Προς το περιεχόμενο

Η DisplayMate λέει ότι το iPhone XS Max που ξεπερνάει κατά πολύ σε πωλήσεις το iPhone XS έχει την καλύτερη οθόνη στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, eliasjuve είπε

Σιωπή κινεζόφιλε. Να πάρεις γιόκο τσόκο phone και κουκουρούκου phone αν δεν μπορείς να φτάσεις σε υψηλό επίπεδο που μας πηγαίνει κάθε χρόνο η Άπολ. 

Ναι όντως υψηλό επίπεδο τιμών.....έχεις δίκαιο 

Επισης έχεις δίκαιο στο κινέζο φίλος έχω Huawei P20 Pro 

Επεξ/σία από babooniaris
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, babooniaris είπε

 

Παλια με 700€ έπαιρνες τηλέφωνο τούμπανο και τώρα η apple βάζει τον πήχη στα 1500 και λόγω ανταγωνισμού θα ακολουθήσουν και οι άλλοι όλα αυτά θα βγουν στο τέλος σε βάρος του καταναλωτή 

φίλε μου αυτό δε νομίζω ότι ισχύει, ανάλογα τη ζήτηση διαμορφώνονται και οι τιμές

 

από τη στιγμή που μπορείς να πάρεις σε πιο λογικά λεφτά καλή συσκευή (και οι επιλογές είναι πάρα πολλές) δε βρίσκω το λόγο να σε πιάνει πρεμούρα για το πόσο κάνουν κάποιες ναυαρχίδες, άστες να κάνουν και άσε αυτούς που θέλουν να τις αγοράζουν είτε ζορίζονται είτε όχι

 

αλλά δε βρίσκω ουσιαστική αιτία το πρόβλημα να "μετατίθεται" στους καταναλωτές που δεν είναι "κουβαρντάδες" 

7 λεπτά πριν, DarthVader. είπε

3 χρονια ερχομαι χριστουγεννα , και λιγο καλοκαιρι πλεον :)

και τα ξέχασες σε 3 χρόνια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dr.Fuzzy είπε

Ειναι η μια άποψη και η άλλη είναι απλά να προσπαθήσεις να γράφεις σωστά. Πόσο δύσκολο σου είναι;

Salty much?Απο ολα τα ατομα του φορουμ ησουν ο μονος που καθησε και ασχοληθηκε με την ορθογραφια.Ελεος ποσο ποιο μικρος μπορεις να γινεις?

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, logistoulis είπε

φίλε μου αυτό δε νομίζω ότι ισχύει, ανάλογα τη ζήτηση διαμορφώνονται και οι τιμές

από τη στιγμή που μπορείς να πάρεις σε πιο λογικά λεφτά καλή συσκευή (και οι επιλογές είναι πάρα πολλές) δε βρίσκω το λόγο να σε πιάνει πρεμούρα για το πόσο κάνουν κάποιες ναυαρχίδες, άστες να κάνουν και άσε αυτούς που θέλουν να τις αγοράζουν είτε ζορίζονται είτε όχι

αλλά δε βρίσκω ουσιαστική αιτία το πρόβλημα να "μετατίθεται" στους καταναλωτές που δεν είναι "κουβαρντάδες" 

και τα ξέχασες σε 3 χρόνια; 

οτι αφηνεις σε αφηνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, babooniaris είπε

Ναι όντως υψηλό επίπεδο τιμών.....έχεις δίκαιο 

Επισης έχεις δίκαιο στο κινέζο φίλος έχω Huawei P20 Pro 

Βρε έχετε φάει τέτοιο κόλλημα και οι μεν και οι δε που δεν καταλαβαίνετε ούτε την πλάκα πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Για να απαιτείς βέβαια κάτι τέτοιο, θα πρέπει εσύ να είσαι "καθαρός". Έχω βαρεθεί να σας βλέπω πρώτα να ξεμαλλιάζεστε και μετά να μου γκρινιάζετε αφού τα έχετε κάνει μαντάρα... 

εγώ πάντως θα αγόραζα (με πραγματικά λεφτά εννοείται, όχι πειρατικό pdf)  τυχόν εγχειρίδιο περί moderation αν είχες ποτέ όρεξη για συγγραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, DarthVader. said:

Salty much?Απο ολα τα ατομα του φορουμ ησουν ο μονος που καθησε και ασχοληθηκε με την ορθογραφια.Ελεος ποσο ποιο μικρος μπορεις να γινεις?

Δε ξέρω, εσύ πόσο ΠΙΟ πολύ μπορεί να ξέχασες τα Ελληνικά μέσα σε 3 μόλις χρόνια;

Επεξ/σία από Dr.Fuzzy
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Οι τιμές είναι πολύ καλές να μην πω ότι είναι και κουτσουρεμένες. Όποιος θέλει τη φερράρι των κινητώνε τα σκάει. Οι υπόλοιποι πάρτε china motors να λέτε πως έχετε κινητό.

Με κινητό "made in china" δεν θα μιλάς για Κινέζιες γιατί θα παρεξηγηθεί και δεν θα πιάνει σήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, Fotis13 said:

Δεν το ειδα το video μιζερε hater , σιγα μην βλεπω καθε ανοησια που ποσταρει ο καθε αργοσχολος με click bait θεματα ανευ ουσιας .

Φωτη εχεις ανεβει επιπεδο!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσαμπα χαλιεστε. Ο κοσμος ποτε δεν ειχε καταναλωτικη συνειδηση και αυτο εκμεταλλευεται η απλ και η καθε απλ. Απο κει περα ειναι υποκρισια των περισσοτερων που δεν εχουν θεμα να αγοραζουν με  700 σε κινητα  αλλα ξαφνικα αποκτουν προβλημα με τα 1000 ευρω και πανω. Υπερκοστολογημενα τα μεν, υπερκοστολογημενα τα δε. Και υπερκοστολογημενα να μην ειναι βασικα, δινεις ενα σκασμο λεφτα για κατι που δεν αξιζει, π.χ. λιγα frames παραπανω, ενα νανοδευτερολεπτο γρηγοροτερο ανοιγμα εφαρμογων και λοιπες αηδιες που in the real world μονο ενας με ocd θα ασχολιοτανε. Ειναι υποκρισια λοιπον αυτος που εχει να δωσει και δινει 700 ευρω για την κ@υλα του στην ουσια, να την λεει στον αλλον που λεει που εχει να δωσει και δινει 1500 ευρω για την ιδια κ@υλα.

Ολοι οι κ@υλωμενοι ενωθειτε. Δεν εχετε να χωρισετε τπτ αναμεταξυ σας. 

Επεξ/σία από rikos
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Με κινητό "made in china" δεν θα μιλάς για Κινέζιες γιατί θα παρεξηγηθεί και δεν θα πιάνει σήμα.

Αυτά τα λέτε όσοι δεν μπορείτε να φτάσετε το μεγαλείο της Άπολ. Υπάρχουν και κινέζοι με Lamborghini και εργοστάσια δεν είναι όλοι ίδιοι. Τι να κάνουμε τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dr.Fuzzy είπε

Δε ξέρω, εσύ πόσο ΠΙΟ πολύ να ξέχασες τα Ελληνικά μέσα σε 3 μόλις χρόνια;

Δεν ξερω και δεν με απασχολει κιολας μου ειναι παντελως αχρηστα τα ελληνικα , αλλα ΕΣΥ ποσο ακομα θα σχολιαζεις κατι ακυρο?κατι που δεν σε επιρεαζει σε κανενα επιπεδο.Η δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις?

  • Thanks 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Σιωπή κινεζόφιλε. Να πάρεις γιόκο τσόκο phone και κουκουρούκου phone αν δεν μπορείς να φτάσεις σε υψηλό επίπεδο που μας πηγαίνει κάθε χρόνο η Άπολ. 

Άσε από επίπεδο άλλο τίποτα.κοιτάξτε να φτιάξετε καμία logic board και κανενα modem wif και ξαναμιλαμε,που είδατε το test (στα μισά και παραπάνω τρωτε χώμα από το note 9)και αποκτήσατε και επίπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, logistoulis said:

εγώ πάντως θα αγόραζα (με πραγματικά λεφτά εννοείται, όχι πειρατικό pdf)  τυχόν εγχειρίδιο περί moderation αν είχες ποτέ όρεξη για συγγραφή

Προτιμώ κάτι σε κοινωνιολογία/ψυχολογία. Να πιάσουν και τόπο! :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...