Προς το περιεχόμενο

Χbox One S 1TB + 2 Χειριστήρια + 2 games - 256E


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Looter Κανεις και edit σε παλια ποστ σου εσυ ε?

 

5 ώρες πριν, Looter είπε

Βάζεις μια ελβετική διεύθυνση χρέωσης και την ελληνική για αποστολής. Από τις καλύτερες τιμές που έχουν παίξει ως τώρα για το Χ και ΧΩΡΙΣ κωδικούς τύπου cdkeys.

Κράτα τα γελάκια σου για εκεί που σε παίρνει. Τις τιμές των παιχνιδιών του bundle τις βλέπεις όταν το αγοράζεις και όχι 6 μήνες μετά. Εγώ σου έγραψα προσφορά του Μαρτίου , για να δούμε ποσο θα έχει το FIFA 19 σε 6 μήνες με τη λογική σου...

Πριν μερικές μέρες έπαιζε η παρακάτω προσφορά στο Amazon UK

Xbox One S 1TB + Shadow of the Tomb Raider + Fifa 19 + Fifa 19 Steelbox for £229.99

Στην Prime day του Amazon UK τον Ιούλιο έπαιξε 

Xbox One S 1TB Console Sea of Thieves Bundle with Vertical Stand/Forza Horizon 3/Minecraft Explorers Pack/Wireless Controller Minecraft Creeper £199.99

Αυτα.

PS: Πραγματικά δεν αξίζει να κάθεσαι και να απαντάς όταν υπάρχουν τύποι σαν εσένα. Προσωπικα σταμάτησα να μοιράζομαι προσφορές στο φόρουμ παρότι είμαι άρρωστος προσφορακιας.Λαθος που έγραψα και αυτή του Ms Swiss store. Όσα παλιά μέλη με ενεργή συμμετοχή συο section θέλουν να κάνουμε ένα κλειστό group , ευχαρίστως.

Λες να μη με παιρνει με σενα? Εισαι πολυ μαγκας δηλαδη ε? Αμα δε σ'αρεσει η προσφορα γιατι ασχολεισαι? Δωσε 410 να παρεις το Χ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Deathy είπε

@Looter Κανεις και edit σε παλια ποστ σου εσυ ε?

Λες να μη με παιρνει με σενα? Εισαι πολυ μαγκας δηλαδη ε? Αμα δε σ'αρεσει η προσφορα γιατι ασχολεισαι? Δωσε 410 να παρεις το Χ.

Κανένα edit , combine έγιναν τα ποστς από μόνα τους μιας και απάντησα πρώτα στο φίλο και μετά σε εσένα. Τα υπόλοιπα τα αφήνω ασχολίαστα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Looter είπε

Κανένα edit , combine έγιναν τα ποστς από μόνα τους μιας και απάντησα πρώτα στο φίλο και μετά σε εσένα. Τα υπόλοιπα τα αφήνω ασχολίαστα...

Εισαι και ψευτης απο πανω ομως στο ιντερνετ δε κρυβεσαι ευκολα, τωρα back to topic.

Αναφορά σε κείμενο

Επεξ/σία πριν από 6 ώρες από Looter

 

Ελα out of stock και τα 2, οσοι ακουσατε το looter και θελατε xbox s περιμεντε  μηπως βγει παρομοια προσφορα του χρονου.

20 ωρες κρατησε η προσφορα γιατι ηταν ακριβη αχαχαχαχαχα

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι καποιος να παρει xbox και οχι PS4? Προσφατα εμαθα οτι η εκδοση PS3 και ΧBox του FIFA 18 δεν εχει το Journey!! Δεν το πιστευα μεχρι που το τεσταρα σε PS3! Δεν ειμαι φαν των κονσολων αλλα υπαρχει καποιος τομεας που ειναι καλυτερο το XBOX απο το PS4? Γιατι στον τομεα των αποκλειστικων το PS4 νομιζω σπερνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το PS4 ειναι πιο ακριβο και δε βγαζει τοσες πολλες προσφορες σε παιχνιδια οσο to xbox. Για exclusives πηγαινεις σε PS4, εχει και καλυτερο χειριστηριο.

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζω το Χ μόνο για αναπαραγωγή 4κ αρχείων με όλα αυτά που προσφέρει,τα παιχνίδια δεν με ενδιαφέρουν, δεν μπορώ να αποχωριστώ το PlayStation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, eko13 είπε

Γιατι καποιος να παρει xbox και οχι PS4? Προσφατα εμαθα οτι η εκδοση PS3 και ΧBox του FIFA 18 δεν εχει το Journey!! Δεν το πιστευα μεχρι που το τεσταρα σε PS3! Δεν ειμαι φαν των κονσολων αλλα υπαρχει καποιος τομεας που ειναι καλυτερο το XBOX απο το PS4? Γιατι στον τομεα των αποκλειστικων το PS4 νομιζω σπερνει...

αν και δεν είναι του παρόντος, το XBOX προσφέρει 4K Blu-Ray playback 

🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχε βγει καποια στιγμη πως θα το κανει η microsoft να παιρνεις xbox και καποια συνδρομη με παιχνιδια για 2 χρονια και μετα τα 2 χρονια να σου μενει και η κονσολα? Η μηπως δεν ειχα καταλαβει καλά? Η μηπως ηταν να γινει και τελικα δε θα γινει κατι τετοιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrwmiaris είπε

Κοιτάζω το Χ μόνο για αναπαραγωγή 4κ αρχείων με όλα αυτά που προσφέρει,τα παιχνίδια δεν με ενδιαφέρουν, δεν μπορώ να αποχωριστώ το PlayStation.

4K έχει και το S, απλά όχι για παιχνίδια. Έχει και 4K blu-ray υποδοχή. 

1 ώρα πριν, eko13 είπε

Γιατι καποιος να παρει xbox και οχι PS4? Προσφατα εμαθα οτι η εκδοση PS3 και ΧBox του FIFA 18 δεν εχει το Journey!! Δεν το πιστευα μεχρι που το τεσταρα σε PS3! Δεν ειμαι φαν των κονσολων αλλα υπαρχει καποιος τομεας που ειναι καλυτερο το XBOX απο το PS4? Γιατι στον τομεα των αποκλειστικων το PS4 νομιζω σπερνει...

Στο One S έχω κανονικά The Journey. Προφανώς μόνο στις παλαιότερες κονσόλες δεν υπάρχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, eko13 said:

Γιατι καποιος να παρει xbox και οχι PS4? Προσφατα εμαθα οτι η εκδοση PS3 και ΧBox του FIFA 18 δεν εχει το Journey!! Δεν το πιστευα μεχρι που το τεσταρα σε PS3! Δεν ειμαι φαν των κονσολων αλλα υπαρχει καποιος τομεας που ειναι καλυτερο το XBOX απο το PS4? Γιατι στον τομεα των αποκλειστικων το PS4 νομιζω σπερνει...

 

Είναι πιο φθηνό. 

Έχει καλύτερο χειριστήριο. 

Δεν έχεις PC και θες να παίξεις τα παιχνίδια που έχει το Xbox. 

Σε βολεύει το Game Pass. 

Για όποιον τον ενοχλεί ο θόρυβος είναι πιο αθόρυβο. 

Έχεις ήδη PS4 και θες και Xbox. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι το συζητάμε , στα 250-300 ευρώ το one x είναι λουκουμάκι.

Ακομα δεν έχει κλείσει χρόνο και ήδη τα παιχνίδια που βγαίνουν τώρα για PS4 Pro και One X έχουν αισθητή διαφορά στα γραφικά. Προσωπικα τις κονσόλες μου τις αγοράζω όταν πέφτουν κοντά στα 250 ευρώ. Εννοείται ότι θα το τιμήσω και το One X σύντομα από όσο βλέπω.

Προς το παρόν κάτοχος PS4 Pro το οποίο και πήρα σε προσφορά του Amazon Warehouse πριν μερικούς μήνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και να θες το Χ κατω απο 400 δεν εχει παιξει. Θελεις και καλη 4Κ τηλεοραση οχι καμια samsung και καμια LG για να παιξει σωστα και σωστο μεγεθος 55" στα 2.3 μετρα, 65" στα 2.7 μετρα.

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

Aλλιως το 4Κ θα ειναι για χιπστεραδες και γκατζετακιδες.

 

Δηλαδη θες 65-70" 4Κ για σαλονι που κανει 2-3 χιλλιαρικα και σκεφτεστε τα 100 ευρω διαφορα του Χ με το προ, οτι να'ναι.

Επεξ/σία από Deathy
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, Deathy είπε

Και να θες το Χ κατω απο 400 δεν εχει παιξει. Θελεις και καλη 4Κ τηλεοραση οχι καμια samsung και καμια LG για να παιξει σωστα και σωστο μεγεθος 55" στα 2.3 μετρα, 65" στα 2.7 μετρα.

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

Aλλιως το 4Κ θα ειναι για χιπστεραδες και γκατζετακιδες.

Δηλαδη θες 65-70" 4Κ για σαλονι που κανει 2-3 χιλλιαρικα και σκεφτεστε τα 100 ευρω διαφορα του Χ με το προ, οτι να'ναι.

Ρε φίλε κουμάντο στην τσέπη μας θα κανεις;;😂😂😂

 

Η προσφορά που παίζει στο Ms Swiss store έχει το One X και 2 παιχνίδια που είναι οτι πιο φρέσκο στα 415. Άνετα τα πουλάς 90 ευρώ σφραγισμένα και τα 2 (νέο tomb raider + FIFA 19) , όποτε η τιμή της κονσόλας πέφτει στα 325. 

Χαίρομαι που μας ανοίγεις τα μάτια όσο αφορά την τηλεόραση που πρέπει να έχουμε και την απόσταση που πρέπει να βλέπουμε. Απλά να σε ενημερώσω ότι το 4Κ είναι το minimum αυτή τη στιγμή στην αγορά και οι 55 ίντσες επίσης η πιο δημοφιλής διάσταση ακόμα και για τηλεόραςεις των 450-600 ευρώ.

Αφου οι Samsung και LG δεν είναι σοβαροί κατασκευαστές για τηλεοράσεις , μήπως μπορείς και εδώ να μας διαφωτίσεις;

Εγω μια  ταπεινή Samsung 65” curved qled έχω στο σαλόνι μου, την πήρα μισή τιμή από το ξεστοκαρισμα του Κώτσου. Μπορώ λοιπον να περιμένω να παρω το Χ στην τιμή που θέλω μιας και έχω ήδη το PS4 Pro και δε θέλω να ξοδέψω ούτε ευρώ παραπάνω.

Μην ξεχνάς επίσης ότι το Χ είναι και τρομερός player για UHD Blu-ray δισκάκια όποτε στην τελική θα μου μείνει ένας πολύ καλός player που υποστηρίζει όλα τα protocols ήχου , έχει εφαρμογές , Kodi , κλπ στα 250EUR.

Αυτά...

 

 

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...