Προς το περιεχόμενο

Κινητό κατω απο 250€ με έμφαση στην καμερα


Prospector8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδες, εχω ψαξει σχεδόν ολα τα κινητα της αγορας αλλα δεν ξέρω ποιο να διαλέξω για την ξαδέρφη μου που θέλει ενα κινητό για κυρια χρηση την κάμερα του και μετα να ΜΗΝ ειναι 5.8" και πάνω. Με λίγη έρευνα ειδα οτι κατι τετοιο ειναι λιγο δύσκολο διότι τα πιο γνωστά κινητα οπως το Α2, που ειναι κορυφαίο, ειναι παντοφλα στο χερι της. Υπάρχει καποια άλλη πρόταση που μου εχει ξεφύγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Καλησπέρα παιδες, εχω ψαξει σχεδόν ολα τα κινητα της αγορας αλλα δεν ξέρω ποιο να διαλέξω για την ξαδέρφη μου που θέλει ενα κινητό για κυρια χρηση την κάμερα του και μετα να ΜΗΝ ειναι 5.8" και πάνω. Με λίγη έρευνα ειδα οτι κατι τετοιο ειναι λιγο δύσκολο διότι τα πιο γνωστά κινητα οπως το Α2, που ειναι κορυφαίο, ειναι παντοφλα στο χερι της. Υπάρχει καποια άλλη πρόταση που μου εχει ξεφύγειτο 

Το mi note  3  . Είναι 5.5 ιντσες έχει εξαιρετική κάμερα και πολύ καλή μπαταρία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το Mi Note 3 αλλα βγαινει λιγο ακριβα. Κοιταγα και Mate 10 lite ή P20 lite, αλλα η μπαταρια λενε οτι ειναι για κλαματα.  Τη γνωμη εχετε για το Νοκια 6.1 Plus (x6) ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Πολυ καλο το Mi Note 3 αλλα βγαινει λιγο ακριβα. Κοιταγα και Mate 10 lite ή P20 lite, αλλα η μπαταρια λενε οτι ειναι για κλαματα.  Τη γνωμη εχετε για το Νοκια 6.1 Plus (x6) ?

Δεν κοιτάς και μεταχειρισμένα εδώ . Θα βρεις mi note 3 εύκολα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν πλεον κινητα μη γκουμουτσες και με 16:9 οθονη 

Ολα ειναι σουληνες

Οποτε κοιτας mi note 3

Επισης υπαρχει το meizu m6 note (με καλες καμερες σουπερ μπαταρια αλλα και τα κακα του flyme)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Πολυ καλο το Mi Note 3 αλλα βγαινει λιγο ακριβα. Κοιταγα και Mate 10 lite ή P20 lite, αλλα η μπαταρια λενε οτι ειναι για κλαματα.  Τη γνωμη εχετε για το Νοκια 6.1 Plus (x6) ?

Τεραστιο ΟΧΙ σε ολα οσα ειπες!!!

Εαν η 800αρα μπαντα δεν ειναι απαραιτητη τοτε κοιτας και το Meizu Pro 6 Plus

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα mate 20lite πιστεύω θα σε ικανοποιήσει πλήρως γτ εκτός από διπλή κάμερα ( μπρος πίσω ) θα ξέρεις και 4/64 gb και πολύ καλή ανάλυση οθόνης αυτό σου πρωτεινω εγώ. (Αν έχεις μεγάλο μπατζετ  και πιστωτική μπορείς να δεις από το Banggood  το one plus 6 που έχει και γαμω την κάμερα . Αλλά με την ασφάλεια τελωνείου  βγαίνει στο 500 περίπου. Πάντως και το mi a2 νταξει είναι μεγάλων αλλά συνηθίζετε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanosxaris10 είπε

Ένα mate 20lite πιστεύω θα σε ικανοποιήσει πλήρως γτ εκτός από διπλή κάμερα ( μπρος πίσω ) θα ξέρεις και 4/64 gb και πολύ καλή ανάλυση οθόνης αυτό σου πρωτεινω εγώ. (Αν έχεις μεγάλο μπατζετ  και πιστωτική μπορείς να δεις από το Banggood  το one plus 6 που έχει και γαμω την κάμερα . Αλλά με την ασφάλεια τελωνείου  βγαίνει στο 500 περίπου. Πάντως και το mi a2 νταξει είναι μεγάλων αλλά συνηθίζετε )

Και γιατί να πάρει το 1+6 από το Banggood ?

Με τα σημερινά δεδομένα στα λεφτά του 1+6 παίρνεις πλέον S9

17 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Καλησπέρα παιδες, εχω ψαξει σχεδόν ολα τα κινητα της αγορας αλλα δεν ξέρω ποιο να διαλέξω για την ξαδέρφη μου που θέλει ενα κινητό για κυρια χρηση την κάμερα του και μετα να ΜΗΝ ειναι 5.8" και πάνω. Με λίγη έρευνα ειδα οτι κατι τετοιο ειναι λιγο δύσκολο διότι τα πιο γνωστά κινητα οπως το Α2, που ειναι κορυφαίο, ειναι παντοφλα στο χερι της. Υπάρχει καποια άλλη πρόταση που μου εχει ξεφύγει?

Αν δεν το βιάζεσαι κοίτα το Mi8 lite(4/64) περίπου στα 213€ βγαίνει από το Banggood που είναι καλύτερο από το Mi A2.

Μην σε τρομάζει το μέγεθος(6.26") είναι σαν το Mi A2.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν υποστηρίζει την 800αρα(Β20)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...