Προς το περιεχόμενο

Η DisplayMate λέει ότι το iPhone XS Max που ξεπερνάει κατά πολύ σε πωλήσεις το iPhone XS έχει την καλύτερη οθόνη στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, dancer είπε

πλεον κατοχος iphone xs max μπορω να πω οτι εχει οντως τη καλυτερη οθονη του κοσμου αμα τη συγκρινω με το προηγουμενο μ κινητο.

Πήρες το Xs max;! Εσυ δεν κοροϊδεύες τους κατόχους iPhone; Δεν έλεγες ότι τα iPhone έχουν κινεζικά εξαρτήματα χαμηλής ποιότητας; Πως καταδεχτηκες να πάρεις iPhone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Ειναι αυτο επιχειρημα ρε χαμενε 1 (ΕΝΑΣ ) εβγαλε ενα βιντεο (δεν το ειδα καν ) και δεν ειναι  το αρθρο που εκανε αναλυτικες μετρησεις? Μηπως  να  αποκτησεις επαφη με την λογικη και να ξαναερθεις ?

Έχει τρομερό γαμουτ πάντως όπως και να έχει ακόμη και στην μπλε οθόνη χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, greekfox1 είπε

Πήρες το Xs max;! Εσυ δεν κοροϊδεύες τους κατόχους iPhone; Δεν έλεγες ότι τα iPhone έχουν κινεζικά εξαρτήματα χαμηλής ποιότητας; Πως καταδεχτηκες να πάρεις iPhone;

Μήπως δεν πήρε τελικά?

 

78e5919a4e15cb24e6ed7a92a442119e.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alprio είπε

Αυτά είναι. Καλύτερη οθονη στον κόσμο. Πιο γρήγορο κινητό στον κόσμο. Καλύτερο λειτουργικό. Καλύτερη κατασκευή.  Τι να λέμε τώρα.

 

https://youtu.be/OgqUjqbXMZA

ποιο γρήγορο κινητό στον κόσμο... ναι...  τι να σου πω...

Δηλαδή το pocophone f1 τι είναι? (με 300 ευρώ τους γελοιοποιεί...) ...

30% λέει ποιο γρήγορο φόρτωμα.. δηλαδή το X και τα 8άρια είναι εντελώς χελώνες μπροστά στο pocophone... 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, becoming_I είπε

Κάποιοι έχουν χρήματα και θέλουν να τα ξοδέψουν. Εμείς που δεν έχουμε τους λέμε πως να τα ξοδέψουν 😂

να βρούμε ποιος -ισμός κολλάει με την περίπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billdanos είπε

Μιας και το πήρες, πες μας και για τη λήψη σε σήμα κινητής και wifi. :)

PS: Με γειες! 

Γιατί καλέ μου έχεις αμφιβολίες? Περιμένεις να δεις από παθόντες αν ισχύουν τα νέα? Γιατί? Εσύ κανονικά πρέπει να το πάρεις πριν από όλους.. άντε ντε... 1700 είναι σιγά τα λεφτά για "το καλύτερο κινητό του κόσμου"

 

ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ

59 λεπτά πριν, Gougouftas είπε

Να και ενα θεμα που δεν ειδα πουθενα την λεξη Xiaomi.

Από ένα σημείο και μετά απαξιείς να αναφέρεις οποιαδήποτε άλλη μάρκα κινητού σε θέματα Apple... είναι απλό. Πλέον σε τέτοιο επίπεδο που παίζει η κάθε παρόμοια συζήτηση έχει καταντήσει αηδία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, inangelsheart said:

Γιατί καλέ μου έχεις αμφιβολίες? Περιμένεις να δεις από παθόντες αν ισχύουν τα νέα? Γιατί? Εσύ κανονικά πρέπει να το πάρεις πριν από όλους.. άντε ντε... 1700 είναι σιγά τα λεφτά για "το καλύτερο κινητό του κόσμου"

ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ

Θα πάρω το νέο applewatch 4 & το νέο ipad όταν βγει και θα κρατήσω το X και φέτος. 

Επίσης τις συσκευές μου τις αγοράζω χωρίς το ΦΠΑ, οπότε sorry αν σε στεναχωρώ σχετικά με το πόσα θα ξοδέψω... Αν θες sony και καλά να φτάσω στα 1700, μπορώ να κάψω σε σαμπανιέρα τα υπόλοιπα για να ικανοποιηθείς... 😛 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Θα πάρω το νέο applewatch 4 & το νέο ipad όταν βγει και θα κρατήσω το X και φέτος. 

Επίσης τις συσκευές μου τις αγοράζω χωρίς το ΦΠΑ, οπότε sorry αν σε στεναχωρώ σχετικά με το πόσα θα ξοδέψω... Αν θες sony και καλά να φτάσω στα 1700, μπορώ να κάψω σε σαμπανιέρα τα υπόλοιπα για να ικανοποιηθείς... 😛 

Δηλαδή λες δημοσίως ότι κλέβεις το κράτος? Γιατί μπορεί να έχεις απαλλαγή του ΦΠΑ αλλά μην ξεχνάς ότι πρέπει και να το αποδώσεις.. πρόσεχε τι λες...

:D :D :D

Αλλά αποφεύγεις να απαντήσεις! Γιατί να κρατήσεις το Χ για φέτος και να μην πάρεις απευθείας το καλύτερο κινητό στον κόσμο.. περίεργο μου φαίνεται !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, inangelsheart said:

Δηλαδή λες δημοσίως ότι κλέβεις το κράτος? Γιατί μπορεί να έχεις απαλλαγή του ΦΠΑ αλλά μην ξεχνάς ότι πρέπει και να το αποδώσεις.. πρόσεχε τι λες...

:D :D :D

Αλλά αποφεύγεις να απαντήσεις! Γιατί να κρατήσεις το Χ για φέτος και να μην πάρεις απευθείας το καλύτερο κινητό στον κόσμο.. περίεργο μου φαίνεται !!!

Άντε καλέ που ξέρεις και απο λογιστικά! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, inangelsheart είπε

Δηλαδή λες δημοσίως ότι κλέβεις το κράτος? Γιατί μπορεί να έχεις απαλλαγή του ΦΠΑ αλλά μην ξεχνάς ότι πρέπει και να το αποδώσεις.. πρόσεχε τι λες...

:D :D :D

Αλλά αποφεύγεις να απαντήσεις! Γιατί να κρατήσεις το Χ για φέτος και να μην πάρεις απευθείας το καλύτερο κινητό στον κόσμο.. περίεργο μου φαίνεται !!!

Γιατί δεν αξίζει 900€ διαφορά για 0.7 της ιντσας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί κοπτόμαστε ακόμα ποιος θα αγοράσει τι; 

Ενημερωτικά πρώην κάτοχος iΡhone. Όσο είχα iΡhone καλά ήταν. Τώρα έχω ΕΝΦΙΑ ΕΦΚΑ ΕΦΟΡΙΑ (3Ε) 😂

Επεξ/σία από becoming_I
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, greekfox1 είπε

Πήρες το Xs max;! Εσυ δεν κοροϊδεύες τους κατόχους iPhone; Δεν έλεγες ότι τα iPhone έχουν κινεζικά εξαρτήματα χαμηλής ποιότητας; Πως καταδεχτηκες να πάρεις iPhone;

Πάλι σας κοροιδευει.Δεν το χει πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

Καλύτερα Πόκο Απόκο, τηλέφωνο για δαιμόνιους δημοσιογράφους και όχι μόνο.

Έχετε δεν έχετε όλο με το poco f1 ασχολείστε ... Χαλάει την πιάτσα κινητό που με 300 + κινητό  κάνει σχεδόν ότι κάνει κ ένα iphone απλά δεν είναι premium..😂😂

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...