Προς το περιεχόμενο

Χbox One S 1TB + 2 Χειριστήρια + 2 games - 256E


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο off-topic μπορεις να ποσταρεις πια? Δε μας νοιαζει τι εχεις, εδω δεν ειναι διαφημιστικο σποτ για το τι αγορασες, καλυτερα να ανοιξεις καινουργιο τοπικ στο μπλα-μπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Deathy είπε

Και να θες το Χ κατω απο 400 δεν εχει παιξει. Θελεις και καλη 4Κ τηλεοραση οχι καμια samsung και καμια LG για να παιξει σωστα και σωστο μεγεθος 55" στα 2.3 μετρα, 65" στα 2.7 μετρα.

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

Aλλιως το 4Κ θα ειναι για χιπστεραδες και γκατζετακιδες.

Δηλαδη θες 65-70" 4Κ για σαλονι που κανει 2-3 χιλλιαρικα και σκεφτεστε τα 100 ευρω διαφορα του Χ με το προ, οτι να'ναι.

 

42 λεπτά πριν, Deathy είπε

Ποσο off-topic μπορεις να ποσταρεις πια? Δε μας νοιαζει τι εχεις, εδω δεν ειναι διαφημιστικο σποτ για το τι αγορασες, καλυτερα να ανοιξεις καινουργιο τοπικ στο μπλα-μπλα.

No comments... 😂😂😂

Από την ώρα που άνοιξε το θέμα έχω ποστάρει άλλες 2 σχετικές προσφορές(One S χωρίς 2ο controller αλλά με Tomb raider , Χbox One X)και εσύ ακόμα ασχολείσαι μαζί μου...

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Έχει παίξει το 500αρι με 1 χειριστήριο και 2-3 παιχνιδάκια στα 171€ στο περσινό black friday.

Nαι αυτο πηρα περυσι με forza h3 και assasins creed !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Looter είπε

No comments... 😂😂😂

Από την ώρα που άνοιξε το θέμα έχω ποστάρει άλλες 2 σχετικές προσφορές(One S χωρίς 2ο controller αλλά με Tomb raider , Χbox One X)και εσύ ακόμα ασχολείσαι μαζί μου...

Ακόμη δεν έχεις γίνει σαν κάποιον άλλον εδώ μέσα που μετά από δύο και βάλε χρόνια, ακόμη γράφει ποσό πήρε την κονσόλα μαζί με δεύτερο χειριστήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεινετε οσο μπορειτε στο θεμα. 

Το τι πατατακια τρωει καποιος για παραδειγμα ή σε τι τηλεοραση παιζει ενα παιχνιδι στο xbox και αν ριχνουν το vfm της οποιας αγορας κονσολας αφου ανεβαζουν το κοστος, δεν μας αφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Deathy είπε

Το PS4 ειναι πιο ακριβο και δε βγαζει τοσες πολλες προσφορες σε παιχνιδια οσο to xbox. Για exclusives πηγαινεις σε PS4, εχει και καλυτερο χειριστηριο.

οχι κ καλυτερο χειρiστηριο του ps4  ,κλασεις ανωτερο του xbox !

  • Like 8
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, malias4 είπε

οχι κ καλυτερο χειρiστηριο του ps4  ,κλασεις ανωτερο του xbox !

Oταν τρεχεις στο περιπτερο για μπαταριες ελα πες το μου παλι.. γουστα ειναι αυτα.

Επεξ/σία από Deathy
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Deathy είπε

Oταν τρεχεις στο περιπτερο για μπαταριες ελα πες το μου παλι.. γουστα ειναι αυτα.

Οχι κ θα τρεχω για μπαταριες, εχω ενα μινι φορτιστη που παιρνει 4 μπαταριες απο τo τηλεκατευθυνομενο του μικρου οποτε εχω παντα 4 καβατζα φορτισμενες που με βγαζουν ανετα δυο εβδομαδες το ζευγαρι.Του ps4 που το εχω μονο για να παιζω pro evolution σε μια εβδομαδα παπαλα κ αντε να θες να παιξεις κ να μην μπορεις επειδη ξεφορτισε κ πρεπει να εισαι με το καλωδιο στο μισο μετρο :)

Επειδη εχω κ ps4 pro μην μου λετε για το μοχλο παιδες.

κλασεις ανωτερος του xbox λεμε, καθετε στο χερι βεντουζα με σκανδαλες που βολευουν πολυ περισοτερο κ επισης δεν ιδρωνει το χερι οπως του ps4 !! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρε μια επεκταση USB 2 ευρω κανει. Εμενα δε μ'αρεσει του xbox ειναι οτι πρεπει για τενοντιτιδα. Το PS4 ειναι ανωτερο σε ολα ομως το πουλανε ακριβα.

Επεξ/σία από Deathy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Deathy είπε

Παρε μια επεκταση USB 2 ευρω κανει. Εμενα δε μ'αρεσει του xbox ειναι οτι πρεπει για τενοντιτιδα. Το PS4 ειναι ανωτερο σε ολα ομως το πουλανε ακριβα.

Συμφωνώ 100% 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω θεωρω λιγο καλυτερο το χειριστηριο του PS4 στο χερι, αλλα και του xbox μια χαρα ειναι. Ειδικα αν εχεις μεγαλα χερια, καθεται αρκετα ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, teotsi21 είπε

Ειδικα αν εχεις μεγαλα χερια, καθεται αρκετα ανετα.

Οι περισσότεροι gamers έχουν μικρά χέρια γιατι είναι κοντόχοντροι οπότε χειριστήριο ps4

 

😂😂😂

 

Πλακιτσα κάνω. Σάββατο είναι :) :)

και για να μείνω στο θέμα λέω ότι η προσφορά θεωρείται καλή αλλά πιστεύω και black friday θα παίξουν καλές.

(Πριν 2 χρόνια ήταν καλα,πέρυσι μάπα,λογικά φέτος θα έχει καλές προσφορές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Χbox αξιζε τον Ιουνιου 18 που το ειχε το public 220ευρω και με μια προσφορα τοτε με την Εθνικη και τις καρτες Go (εκανες πληρωμη μεσω της εφαρμογης απο το κινητο) επερνες 20% επιστροφη για χρηση παντου, πρακτικα εβγαινε καθαρα 176ευρω.

Απο την μια λεω οτι εκανα βλακεια που δεν το πηρα τοτε, απο την αλλη λεω τι θα επαιζα που δεν εχω στο Switch,ps4;

Τριχες.

To screenshot τραβηχτηκε στις 22 Ιουνιου 2018 και ειχε και με αλλα παιχνιδια.

xbox public.jpg

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...