Προς το περιεχόμενο

Η DisplayMate λέει ότι το iPhone XS Max που ξεπερνάει κατά πολύ σε πωλήσεις το iPhone XS έχει την καλύτερη οθόνη στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, CheOnWeb είπε

Αν δεν πληρώνεται ή έχει πολλά λεφτά και δεν ξέρει πώς να περάσει την ώρα του ή με κάποιον τρόπο έχει άπειρο χρόνο. Εγώ για λιγότερο από 1500 το μήνα πάντως δεν θα το έκανα.

Ή απλα εχει ορεξη να σας τρολλαρει και οσο του απαντατε τοσο συνεχιζει ; 

«Δεν αμφιβαλλω για το αποτελεσμα του review αλλα το note 9 εχει ανωτερη οθονη». 

Γιατι καποιος να συνεχιζει να κανει διαλογο μαζι του μετα απ αυτο το μαργαριταρι ; Μαζωχες ειστε ;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Choulio είπε

Με τι δεν διαφωνεις;

Με το αποτέλεσμα του review

34 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Άστο δε σώζεται με τίποτα. 

Δεν έχω κάτι να σώσω.

47 λεπτά πριν, ahill2 είπε

Εισαι άπιαστος εσύ...

Να σου απαντήσω για την κακιά apple?

Καταρχάς να αναφέρω ότι οι τιμές τον iphone Χ-Χs-max-Xr ειναι τραγικές.

Τώρα σχετικά με το συνθετικό ζαφείρι,η apple το είχε αναφέρει τότε που το πρωτοέβαλε στο iphone 5 ή 5s θα σε γελάσω και ο λόγος χρήσης ήταν γιατί είναι ποιό διαυγές και τραβάς καθαρότερες φωτό (δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) ,δεν ξέρω αν θυμάσαι αλλά στο πρώτο iphone που χρησιμοποιήθηκε είχαμε και κάτι μωβ όταν τραβαγες φωτο στον ήλιο κτλ. και είχε γίνει ολόκληρο θέμα τότε.

Οπότε το συνθετικό ζαφείρι δεν είναι κάτι καινούργιο που η apple υιοθετησε στο iphone x-Xs και ναι εδώ και χρόνια όσοι ασχολούνται με iphone ξέρουν ότι δεν έχει την ανθεκτικότητα απο καθαρό ζαφείρι.

Μια ζωή φουμαρα πουλάει για μεταξωτές κορδέλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Istros είπε

Με το αποτέλεσμα του review

Αρα δεν διαφωνεις οτι το Xs Max έχει την καλυτερη οθονη σε smartphone? Ε και τι μου λες τοση ωρα για το Note 9;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Δυστυχως για σενα αποτυχημενο τρολακι/διπλοaccount   χαιδευω και αλλα premium  πολυ παραπανω απο χιλιαρικο :)

Ο φιλος σου ο admin μπορει να σου επιβεβαιωσει οτι δεν ειμαι διπλο ακαουντ αλλα ουτως ή αλλως δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο με αυτο που εγραψα..
Απο εκει και περα δεν καταλαβαινω αυτο το "δυστυχως" που κολλαει.. Για εμενα μακαρι ολοι οι ανθρωποι να μπορουσαν να απολαμβανουν τα καλα της εποχης μας και να μην δουλευουν 15 ωρες την ημερα για τα βασικα. Δυστυχως (εδω κολλαει) υπαρχουν πολλοι τετοιοι ανθρωποι οι οποιοι πασχιζουν για να παρουν ενα τηλεφωνακι του χιλιαρικου, σαν κι εσενα καλη ωρα, και θεωρουν οτι ειναι premium διοτι αποτελει γι αυτους μια οικονομικη υπερβαση. 
Προφανως και τα υπολοιπα premium αντικειμενα που χαιδευεις θα ειναι παρομοιας αξιας... Προιοντα δλδ για τη μαζα που ο καθενας με λιγη προσπαθεια μπορει να χαρεί. Premium μονο μεσα στον μικροκοσμο σου. 
Για να καταφερεις να ανελθεις λιγο οικονομικα και κοινωνικα, που στο ευχομαι, ειναι απαραιτητο να επαναπροσδιορισεις λιγο τη θεση σου στην κοινωνια και να ξεφυγεις απο τα ορια της φτωχογειτονιας σου. Γιατι με αυτα που γραφεις σε διαβαζουν οι πραγματικα premium συμφουριτες μας και γελανε.

υ.γ. τις premium εταιριες δεν θα τις βρεις ποτε στις πρωτες θεσεις σε πωλησεις. Ακριβως διοτι ειναι premium... τις πειρσσοτερες μαλιστα φορες, ανθρωποι σαν εσενα δεν τις εχουν ακουσει καν.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, ianpan24 είπε

Ο φιλος σου ο admin μπορει να σου επιβεβαιωσει οτι δεν ειμαι διπλο ακαουντ αλλα ουτως ή αλλως δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο με αυτο που εγραψα..
Απο εκει και περα δεν καταλαβαινω αυτο το "δυστυχως" που κολλαει.. Για εμενα μακαρι ολοι οι ανθρωποι να μπορουσαν να απολαμβανουν τα καλα της εποχης μας και να μην δουλευουν 15 ωρες την ημερα για τα βασικα. Δυστυχως (εδω κολλαει) υπαρχουν πολλοι τετοιοι ανθρωποι οι οποιοι πασχιζουν για να παρουν ενα τηλεφωνακι του χιλιαρικου, σαν κι εσενα καλη ωρα, και θεωρουν οτι ειναι premium διοτι αποτελει γι αυτους μια οικονομικη υπερβαση. 
Προφανως και τα υπολοιπα premium αντικειμενα που χαιδευεις θα ειναι παρομοιας αξιας... Προιοντα δλδ για τη μαζα που ο καθενας με λιγη προσπαθεια μπορει να χαρεί. Premium μονο μεσα στον μικροκοσμο σου. 
Για να καταφερεις να ανελθεις λιγο οικονομικα και κοινωνικα, που στο ευχομαι, ειναι απαραιτητο να επαναπροσδιορισεις λιγο τη θεση σου στην κοινωνια και να ξεφυγεις απο τα ορια της φτωχογειτονιας σου. Γιατι με αυτα που γραφεις σε διαβαζουν οι πραγματικα premium συμφουριτες μας και γελανε.

υ.γ. τις premium εταιριες δεν θα τις βρεις ποτε στις πρωτες θεσεις σε πωλησεις. Ακριβως διοτι ειναι premium... τις πειρσσοτερες μαλιστα φορες, ανθρωποι σαν εσενα δεν τις εχουν ακουσει καν.. 

Αυτα ολα  αληθεια σε καθρεπτη μπροστα τα λες και τα αναπαραγεις εδω?

Αλλιως δεν βγαζουν νοημα, εκτος αν εχεις αρνηση πραγματικοτητας οποτε  πρεπει να   το κοιταξεις λιγο αυτο .

Σε αφηνω τωρα  να μπω στο lada   μου  γιατι βρεχει  σημερα   πρεπει να   παω στην  οικοδομη    να πεταξω κατι μπετα .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αυτα ολα  αληθεια σε καθρεπτη μπροστα τα λες και τα αναπαραγεις εδω?

Αλλιως δεν βγαζουν νοημα, εκτος αν εχεις αρνηση πραγματικοτητας οποτε  πρεπει να   το κοιταξεις λιγο αυτο .

Σε αφηνω τωρα  να μπω στο lada   μου  γιατι βρεχει  σημερα   πρεπει να   παω στην  οικοδομη    να πεταξω κατι μπετα .

Γιατί αυτοί που έχουν lada και δουλεύουν  στην οικοδομή είναι κατώτεροι από σένα κι τους χλευάζεις?Οταν βρεχει δεν ρίχνουν μπετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Γιατί αυτοί που έχουν lada και δουλεύουν  στην οικοδομή είναι κατώτεροι από σένα κι τους χλευάζεις?Οταν βρεχει δεν ρίχνουν μπετα!

Εχεις δικιο τσαμπα πηγα ,μολις μου ειπε ο μαστορας να γυρισω πισω.Ε τι να κανω θα δω πρωιναδικα  στην crt  tv  μου .

Εγω δεν χαρακτηρισα κανενα κατωτερο  μην μου βαζεις λογια που δεν ειπα .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εχεις δικιο τσαμπα πηγα ,μολις μου ειπε ο μαστορας να γυρισω πισω.Ε τι να κανω θα δω πρωιναδικα  στην crt  tv  μου .

Εγω δεν χαρακτηρισα κανενα κατωτερο  μην μου βαζεις λογια που δεν ειπα .

Μιλάς απαξιωτικά για κάποιες μερίδες ανθρώπων που έχουν Lada και που δουλεύουν οικοδομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Μιλάς απαξιωτικά για κάποιες μερίδες ανθρώπων που έχουν Lada και που δουλεύουν οικοδομή.

Δεν νομιζω ,απλα απαντησα στο ιδιο υφος με τον αποπανω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν νομιζω ,απλα απαντησα στο ιδιο υφος με τον αποπανω .

Δεν το συνεχίζω αλλά γενικά μιλάς απαξιωτικά για μερίδες ανθρώπων που θεωρείς ότι δεν έχουν χρήματα.για αυτους που δεν έχουν iPhone,που έχουν Lada,που δουλεύουν οικοδομή.Ισως εκπλαγείς αν δεις ότι πολλοί από αυτούς έχουν περισσότερα από εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Istros είπε

Δεν το συνεχίζω αλλά γενικά μιλάς απαξιωτικά για μερίδες ανθρώπων που θεωρείς ότι δεν έχουν χρήματα.για αυτους που δεν έχουν iPhone,που έχουν Lada,που δουλεύουν οικοδομή.Ισως εκπλαγείς αν δεις ότι πολλοί από αυτούς έχουν περισσότερα από εσένα.

Και εσυ μιλας απαξιωτικα για οσους προτιμουν τα apple προιοντα ,χαρακτηριζοντας τους χαζους ,προβατα και δεν ξερω εγω τι αλλο . Θα εκπλαγεις αν δεις ποσο πετυχημενοι ειναι ορισμενοι στον τομεα τους πολυ περισσοτερο απο σενα ισως  .

 

Υ.Γ το "ισως" το εβαλα για λογους ευγενειας .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...