Προς το περιεχόμενο

Tronsmart Element Mega 40W Bluetooth Speaker + Tronsmart φορτιστής αυτοκινήτου 39.87€


carolosjk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακάτω ηχειάκι:

https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Element-Mega-Bluetooth-Speaker-Black-391801.html

μαζί με δώρο το φορτιστή αυτοκινήτου:

https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-C24-Dual-USB-Ports-Car-Charger-402265.html

στα 39.87€ με το κουπόνι EHWRXNQI

Οριακά πιστεύω μπορεί να θεωρηθεί προσφορά για κάποιον που ενδιαφέρεται και για τα 2 προϊόντα και μεγάλο υπέρ είναι που έρχονται από Ιταλική Αποθηκή με DHL σε 2-3 ημέρες.

Το ηχειάκι που το έχω είναι εξαιρετική επιλογή για τα λεφτά του, αξίζει πιστεύω για κάποιον που σκόπευε να δώσει ~50€ για bluetooth ηχείο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dess είπε

Δεν έχω άποψη για τος πως παίζει, αλλά η περιγραφή του είναι κάπως ακατανόητη.. ( 28 core high-fidelity large subwoofer horn ) Μπορει να το εξηγήσει καποιος?

Πρέπει να εννοεί 28W αλλά ξεχάσανε το W. Το subwoofer του δηλαδή είναι 28W και έχει και 2 x 6W ηχεία. Κλασική περιγραφή κινέζου. Παίζει πολύ δυνατά και καθαρά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα μεγάλο μείον η έλλλειψη IP προστασίας που είναι πλέον πολύ συνηθισμένη ακόμα και σε ηχεία χαμηλότερης κατηγορίας τιμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geodimis είπε

για μένα μεγάλο μείον η έλλλειψη IP προστασίας που είναι πλέον πολύ συνηθισμένη ακόμα και σε ηχεία χαμηλότερης κατηγορίας τιμής.

Η IP προστασία είναι πλεονέκτημα αν σου χρειάζεται για τη χρήση που του κάνεις. Εγώ που το λειτουργώ στο σπίτι κυριώς και καλοκαίρι στις διακοπές ακόμα και δίπλα στη θάλασσα, αλλά σε ασφαλές σημείο για να μη βραχεί, η IP προστασία μάλλον θα μου χάλουσε την ποιότητα του ήχου. Διαφέρουν οι ανάγκες του καθενός και η χρήση που κάνει σε κάποια συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...