Προς το περιεχόμενο

Νέες δυνατότητες στη Wind Vision και πληρωμή Netflix μέσω λογαριασμού Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, prince_21 είπε

Wireless πιανει κομπλε; Το εχεις δοκιμασει; Ευχαριστω

το εχω δουλεψει και ενσύρματα και ασύρματα αλλα το modem είναι στο ίδιο χώρο και δεν ειχα απώλειες. Σε σχέση με ένα android boc που έιχα παρει απο το εμπόριο 80€ που το πουλάνε ότι κάνει παπάδες, της Wind είναι μίλια μακρια. Δεν μπου κολλάει καθόλου και πολύ γρήγορο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Sokela είπε

το εχω δουλεψει και ενσύρματα και ασύρματα αλλα το modem είναι στο ίδιο χώρο και δεν ειχα απώλειες. Σε σχέση με ένα android boc που έιχα παρει απο το εμπόριο 80€ που το πουλάνε ότι κάνει παπάδες, της Wind είναι μίλια μακρια. Δεν μπου κολλάει καθόλου και πολύ γρήγορο.

Τελεια! Σε ευχαριστω πολυ. Το σκεφτομαι σοβαρα για τη family συνδρομη και να μπορεσω να κατεβασω αν ειναι ενα app για vpn που εχω παρει συνδρομη για να αλλαζω ip για αμερικανικο Netflix...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μακριά απο αυτά, έκανα το λάθος να δοκιμάσω vodafone TV μαζί με Ιντερνετ και για 1 μήνα ήμουν στα τηλέφωνα γιατι δεν λειτουργούσε τπτ. Μέχρι που μου ζήτησαν συγγνώμη και μου ακύρωσαν το συμβόλαιο και ξανα γύρισα στο ΟΤΕ.

ΥΓ. Περιοχή Ωραιοκαστρο Θεσσαλονίκη. Πριν κάνω την σύνδεση μου βεβαιωσαν ότι θα πάιζει τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prince_21 είπε

Τελεια! Σε ευχαριστω πολυ. Το σκεφτομαι σοβαρα για τη family συνδρομη και να μπορεσω να κατεβασω αν ειναι ενα app για vpn που εχω παρει συνδρομη για να αλλαζω ip για αμερικανικο Netflix...

Αν δεν κάνω λαθος τώρα έχουν προσφορά τα αθλητικά Nova με 5€ παραπάνω απο το family.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 6:34 ΜΜ, basilis_k6 είπε

fiber 100 υπάρχει διαθέσιμο πουθενα? πάντως το 50άρι και σε οτε και σε wind ειναι στα 35ε. βεβαια δεν αξιζει καθολου σε σχέση με το 100 που το δίνουν 42ε αλλα δεν ξερω αν υπαρχει διαθεσιμοτητα. εμεις κουτι και ινα wind εχουμε στο δρομο αλλα δεν δινει διαθεσιμότητα ακομη.

Έχω βάλει Inalan 100mbps με 28€ και είμαι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2018 στις 1:46 ΠΜ, prince_21 είπε

Ενδιαφερομαι και εγω αν γνωριζει καποιος να μας πει...

Ανοιχτό κανονικότατα περνάς ES file explorer και βάζεις όποια εφαρμογή θες 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...