Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη ποντικιού και πληκτρολογίου έρχεται στο Xbox One


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δεν χρειάζεται ακόμη και αυτή την είδηση να τη μετατρέψουμε σε πόλεμο κονσολών. Εντάξει δεν έχετε βαρεθεί πια;  Κάνετε ορισμένοι λες και σας ταΐζουν οι Εταιρίες.

Προσωπικά εχω όλες (Xbox One X, PS4 Pro + PSVR, Switch) τις κονσόλες της τωρινής γενιάς και έχω κρατήσει και κάποιες παλιές. Η κάθε μια τους λοιπόν μου προσφέρει ξεχωριστή εμπειρία χρήσης. 

Ξανά στο θέμα μας. Όπως έγραψε και ο DarthGRE ειναι ότι καλύτερο να έχουμε επιλογές. Και όχι δεν παύουν οι κονσόλες να ειναι κονσόλες γιατι με την ίδια λογική το PC παύει να ειναι PC άμα παίζω με JOYPAD η αντι για οθόνη το εχω συνδέσει στην τηλεόραση.

Επίσης αυτό που κάνει η Microsoft ειμαι σίγουρος ότι αν πετύχει, θα το υιοθετήσει και η SONY. Έτσι συζητιέται στα πηγαδάκια έμπειρων αναλυτών. Ήδη έκανε πίσω στο γνωστό θέμα του CrossPlay επειδή ο κόσμος το ήθελε.

Επεξ/σία από Nvidiaman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, Tokyo είπε

Υπαρχουν. Αν δε σου αρέσουν δε μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό. Όπως εμένα δε μου αρέσει ούτε ένα από αυτά τα games της Σόνυ. Τι να κάνουμε. Γούστα είναι αυτά. 

Mακάρι τα εξειδικευμένα πόρταλ για το Xbox να συμμερίζονταν την αισιοδοξία σου... Δυστυχως μπλέκουμε με τα ευθικτα φανμπόις της μιας ή της άλλης εταιρείας που νομίζουν ότι ανήκουν  σε στρατόπεδο μετόχων με αποτέλεσμα αντί να επιζητουμε περισσότερα να υπερασπιζόμαστε τα λιγότερα. Και να τα παίρνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...