Προς το περιεχόμενο

Το Pocophone F1 της Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα με τιμή από €359


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Το ποκοφωνο ειναι η βιτρινα?

Χαχαχα, όχι εννοώ πιάνει οποιοδήποτε Android βιτρίνας πχ Public.

Το Poco είναι σύμβολο αντίστασης κ λάβαρο της Κινέζικης επανάστασης

Επεξ/σία από gnsX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 635
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, gnsX είπε

Χαχαχα, όχι εννοώ πιάνει οποιοδήποτε Android βιτρίνας πχ Public.

Το Poco είναι σύμβολο αντίστασης κ λάβαρο της Κινέζικης επανάστασης

Ειπα και εγω...😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pseudonumo είπε

Αυτό που γράφεις εσύ δεν είναι επιχείρημα, αλλά η άποψή σου. Όπως και για την επεκτάσιμη μνήμη.

Η εταιρεία θα έπρεπε να εκμεταλλεύεται το hardware με σωστό software. Για κάποιους λόγους -ευνόητους ίσως- δεν το κάνει και βεβαίως στο android υπάρχει ελευθερία και επιλογές (αφού δε χρειάζεται και root ακόμα καλύτερα), όμως εξακολουθώ να εκτιμώ τις εταιρείες που σου δίνουν έτοιμη συσκευή χωρίς να ψάχνεις σε forum.

http://www.iphonehellas.gr/forum/topic/159630-fm-ράδιο-στο-iphone-και-αγώνας-για-να-ξεκλειδώσει-από-πά/ είδες κάτι πράγματα περίεργα .. να υπάρχει το hardware αλλά να μην σου δίνουν καν την επιλογή για να αγοράζεις πακέτα δεδομένων ..εδώ δεν βλεπεις δυσλειτουργία φαντάζομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, vargas είπε

http://www.iphonehellas.gr/forum/topic/159630-fm-ράδιο-στο-iphone-και-αγώνας-για-να-ξεκλειδώσει-από-πά/ είδες κάτι πράγματα περίεργα .. να υπάρχει το hardware αλλά να μην σου δίνουν καν την επιλογή για να αγοράζεις πακέτα δεδομένων ..εδώ δεν βλεπεις δυσλειτουργία φαντάζομαι..

Φυσικά και προτιμώ να έχω επιλογές, αλλά δε βλέπω τη σχέση ανάμεσα σε προβήματα iphone με προβλήματα του poco. Το ότι το ένα έχει ένα "πρόβλημα" Χ δεν αναιρεί ότι το άλλο έχει ένα "πρόβλημα" Ψ κ.ο.κ.

Ξεφεύγει το θέμα, δε χρειάζεται ούτε να συμφωνήσουμε ούτε να γίνει VS με άσχετες συσκευές.

Επεξ/σία από Pseudonumo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kirileman είπε

Ευφημισμός, στην καλύτερη.

It goes both ways.

5 ώρες πριν, billdanos είπε

Γι'αυτό έχει τόσο μεγάλη μπαταρία. Μπας και με 4000 βγάλει ...κάπως τη μέρα! 😛 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/11/2018 at 12:40, SeXBOX said:

Γράψτε λάθος, είχα στο παρασκήνιο 1 gb ελεύθερη ram, τρέχανε ένα σωρό πράγματα... τα έκλεισα και τράβηξα 15 λεπτά βίντεο, 10 φωτογραφίες, έτρεξα και 4 λεπτά youtube και έπεσε μόνο 1%. 

Από 7/11/2018 με 80% μπαταρία, μέτρια χρήση με Wifi, bluetooth, gps γενικά όλα ανοιχτά και Spotify + youtube, τώρα μόλις έκανε τον ήχο ότι έφτασε στο 20% και να το συνδέσω να φορτίσει. Τι μάπα.. #not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, gioiliop7 said:

Παιδιά το έχω παραγγείλει και το περιμένω απο gearbest. Ποια είναι η γενική σας άποψη για το κινητό; Είστε ικανοποιημένοι;

ΜΕΓΑΛΗ Αυτονομία, το MIUI 10 for POCO έδωσε άλλο αέρα με καλύτερη διαχείριση μνήμης και μεγαλύτερα bench scores π.χ Antutu εγώ πιάνω 286.000 - 287.000, βελτιώθηκε απίστευτα η εμπειρία στο Gaming χωρίς frame drops και βλακείες. Ότι προβληματάκια είχε εξαφανίστηκαν, με gcam(δυστυχώς ή ευτυχώς, όπως το βλέπει ο καθένας) η κάμερα αποδεικνύει ότι είναι τούμπανο. Επίσης ένα 3D Προστατευτικό full cover γυαλάκι από κίνα, που δεν μένουν δαχτυλιές επάνω, θήκη σου έχει ήδη μέσα, εκτός αν θες κάποια άλλη, χαλάς 11-14€ για τζάμι και θήκη από banggood που το shipping τους έχει γίνει πολύ γρήγορο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, papars said:

Στα €250 (6/64) που το έχει το Gearbest να το πάρω ή μήπως το ρίξουν ακόμα BF;

Θα έρθει πριν τα Χριστούγεννα;

Βασικά black friday στα €250 θα το βρίσκεις και στα skroutzoμάγαζα... οπότε εγώ προσωπικά θα το έπαιρνα από εδώ, μην φάω καμιά ταρίφα στο τελωνείο και τρέχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, SeXBOX είπε

Βασικά black friday στα €250 θα το βρίσκεις και στα skroutzoμάγαζα... οπότε εγώ προσωπικά θα το έπαιρνα από εδώ, μην φάω καμιά ταρίφα στο τελωνείο και τρέχω.

Από εδώ θέλω να το πάρω αλλά το κόκκινο δεν το βρίσκω.  Επίσης αν είναι να το πάρω από εδώ θέλω τιμολόγιο (και γλιτώσω το ΦΠΑ) και 1-2 τηλέφωνα που έκανα μου άρχισαν τα μα και μου (υπήρχαν όμως και οι σωστοί που είπαν ότι γίνεται).

Επεξ/σία από papars
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, papars said:

(υπήρχαν όμως και οι σωστοί που είπαν ότι γίνεται).

Σου κόβουν τιμολόγιο αλλά δεν ξέρεις αν θα το ρίξουν οι συγκεκριμένοι black friday ε; Αν είναι ετσι δοκίμασε αγορά με τα παρακάτω επιλεγμένα, άλλα έχε στον νου σου ότι το κόκκινο είναι σε flash sale που πάει να πει ότι ήδη είναι προσφορά και περιορισμένα κομμάτια.

redpoco.JPG.e53470e3b6f9ac8fe01e872b31eb0d30.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2018 στις 3:14 ΜΜ, billdanos είπε

Για την ώρα αφιερώστε μερικές ...ώρες για να διαβάσετε όλα τα προβλήματα της συσκευή που καταγράφουν οι χρήστες στα σχετικά forums. Που αν όλα αυτά τα είχε καμιά άλλη συσκευή, θα είχατε βγει στους δρόμους με λάβαρα επανάστασης στα χέρια! 😛 

μια βόλτα από το apple hardware   ίσως να  γυρίσετε πλευρό . εάν  και είμαι σίγουρος δεν θα ξυπνήσετε ΠΟΤΕ🤣 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, christopher0016 said:

μια βόλτα από το apple hardware   ίσως να  γυρίσετε πλευρό . εάν  και είμαι σίγουρος δεν θα ξυπνήσετε ΠΟΤΕ🤣 🤣

Βασικά εγώ ξυπνάω όταν υπάρχει διαρροή φωτός στο δωμάτιο. Ξέρεις οπως όταν βλέπεις την οθόνη του poco σε σκοτεινό δωμάτιο! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Βασικά εγώ ξυπνάω όταν υπάρχει διαρροή φωτός στο δωμάτιο. Ξέρεις οπως όταν βλέπεις την οθόνη του poco σε σκοτεινό δωμάτιο! 😛

εγώ πάλι  ξυπνάω χαρούμενος  που έχω συν 500 600 ευρώ στο πορτοφόλι μου😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...