Προς το περιεχόμενο

Το Pocophone F1 της Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα με τιμή από €359


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 635
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, DrFreeman είπε

Σου φαίνεται αργό το S8;

εχω το α8 , ποσο διαφορα να εχουν? α8 2018 dual 

Επεξ/σία από APPLEGEEK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tokyo είπε

Δεν ειπα τι είναι πιο ανώτερο σαν συσκευή. Είπα πως η Xiaomi είναι πλέον αναγνωρίσιμη και ποιοτικη. Και ότι η συγκεκριμένη τυπισσα το βλέπει κινεζια και ότι δεν έχει σοβαρό όνομα στο χώρο η Xiaomi, αλλά έχει η αγαπημένη της apple με τη liquid retina. Καλά τους κάνει και του παίρνει τα χιλιάρικα

iphone έχω και εγώ άλλα έχεις δίκιο σε αυτό! :D 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Masma είπε

Α ναι σωστά δεν σκέφτηκα το dual. Πάντως σε απλό(όχι dual) είτε s8 είτε s8+ νομιζω εγώ θα την έκανα την υπέρβαση αν έψαχνα κινητό σε αυτά τα χρήματα. Το dual ξεφεύγει στο s8+

Γενικά στην τιμή που πάει Ελλάδα το Pocophone, το σκέφτεσαι, αν δε σε νοιάζει ΚΥΡΙΩΣ η ταχύτητα, γιατι εκει έχουν δώσει βάση. Απλά σε γενικά πλαίσια, έχει καλή τιμή για αυτά που προσφέρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, akatsim είπε

Καλα το 2018 αποθηκευεις επαφες στη σιμ???? Απο την εποχη των 3310 ειχα να το ακουσω αυτο.

Και αμα τυχει να χαλασει το κινητο τι κανεις εχεις παντα ενα Android εσυ για δευτερο;

Αν εχεις δεν ειναι ολοι λεφταδες για να εχουν, οι περισσοτεροι εχουν κανα αρχαιο και εκει καλο ειναι να εχεις τις επαφες σου στην sim

  • Confused 6
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, APPLEGEEK είπε

εχω το α8 , ποσο διαφορα να εχουν? α8 2018 dual 

διπλασια ταχυτητα εχει το s8

σορυ αλλα το a8 πρεπει να ειναι τρισμεγιστη σαπιλα

ποσο μαλλον στα 300 ευρω

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy S8+ Dual (64GB)

Οθόνη: 6.2", RAM: 4GB, Μνήμη: 64GB, Κάμερα: 12MP, Selfie: 8MP, Πυρήνες CPU: 4+4

από 513,00 € σε 7 καταστήματα
 
Ενώ το Poco έχει 6GB μνήμη πολύ καλή κάμερα, γρηγορότερο επεξεργαστή, μεγαλύτερη κάμερα για selfies που απεχθάνομαι και πολλά άλλα + στα 359 ή 290-320 αν το πάρεις από έξω με κουπόνι
Και μην ξεχνάμε τον liquid pipe που το κρατά δροσερό και φόρτιση 4.000 mah σε 45-50 λεπτά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mclein είπε

Θα μπορούμε να αποθηκεύσουμε επαφές στη SIM ή θα πρέπει να ειμαστε hackers ? Τέλος, διαθεσιμα τζαμια θα υπαρχουν ή να παραγγειλουμε κανενα φορτηγο για ολες τις φορες που θα μας πεσει ? 

Μπαίνει από mi 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Και αμα τυχει να χαλασει το κινητο τι κανεις εχεις παντα ενα Android εσυ για δευτερο;

Αν εχεις δεν ειναι ολοι λεφταδες για να εχουν, οι περισσοτεροι εχουν κανα αρχαιο και εκει καλο ειναι να εχεις τις επαφες σου στην sim

οι επαφες αποθηκευονται αυτοματως στο account σου της google

ειναι λιγο μεσαιωνισμος να τις εχεις στην σιμ, ειδικα αν σκεφτεις οτι η χωρητικοτητα της σε χαρακτηρες ειναι πολυ περιορισμενη

  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πα να μαμεί σε χαρακτηριστικά το κινητό όταν ο άλλος θα με ρωτάει τι κινητό έχω εγώ θα λέω πόκοφον;;;

Όοοοοχι κ@ργιολάκια μηλόφωνο θα πάρω!

Επεξ/σία από blackraven
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 minutes ago, APPLEGEEK said:

εχω το α8 , ποσο διαφορα να εχουν? α8 2018 dual 

Αλλο SoC το Α8, άλλο το S8. Το S8 είναι περσινή ναυαρχίδα, κι ακόμη υπάρχει σημαντική διαφορά τιμής. Στην απόκριση υφίσταται διαφορά η οποία είναι αισθητή ακόμη και με το νέο Α8.

Επεξ/σία από DrFreeman
damn typos
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, SeXBOX είπε

Samsung Galaxy S8+ Dual (64GB)

Οθόνη: 6.2", RAM: 4GB, Μνήμη: 64GB, Κάμερα: 12MP, Selfie: 8MP, Πυρήνες CPU: 4+4

από 513,00 € σε 7 καταστήματα
 
Ενώ το Poco έχει 6GB μνήμη πολύ καλή κάμερα, γρηγορότερο επεξεργαστή, μεγαλύτερη κάμερα για selfies που απεχθάνομαι και πολλά άλλα + στα 359 ή 290-320 αν το πάρεις από έξω με κουπόνι
Και μην ξεχνάμε τον liquid pipe που το κρατά δροσερό και φόρτιση 4.000 mah σε 45-50 λεπτά

Καλά στη κάμερα αποκλύεται να υπάρχει σύγκριση χωρίς να έχω δει το Poco.  Το θέμα dual είναι αυτο που όντως κάνει στη διαφορά στη τιμη , καθως έχει 80-90 ευρώ διαφορά το s8 +  το απλό απο το dual  επειδή απλα είναι dual. 

Επεξ/σία από Masma
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ntinaras είπε

οι επαφες αποθηκευονται αυτοματως στο account σου της google

ειναι λιγο μεσαιωνισμος να τις εχεις στην σιμ, ειδικα αν σκεφτεις οτι η χωρητικοτητα της σε χαρακτηρες ειναι πολυ περιορισμενη

Το ξερω αλλα τις βαζω και στην sim γιατι εχει τυχει πολλες φορες επειδη αλλαζω κινητα να μενω και να βαζω την καρτα σε ενα Nokia

Και να σου πω εχω τις επαφες που χρειαζομαι οχι της γκομενας που ειχα πριν 10-20 χρονια η της καφετεριας που πηγα μια και μοναδικη φορα στην ζωη μου οπως κανει ο φιλος μου ο Μιχαλης.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Masma είπε

Βασικά εδώ ίσως έχει δίκιο. Νομίζω πως και εγώ σε s8  θα πήγαινα στη συγκεκριμένη περίπτωση . Νομίζω πως σε οθόνη και κάμερα δεν υπάρχει σύγκριση. Ανώτερη συσκευή το s8 ανεξαρτήτως brand. Και η διάφορα χρημάτων είναι μικρή.

Τα αξίζει αλλά αυτό είναι άσχετο με το αν μπορείς να βρεις με λίγα χρήματα παραπάνω καλύτερο.

Δεν είναι μόνο η  κάμερα κ η οθόνη όμως .. cpu ram. Μπαταρία είναι έναν αιώνα μπροστά το poco.. επισης βάζεις εύκολα gcam κ η κάμερα γίνεται εξαιρετική 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung fangirl και άμα κάνετε σύγκριση με το s8 θα το συγκρίνεται με το mi8 .το price tag του πόκο είναι  στο εύρος του Α8 .τώρα αν μου συγκρίνεις το Α8 με το ποκο σόρρυ αλλά υπάρχει κάπου προβλήμα φανμποισμου. Και κάνε μου και σύγκριση mi8 με s8 να γελάσει το παρδαλο κατσίκι 😂

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...