Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ετοιμάζει τα Galaxy P30 και P30+ που θα έχουν in-display fingerprint readers


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Φίλε μου. 

Άλλαξε κινητό. Με καινούριο android και ενημερώσεις. 

Ψάξε στο ΝΕΤ για kali linux android exploits για μια άποψη του πόσο σημαντικό είναι να φοράς το τελευταίο security patch. 

Εχω το S4 mini Plus 3+χρόνια.Επειδή είναι το 1ο μου smartphone και οι απαιτήσεις μου ήταν μικρές το έχω κρατήσει.Επίσης γιατί είναι πολύ βολικό σε μέγεθος και ελαφρύ,πέφτει κάτω με 1 απλή θήκη και δεν παθαίνει τίποτα .Λειτουργεί άψογα χωρίς προβλήματα η κολλήματα.Ούτε burn in έχει βγάλει.Τα έχει βγάλει τα χρήματά του (130€).

Φυσικά το επόμενο smartphone θα είναι πολύ καλύτερο.Με ενδιαφέρει κυρίως η μεγαλύτερη οθόνη μεγαλύτερης ανάλυσης + Ram-Rom και μετά cpu+gpu.Συν οτι θα έχω Android 8-9.

Οτι και να πάρω με 200+€ θα μου φανεί super! ☺

Δυστυχώς το Android σε θέμα software support είναι μόνο για 1-2 Android versions.Οπότε πρέπει να αλλάζουμε κινητό κάθε 2 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Εχω το S4 mini Plus 3+χρόνια.Επειδή είναι το 1ο μου smartphone και οι απαιτήσεις μου ήταν μικρές το έχω κρατήσει.Επίσης γιατί είναι πολύ βολικό σε μέγεθος και ελαφρύ,πέφτει κάτω με 1 απλή θήκη και δεν παθαίνει τίποτα .Λειτουργεί άψογα χωρίς προβλήματα η κολλήματα.Ούτε burn in έχει βγάλει.Τα έχει βγάλει τα χρήματά του (130€).

Φυσικά το επόμενο smartphone θα είναι πολύ καλύτερο.Με ενδιαφέρει κυρίως η μεγαλύτερη οθόνη μεγαλύτερης ανάλυσης + Ram-Rom και μετά cpu+gpu.Συν οτι θα έχω Android 8-9.

Οτι και να πάρω με 200+€ θα μου φανεί super! ☺

Δυστυχώς το Android σε θέμα software support είναι μόνο για 1-2 Android versions.Οπότε πρέπει να αλλάζουμε κινητό κάθε 2 χρόνια.

Προτείνω oneplus που είναι από τα καλύτερα κινητά και δεν έχουν κόμπλεξ με custom os. Όταν με το καλό έρθει η ώρα έχε το σοβαρά στα υπ όψιν. 

Με τα custom os βάζεις όποιο android θες όποτε έχεις πάντα τελευταίο security patch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για μια συσκευή που θα βγει στην Κίνα, και άμα έρθει σε μας, και ούτε ξέρουμε πότε θα έρθει, φως στο τούνελ (όντως αντιγράφει στο όνομα ας εβαζε ένα m ένα n) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω παντως ουτε pin εχω στις καρτες ουτε μοτιβο-δαχτυλικο κλπ.

Λες και αν μου το κλεψει το πρεζακι και δεν μπορει να το ξεκλειδωσει θα μου το φερει πισω.

Η μηπως πιστευετε οτι αν το κλειδωσετε δεν ξεκλειδωνει;

Η μηπως πιστευετε οτι θα σας το κλεψουν για να δουν αν εχετε ξεβρακωτη την γκομενα σας φωτογραφια;

Πες μου πόσο χρόνο θέλεις για να το ξεκλειδώσεις και θα σου φέρω το δικό  μου να δοκιμάσεις, αν δεν τα καταφέρεις όμως θα μου δώσεις ενα 100αρικο. Αν τα καταφέρεις κρατάς το κινητό. τι λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Spect~ είπε

Πες μου πόσο χρόνο θέλεις για να το ξεκλειδώσεις και θα σου φέρω το δικό  μου να δοκιμάσεις, αν δεν τα καταφέρεις όμως θα μου δώσεις ενα 100αρικο. Αν τα καταφέρεις κρατάς το κινητό. τι λες?

Εγραψα καπου οτι τα ξεκλειδωνω ΕΓΩ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά γι' αυτούς που λένε ότι αν σου κλέψουν το κινητό το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι να το κλείσουν, να δω πως θα το κάνουν αυτό στο Galaxy S8 (αυτό έχω εγώ τουλάχιστον) που για να το κλείσεις ή ακόμα και για επανεκκίνηση χρειάζεται δαχτυλικό αποτύπωμα ή pin (ανάλογα τι χρησιμοποιείς)! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 2:54 ΜΜ, Hetfield είπε

Γιατι αραγε δεν τολμαει η Samsung (κι οχι μονο) να το βαλει και στις ναυαρχιδες της;

Επειδή είναι σε δοκιμαστικό στάδιο, είναι πιο αργοί από κανονικούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...