Προς το περιεχόμενο

Χbox One S 1TB + 2 Χειριστήρια + 2 games - 256E


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Σαν την προσφορά του Γερμανού εκείνο το βράδυ του Νοέμβρη δεν ξαναυπήρξε. 

Ναι εκεινο ηταν επος, αλλα ηταν απο λαθος και οσοι προλαβαν. Αυτο που εγραψα εγω ηταν μια εβδομαδα διαθεσιμο.
Και παλι τι παιχνιδια παιζεις που δεν παιζει το ps4; Ποσα μεταχειρισμενα θα βρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η τιμή του X είναι πειρασμός. Στο σπίτι τώρα έχω PS4 το κανονικό και 2 Xbox one το κανονικό και το S. Πήρα μια OLED 65άρα και λέω να πάρω  και ένα PS4 Pro να την χαρώ λιγάκι. Βλέπω όμως τώρα την τιμή του X και το σκέφτομαι. Περισσότερο όμως έχω εκνευριστεί με την Sony που κρατα την τιμή του στα ύψη για να πω την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georget35 είπε

Πάντως η τιμή του X είναι πειρασμός. Στο σπίτι τώρα έχω PS4 το κανονικό και 2 Xbox one το κανονικό και το S. Πήρα μια OLED 65άρα και λέω να πάρω  και ένα PS4 Pro να την χαρώ λιγάκι. Βλέπω όμως τώρα την τιμή του X και το σκέφτομαι. Περισσότερο όμως έχω εκνευριστεί με την Sony που κρατα την τιμή του στα ύψη για να πω την αλήθεια.

28/10 μαζί με το rdr bundle θα βγάλουν upgraded ps4 pro

Στις 29/9/2018 στις 5:20 ΜΜ, Looter είπε

https://www.amazon.fr/dp/B076J2BHMV

189 ευρώ συν μεταφορικά χρησιμοποιώντας τον κωδικό frenchdays10

Enjoy

Περιμένω να βρεις προσφορά για το Χ  bf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καλυτερη προσφορα να βρει κανεις απο αυτη ρε παιχτες οταν γινει παλι διαθεσιμη?

 

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-set-xbox-one-x-1tb-shadow-of-the-tomb-raider-μαζί-με-fifa-19-1216906.html?_§ja=tsid%3A48889&rbtc=lws|con|CD16947||p||&lkws_10719=5aae2648-012f-3afc-edab-da0f2e15ded8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Ποσο καλυτερη προσφορα να βρει κανεις απο αυτη ρε παιχτες οταν γινει παλι διαθεσιμη?

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-set-xbox-one-x-1tb-shadow-of-the-tomb-raider-μαζί-με-fifa-19-1216906.html?_§ja=tsid%3A48889&rbtc=lws|con|CD16947||p||&lkws_10719=5aae2648-012f-3afc-edab-da0f2e15ded8

Το ίδιο 65-68 ευρώ φθηνότερα , ίσως;;; 😂😂

Και με το Forza Horizon AN θες επιπλέον στα 29 ευρώ...

Και άμεσα διαθέσιμο...

https://www.microsoft.com/de-ch/p/xbox-one-x-1tb-konsole-shadow-of-the-tomb-raider-bundle/8qcqwpcnjkmh/b4m5?activetab=pivot%3aoverviewtab

Στα 442 ευρώ παίρνεις την κονσόλα και 3 τίτλους που κοστίζουν 50 ευρώ ο καθένας στο χαλαρό

1. Shadow of the Tomb Raider

2. Fifa 19

3. Forza Horizon 4

 

Τι άλλο θες δηλαδή;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Συντριβη υπεστην. 😉

Αυτο μαλιστα. Εκρινα με βαση τα δεδομενα της εγχωριας αγορας..

Δεν μπορω να φανταστω οτι θα παιξει καλυτερη προσφορα στη BF. Θα προκειται για κανονικη ληστεια εκκλησιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kostiger είπε

Οκ. Συντριβη υπεστην. 😉

Αυτο μαλιστα. Εκρινα με βαση τα δεδομενα της εγχωριας αγορας..

Δεν μπορω να φανταστω οτι θα παιξει καλυτερη προσφορα στη BF. Θα προκειται για κανονικη ληστεια εκκλησιας.

 Φίλε μου εξαρτάται τι εννοείς καλύτερη προσφορά.

Τώρα παίρνεις στα 442 την κονσόλα και 3 τίτλους που κυκλοφόρησαν/κυκλοφορούν τις προηγούμενες ημέρες.

Η Black Friday είναι 23 Νοεμβρίου , δηλαδή 1.5 μήνα μετά.

Αν πέσει από 12-13 ευρώ η αξία του κάθε παιχνιδιού μετά από 1.5 μήνα , τότε μια προσφορά των 399ΕΥΡΩ για ΟΛΑ τα παραπάνω θα είναι μια η άλλη για Black Friday.

Απλά όλοι θα βλέπουν το  399 , τα παιχνίδια και θα τρέχουν σαν τους λαγούς...

Εκτός αν πιστεύεις ότι θα τις χαρίζουν στη BF... 😂😂😂

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Looter είπε

 Φίλε μου εξαρτάται τι εννοείς καλύτερη προσφορά.

Τώρα παίρνεις στα 442 την κονσόλα και 3 τίτλους που κυκλοφόρησαν/κυκλοφορούν τις προηγούμενες ημέρες.

Η Black Friday είναι 23 Νοεμβρίου , δηλαδή 1.5 μήνα μετά.

Αν πέσει από 12-13 ευρώ η αξία του κάθε παιχνιδιού μετά από 1.5 μήνα , τότε μια προσφορά των 399ΕΥΡΩ για ΟΛΑ τα παραπάνω θα είναι μια η άλλη για Black Friday.

Απλά όλοι θα βλέπουν το  399 , τα παιχνίδια και θα τρέχουν σαν τους λαγούς...

Εκτός αν πιστεύεις ότι θα τις χαρίζουν στη BF... 😂😂😂

Το ιδιο πραγμα εννοουμε θεωρω. Οτι ειναι καταπληκτικη η συγκεκριμενη προσφορα κοινως και οτι πολυ δυσκολα θα ξεπεραστει στο επομενο διαστημα. Τιποτα αλλο δεν θεωρω, δεν με ενδιαφερει αλλωστε, απο τη στιγμη που ειμαι κατοχος της Scorpio Edition απο την 1η ημερα κυκλοφοριας της..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...