Προς το περιεχόμενο

Αγορα παιχνιδιων


babis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη βλεπω λιγο ανενεργο το club ειπα να ανοιξω ενα θεμα με μια ερωτηση για τους πιο παλιούς ειδικα...απο που αγοραζεται παιχνιδια-συνδρομες;βλεπω οτι τα κλειδαδικα ειναι πολλες φορες πιο πολυ απο σκρουτζ υπαρχει καποια εναλλακτική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι ψιλοχάλια τα πράγματα στήν Ελλάδα με το θέμα βλέπεις μεγάλα υποτίθεται μαγαζιά όπως το public και δεν έχει η τουλάχιστον δεν δείχνει στήν σελίδα του να υπάρχουν κάρτες προπληρωμένες για Xbox είτε για συνδρομή gold η για προπληρωμένα ποσά ! απαράδεκτοι που υποτίθεται οτι έχουν μεγάλο τμήμα για το gaming..το πλαίσιο και κάποια άλλα μαγαζιά έχουν κάποιες αλλά οι τιμές δεν είναι καλύτερες απο του επίσημου site

Εγώ κάποιες φορές παίρνω είτε με κάρτα απευθείας απο εξωτερικό η απο κάποιο μαγαζί, αν έχει προπληρωμένη,είχα πάρει πιο παλιά απο το "ψηφιακό μαγαζάκι"gr και ακόμη πιο παλιά αποτο γνωστό χβοχ360 το site που έκλεισε,νομίζω οτι άνοιξε πρόσφατα ως xbox365 (gr) πάντος θέλει λίγο ψάξιμο, αν μπορείς να πάρεις απο εξωτερικό πχ Amazon (με αγγλική διευθηνση) αν θέλεις να φτιάξεις λογαριασμό κλπ συμφέρει και έχουνε προσφορές σε συνδρομές πρίν λίγο καιρό είδα 6 μήνες 28 ευρώ εκεί !

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε για συνδρομες ψιλοβρισκω άκρη με κλειδαδικα η τις προσφορές τις ιδιας της ms το θεμα ειναι με τα παιχνίδια...δυστυχως λογο 'ελλαδας' δεν βρισκεις και εύκολα μτχ....βεβαια απο την αλλη με εχει βολεψει απιστευτα το game pass που εχω παιξει αρκετά απο τα exclusive χωρις να δωσω πολυ χρημα...ευχαριστω για την απαντηση elmastas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρακαλώ φίλε babis13 ναι είναι λίγο δύσκολο στα παιχνίδια,θέλει αρκετό ψάξιμο αλλά εμφανίζονται καλές ευκαιρίες ανα διαστήματα,αν θέλεις για "physical" media (κουτί) σε μεταχειρισμένα.

 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε δεν με νοιαζει physical η digital την τσεπη μου κοιταω και οτι με συμφερει βασικα!μεταχειρησμενα οσο και να ψαξω απο σκρουτζ public βλεπω μικρη διαθεσιμοτητα και πολυ τσιμπημενες τιμες σχετικα...εδω παιζουν κατι ευκαιριες βασικα απο οτι βλεπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει και πολύ μεγάλη αγορά για το xbox στην Ελλάδα, ειδικά για μτχ! 
Θυμάμαι είχα πάει σε ένα κατάστημα στην άνω Γλυφάδα για να δώσω κάτι παιχνίδια για μτχ και τα αγόραζε ο τυπάς 1~3 ευρώ για να τα μεταπουλήσει στα 15! 
Νομίζω εδώ στις αγγελίες και σε διάφορα FB Groups μπορείς να βρεις μτχ τίτλους σε καλές τιμές! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...