Προς το περιεχόμενο

Η DisplayMate λέει ότι το iPhone XS Max που ξεπερνάει κατά πολύ σε πωλήσεις το iPhone XS έχει την καλύτερη οθόνη στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Και εσυ μιλας απαξιωτικα για οσους προτιμουν τα apple προιοντα ,χαρακτηριζοντας τους χαζους ,προβατα και δεν ξερω εγω τι αλλο . Θα εκπλαγεις αν δεις ποσο πετυχημενοι ειναι ορισμενοι στον τομεα τους πολυ περισσοτερο απο σενα ισως .

Δεν διαφωνώ σ αυτό που λες δεν πιστεύω να είπα ότι είναι πρόβατα,χαζοί και οτιδήποτε άλλο.Δεν μπορείς να χαρακτηρισεις εκατομμύρια ανθρώπους από μια επιλογή που έκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Istros είπε

Δεν διαφωνώ σ αυτό που λες δεν πιστεύω να είπα ότι είναι πρόβατα,χαζοί και οτιδήποτε άλλο.Δεν μπορείς να χαρακτηρισεις εκατομμύρια ανθρώπους από μια επιλογή που έκαναν.

Ναι δεν διαφωνεις αλλα το κανεις ,σαν  αυτα που ελεγες για  την οθονη για παραδειγμα  λιγα ποστ πιο πριν.Δεν σε παω πιο παλια γιατι θα το κανουμε κακη κωμωδια επιπεδου Σεφερλη που σου αρεσει .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 11:03 ΠΜ, xaratsi είπε

Ποτε προλαβες και ειδες το βιντεο μηλο-φανατικουλη; Τι αναλυτικες μετρησεις μου λες ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;

εσυ θες να μας πεις οτι το βλεπεις μπλε και οτι αυτο ευθυνεται στην οθονη του iphone και οχι στην καμερα που το τραβαει και στην μαπα οθονη (του υπολογιστη σου η κινητου σου) που το βλεπεις αυτη τη στιγμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ianpan24 είπε

... Γιατι με αυτα που γραφεις σε διαβαζουν οι πραγματικα premium συμφουριτες και γελανε.

"Πραγματικα premium συμφορουμιτες".
Χωρις σχολια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, haHa είπε

"Πραγματικα premium συμφορουμιτες".
Χωρις σχολια!

Θέλω και εγώ. 5€ τον μήνα συνδρομή να βάλουν και είμαι μέσα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Θέλω και εγώ. 5€ τον μήνα συνδρομή να βάλουν και είμαι μέσα!

Χρειαζονται κι αλλα χαρακτηριστικα για να γινεις premium ανθρωπος/συμφορουμιτης!

 

Διαφορετικα, θα παραμεινεις low-end ανθρωπος.

Επεξ/σία από haHa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Και εσυ μιλας απαξιωτικα για οσους προτιμουν τα apple προιοντα ,χαρακτηριζοντας τους χαζους ,προβατα και δεν ξερω εγω τι αλλο . Θα εκπλαγεις αν δεις ποσο πετυχημενοι ειναι ορισμενοι στον τομεα τους πολυ περισσοτερο απο σενα ισως  .

Υ.Γ το "ισως" το εβαλα για λογους ευγενειας .

Δεν διαφωνώ ότι υπάρχουν άνθρωποι που είναι πιο επιτυχημένοι από μένα στο τομέα τους.

οχι απλά δεν διαφωνώ αλλά επαυξάνω κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπατιράκι ο Φώτης. Εκεί που άλλοι βγάζουν κάρτα απεριορίστων διαδρομών στο μετρό, αυτός έχει κάρτα απεριορίστων πτήσεων. Άντε μην πάει τώρα να πάρει καμιά 10ριά XS plus  Max για να τα κάνει drop test. Θα σέβεστε!

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε για την οθόνη του iPhone ότι είναι η καλύτερη επειδή ένα Site το είπε.

Ξεχάσατε όμως το Xperia ZX3 που είναι και στη μισή τιμή;

Δείτε εδώ: https://androidcommunity.com/sony-xperia-xz3-report-best-display-among-the-worlds-leading-smartphones-20180902/

κι εδώ: https://www.techadvisor.co.uk/review/smartphones/sony-xperia-xz3-3682918/

αλλά κι εδώ: https://www.techradar.com/reviews/sony-xperia-xz3

Μη βιαστείτε να πείτε ότι έχει λίγο μεγαλύτερα bezzels από το iPhone XS, γιατί απλά κάπου θα έπρεπε να μπούν τα stereo τούμπανο ηχεία του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Izorai είπε

Λέτε για την οθόνη του iPhone ότι είναι η καλύτερη επειδή ένα Site το είπε.

Ξεχάσατε όμως το Xperia ZX3 που είναι και στη μισή τιμή;

Δείτε εδώ: https://androidcommunity.com/sony-xperia-xz3-report-best-display-among-the-worlds-leading-smartphones-20180902/

κι εδώ: https://www.techadvisor.co.uk/review/smartphones/sony-xperia-xz3-3682918/

αλλά κι εδώ: https://www.techradar.com/reviews/sony-xperia-xz3

Μη βιαστείτε να πείτε ότι έχει λίγο μεγαλύτερα bezzels από το iPhone XS, γιατί απλά κάπου θα έπρεπε να μπούν τα stereo τούμπανο ηχεία του!

The consumers (202) were shown photos and videos and the Venom movie trailer on YouTube (in standard definition for some reason). Then they were asked to rate each screen on Brightness & Clarity, True life colors, Contrast, Sharpness & Definition and Vibrancy...

Γατάκι displaymate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 5:06 ΜΜ, Istros είπε

Και πέρυσι το x ήταν το πιο ακριβο αλλά την καλύτερη οθόνη την είχε το s9.Τωρα ξαφνικά έγινε φυσιολογικό.Ας είναι καλά η samsung η μήπως είναι LG?να ξέρετε που θα ανάψετε κανένα κεράκι.

Το οποίο S9 βγήκε ΜΕΤΑ το iPhone X, μη κανεις πως το ξεχνάς. Όπως και το S10 πιθανότατα θα έχει καλύτερη οθόνη από το XS max. Εξέλιξη λέγεται αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, greekfox1 είπε

Το οποίο S9 βγήκε ΜΕΤΑ το iPhone X, μη κανεις πως το ξεχνάς. Όπως και το S10 πιθανότατα θα έχει καλύτερη οθόνη από το XS max. Εξέλιξη λέγεται αυτό...

Μα αυτο που λέει δεν ισχυει. Πέρυσι καλυτερη οθονη ειχε το Χ. Το s9 βγήκε φέτος και ειχε καλυτερη οθονη μεχρι να το ξεπερασει το Note 9 και τώρα το Xs Max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 11:21 ΠΜ, vargas είπε

Τα οποία choco poco του κάνουν πλάκα στα speed test.θα μου πεις σιγά το σοβαρό τεστ . Όταν όμως είναι πιο γρήγορα της apple τότε αυτοματως γίνεται σημαία ..αλήθεια πόσο αληθινό είναι το επιχείρημα της καλύτερης οθόνης στον κόσμο ; Τα ίδια έλεγαν κ για το γυαλί ότι είναι sapphire αλλά στο durability τεστ τα σκατωσε σαν απλό γυαλί οποιουδήποτε κινητού ..

Ε; Τι λες άνθρωπε μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...