Προς το περιεχόμενο

νυστα στο γραφειο


APPLEGEEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

χι χι σωστα 

ναι εγω το ανοιξα το thread για λυση.

ενας απλος ανακατωτος με ενα φακελακι νεσκαφε και μια κοφτη ζαχαρη συνηθως κανει δουλεια. οχι εσπρεσσο, κατιψηνω, τσοκοτσινο..απλος ανακατωτος με κρυο νερακι

Επεξ/σία από duende
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, duende είπε

ενας απλος ανακατωτος με ενα φακελακι νεσκαφε και μια κοφτη ζαχαρη συνηθως κανει δουλεια. οχι εσπρεσσο, κατιψηνω, τσοκοτσινο..απλος ανακατωτος με κρυο νερακι

θα το δοκιμάσω , αύριο, τωρα παω να ξεκουραστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, duende είπε

ενας απλος ανακατωτος με ενα φακελακι νεσκαφε και μια κοφτη ζαχαρη συνηθως κανει δουλεια. οχι εσπρεσσο, κατιψηνω, τσοκοτσινο..απλος ανακατωτος με κρυο νερακι

Από το 2003 έχεις γραφτεί στο insomnia? Ωραίος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paks είπε

εγω το διασκεδαζω παντως...να πλενεις τα μουτρακια σου με κρυο νερο,να πινεις και καμια φραπα και ολα καλα!!

Γαλικο πίνω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ προτείνω το εξής: μόλις βαρεσει η νύστα θα λες στους λοιπούς στο γραφείο (στα αγγλικά) "παιδιά, δώσ' τε μου 5', έρχομαι".Θα κατεβαίνεις κάτω και στον πρώτο περαστικό στον δρόμο θα του λες: "Συγγνώμη, να σας πω κάτι;Δε βγαίνω μόνος με 1500 καθαρά!" και αναγκαστικά θα ξεκινάς να τρέχεις. Μόλις καταφέρεις να ξεφύγεις από τον έναν ή τους περισσότερους που έτυχε να πάρουν γραμμή τη φάση, επιστρέφεις στο γραφείο κύριος και θέλω να πιστεύω γεμάτος υπερδιέγερση για τη συνέχεια. Θα έχεις κάνει και τη γυμναστικουλα της ημέρας.Προσοχη μόνο πρέπει να είσαι και γρήγορος και ευέλικτος και με αντοχή γιατί μη νομίζεις ότι ο άλλος θα σ' αφήσει τόσο εύκολα με αυτό που θα έχει ακούσει. Είπαμε, να ξενυσταξουμε πάμε όχι να πάθουμε και καμία ζημνιά.

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε και καμιά τσόντα στα κρυφά, μπορεί να βοηθήσει.

είπα στα κρυφά, μην έρθεις μετά και ανοίξεις θρεντ ''με πιάσαν να τον παίζω στη δουλειά''

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TriLoBiTe είπε

είπα στα κρυφά, μην έρθεις μετά και ανοίξεις θρεντ ''με πιάσαν να τον παίζω στη δουλειά''

Γιατί, μέχρι τώρα με ρυθμό 10threads / μέρα τι κάνει ακριβώς ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Γιατί, μέχρι τώρα με ρυθμό 10threads / μέρα τι κάνει ακριβώς ; 

ΣΕ παρακαλώ, ο άνθρωπος δουλεύει μανιωδώς απ' τα 18!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...