαφορά τιμής, είτε θα την επιστρέψουμε στο Πορτοφόλι ως πίστωση καταστήματος είτε θα σας στείλουμε ένα τιμολόγιο για να καλύψουμε τη διαφορά.

Σας συνιστούμε να επιλέξετε τα στοιχεία που εμφανίζουν "Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα" για να επιταχύνετε το χρόνο αποστολής.

 

Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε ποια επιλογή θα θέλατε να επιλέξετε. 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

Τις καλύτερες ευχές,

Christine_Yang

Υπηρεσία Εξυπηρέτησης Πελατών της DressLily

http://www.DressLily.com/

 

Τους απάντησα ότι θα περιμένω να ξαναγίνει διαθέσιμο και αμέσως μου έστειλαν το παρακάτω email:

 

Αγαπητέ Γιάννη

Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόησή σας.

Για το στοιχείο, έχουμε ενημερώσει τον προμηθευτή να το παραγάγει γρήγορα.

Μόλις τα εμπορεύματα αναπληρωθούν, θα σας βοηθήσουμε να κανονίσετε την αποστολή όσο το δυνατόν συντομότερα.

Θα σας στείλουμε ένα μήνυμα επιβεβαίωσης αποστολής με αριθμό παρακολούθησης μετά την αποστολή και θα το ελέγξετε.

Ειλικρινά ελπίζω ότι μπορείτε να το καταλάβετε.

 

Εάν έχετε οποιεσδήποτε απορίες σχετικά με την παραγγελία σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

 

Τις καλύτερες ευχές,

Christine_Yang

Υπηρεσία Εξυπηρέτησης Πελατών της DressLily

http://www.DressLily.com/

 

Οπότε τώρα απλά θα περιμένω να με ειδοποιήσουν τις επόμενες μέρες ότι τα στείλανε.

Επεξ/σία από Jangos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Jangos είπε

Πήρα τα 2 παραπάνω αντικείμενα και είμαι κι εγώ στο Processing. Σήμερα μου έστειλαν το παρακάτω email:

 

Αγαπητέ Γιάννη,

Σας ευχαριστούμε που δώσατε μια παραγγελία μαζί μας. 

 

Υπόλοιπα αντικειμένων:
sku * ποσότητα: 126288001 * 1, CREE XPE Q5 600Lm 14500 AA Zooming LED Flashlight 260538201 * 1, Type-C to USB 2.0 OTG Cable Converter Adapter.

Ενώ επεξεργαζόμαστε την παραγγελία σας, παρατηρήσαμε ότι το παρακάτω στοιχείο δεν είναι διαθέσιμο προς το παρόν λόγω της μεγάλης ζήτησης. 

126288001 * 1, CREE XPE Q5 600Lm 14500 AA Zooming LED Flashlight

 

Προκειμένου να επιλυθεί αυτό, θα θέλαμε να σας προσφέρουμε τις ακόλουθες λύσεις: 

1. Περιμένετε να γίνει διαθέσιμο το στοιχείο. 

Αν είστε πρόθυμοι να περιμένετε αυτό το φανταστικό προϊόν, μόλις το επιστρέψετε, θα το μεταφέρουμε ως προτεραιότητα. Αναμένουμε να μπορέσουμε να αποστείλουμε εντός 7-15 εργάσιμων ημερών.

Θα σας στείλουμε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που θα επιβεβαιώνει τα στοιχεία αποστολής μόλις το κάνουμε. 

2. Ανταλλαγή για άλλο στοιχείο. 

Έχουμε πολλά καταπληκτικά, υψηλής ποιότητας αντικείμενα για να διαλέξετε και όλα σε προσιτές χαμηλές τιμές. Πιστεύουμε ότι θα μπορείτε να βρείτε αντικαταστάτη ανάμεσα στα άλλα προϊόντα μας. 

Ενημερώστε μας για τη σύνδεση της ιστοσελίδας του αντικειμένου που θέλετε να ανταλλάξετε, αναφέροντας λεπτομερώς το μέγεθος και το χρώμα του αντικειμένου που θέλετε.                                                         

Αν υπάρχει διαφορά τιμής, είτε θα την επιστρέψουμε στο Πορτοφόλι ως πίστωση καταστήματος είτε θα σας στείλουμε ένα τιμολόγιο για να καλύψουμε τη διαφορά.

Σας συνιστούμε να επιλέξετε τα στοιχεία που εμφανίζουν "Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα" για να επιταχύνετε το χρόνο αποστολής.

 

Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε ποια επιλογή θα θέλατε να επιλέξετε. 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

Τις καλύτερες ευχές,

Christine_Yang

Υπηρεσία Εξυπηρέτησης Πελατών της DressLily

http://www.DressLily.com/

 

Τους απάντησα ότι θα περιμένω να ξαναγίνει διαθέσιμο και αμέσως μου έστειλαν το παρακάτω email:

 

Αγαπητέ Γιάννη

Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόησή σας.

Για το στοιχείο, έχουμε ενημερώσει τον προμηθευτή να το παραγάγει γρήγορα.

Μόλις τα εμπορεύματα αναπληρωθούν, θα σας βοηθήσουμε να κανονίσετε την αποστολή όσο το δυνατόν συντομότερα.

Θα σας στείλουμε ένα μήνυμα επιβεβαίωσης αποστολής με αριθμό παρακολούθησης μετά την αποστολή και θα το ελέγξετε.

Ειλικρινά ελπίζω ότι μπορείτε να το καταλάβετε.

 

Εάν έχετε οποιεσδήποτε απορίες σχετικά με την παραγγελία σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

 

Τις καλύτερες ευχές,

Christine_Yang

Υπηρεσία Εξυπηρέτησης Πελατών της DressLily

http://www.DressLily.com/

 

Οπότε τώρα απλά θα περιμένω να με ειδοποιήσουν τις επόμενες μέρες ότι τα στείλανε.

σε εμενα δεν ηρθε κατι τετοιο...αλλα βλεπω το φακο αν τον παρουμε ποτε θα ειναι προς πασχα 2019

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Dynamics είπε

σας ηρθε εμαιλ shiped με τρακινγκ?η σας ηρθε οτι ζητανε συγνωμη επειδη εκαναν μαλακια και οτι θα προχωρησει η ορντερ αν ηρθε το δευτερο δεν εχει γινει ακομα shiped αλλα θα γινει....

Nαι, μου ήρθε mail shipped με tracking μια μέρα πριν το απολογητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά, αν και Κυριακή αυτοί δουλεύουν. :)

Μόλις μου ήρθε email με αριθμό αποστολής ότι τα στείλανε και τα 2 αντικείμενα που αγόρασα με 1,83€. :)

Σε αναμονή παραλαβής λοιπόν. :) 

 

Hello, My Friend

Great news!

We have shipped out your order L1xxxxxxxxxxxxxx7 today. Your tracking number is LVS1xxxxxxxxxxxxxx5 and it will be delivered by BEEXPHQ. The package should normally take 15-20 business days to arrive (approximately). Please allow 24-48 hours for your tracking information to be updated on the website.
 

Shipping Information: Shipping Number: Shipping Time:
  LVS1xxxxxxxxxxxxxx5 2018-10-07 08:04:19
Shipping Method:
Flat Rate Shipping

 

Items in this package are displayed as follows:
 
Product Name SKU QTY  
CREE XPE Q5 600Lm 14500 AA Zooming LED Flashlight Color: BLACK 126288001 1  
Type-C to USB 2.0 OTG Cable Converter Adapter Color: SILVER 260538201 1  

Please note: Customs tax and duty is dependent on destination. The buyer is responsible for all associated costs.

 

BEST REGARDS,
DRESSLILY.COM

Επεξ/σία από Jangos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/10/2018 στις 2:51 ΠΜ, Dynamics είπε

σας ηρθε εμαιλ shiped με τρακινγκ?η σας ηρθε οτι ζητανε συγνωμη επειδη εκαναν μαλακια και οτι θα προχωρησει η ορντερ αν ηρθε το δευτερο δεν εχει γινει ακομα shiped αλλα θα γινει....

Μου ήρθε email με αριθμό αποστολής πριν μερικές μέρες.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koooleeek είπε

Αλήθεια τώρα;;; Από τις 25/10 σήμερα σας τα έστειλαν;;; Εμένα λογικά Δευτέρα-Τρίτη θα μου το φέρουν: 

 

Έμενα συγκεκριμένα το έστειλαν 2/10, για τα 0,01 που πλήρωσα καλά είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DZ-Photographer είπε

Έμενα συγκεκριμένα το έστειλαν 2/10, για τα 0,01 που πλήρωσα καλά είναι :P

Καλά και εγώ 0,01€ πλήρωσα για την κάρτα μαχαίρι... και το έστειλαν την άλλη μέρα. Μάλλον κάναν την τύχη τους με τόσα λεφτά που τους έδωσα και είπαν να είναι κύριοι απένταντι μου... 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, koooleeek είπε

Καλά και εγώ 0,01€ πλήρωσα για την κάρτα μαχαίρι... και το έστειλαν την άλλη μέρα. Μάλλον κάναν την τύχη τους με τόσα λεφτά που τους έδωσα και είπαν να είναι κύριοι απένταντι μου... 😂😂😂

Απλα τις καρτες μαχαιρια δεν τις παιρνει κανεις και ετσι ειχαν στοκ και επιπλεον δεν τους ενοιαζε τα να στειλουν. Οσα αξιζαν, αργησαν να φυγουν αφου ειναι πιο δυσεύρετα αφενος, αφετερου  εκαναν συσκεψεις να δουν αν θα τα στειλουν ή οχι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, DZ-Photographer είπε

Μου ήρθε email με αριθμό αποστολής πριν μερικές μέρες.

ευτηχως το εστειλαν και σε εμενα σημερα...Επιτελους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...