Προς το περιεχόμενο

Goretex οικονομικά αθλητικά


d4mage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, gakos1112 είπε

τα speedcross ειναι πολυ ειδικα παπουτσια (Trail) και καταλληλα για τρεξιμο σε χωματοδρομο, μονοπατια η σε λοφους και βουνα.Δεν ειναι καταλληλα για καθημερινη χρηση στην πολη, γλυστρανε πολυ στην ασφαλτο.H φιλη μου ορκιζεται για τα XA Pro 3D GTX Women.

https://www.salomon.com/en-us/shop/product/xa-pro-3d-gtxr-w.html#1191=3333

Αυτά έχω έχω https://www.amazon.co.uk/Salomon-Wings-Gore-TEX-Womens-Running/dp/B013LBFF86 , επισης trail

Απλως τα speedcross μου αρέσουν παρα πολυ σαν παπούτσι. Ιςως ομως αν βρω πόλης με gore Tex να ναι πιο καλή επιλογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 minutes ago, margaritagr said:

Αυτά έχω έχω https://www.amazon.co.uk/Salomon-Wings-Gore-TEX-Womens-Running/dp/B013LBFF86 , επισης trail

Απλως τα speedcross μου αρέσουν παρα πολυ σαν παπούτσι. Ιςως ομως αν βρω πόλης με gore Tex να ναι πιο καλή επιλογή 

υπαρχουν salomon me goretex και με τετοιο συστημα κορδονιων.τωρα για τα χρωματα δεν ξερω αν θα τα βρεις τοσο ευκολα.παντως μπορεις και να το παρεις και αυτο και δεν χρειαζεται να το φορας οταν μπορει να ειναι πολυ χαλια ο καιρος.σιγα τις πολλες μερες που εχουμε και χαλια καιρο εδω.βεβαια εξαρτατε και ποσο κρυωνουν τα ποδια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, poulinos είπε

υπαρχουν salomon me goretex και με τετοιο συστημα κορδονιων.τωρα για τα χρωματα δεν ξερω αν θα τα βρεις τοσο ευκολα.παντως μπορεις και να το παρεις και αυτο και δεν χρειαζεται να το φορας οταν μπορει να ειναι πολυ χαλια ο καιρος.σιγα τις πολλες μερες που εχουμε και χαλια καιρο εδω.βεβαια εξαρτατε και ποσο κρυωνουν τα ποδια σου.

https://www.salomon.com/en-gb/shop-emea/product/speedcross-4-gtxr-w.html#848=3948 αυτά γλυκοκοιτάζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, margaritagr said:

το χρωμα τα σπασει και για αντρικο ακομα.αφου σαρεσουν αγορασε τα.αν δεις οτι γλυστρανε οκ μην τα βαλεις τις 2 μερες το μηνα που βρεχει και μπορει να περπατησεις πολυ αν δεν εισαι με το αμαξι.

Just now, Diskimpex said:

Η σελιδα γραφει πανω δινουν και εγγυηση

συνηθως οι καλες μαρκες δινουν εγγυηση κανονικα .βεβαια παντα υπαρχουν παραθυρακια οτι λογω χρησης δεν καλυπτονται ακομα και στα goretex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε poulinos δεν μιλάω για παπούτσι να είναι αδιάβροχο σε περπάτημα κτλ, μιλάω για παπούτσι σε μηχανάκι στη βροχή για ώρες, για αυτό το συστήνω στον mclein το στρατιωτικό. Πίστεψε έχω δώσει πολύ χρήμα σε παπούτσια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, 26ska said:

Φίλε poulinos δεν μιλάω για παπούτσι να είναι αδιάβροχο σε περπάτημα κτλ, μιλάω για παπούτσι σε μηχανάκι στη βροχή για ώρες, για αυτό το συστήνω στον mclein το στρατιωτικό. Πίστεψε έχω δώσει πολύ χρήμα σε παπούτσια. 

στο μηχανακι θα φας νερα απο κατω.μe τα salomon παταγα μεσα σε νερα οπως και περπατημα σε χιονι εναλλαξ με παγο και με νερο που ετρεχε σε διαφορα ως ρυακι απο χιονι παγο που λιωνε.βεβαια εξαρτατε και την ανεση.αν δεν τον νοιαζει η ανεση οκ ας παει για στρατιωτικα .επισης απλα προσεχει να μην ειναι μονο αδιαβροχο οτι παρει αλλα και διαπνεον γενικοτερα.επισης μετα εξαρτατε ποσο αρεσει σε καποιον το δερμα απεξω που καποιες φορες συνεπαγεται και παραπανω βαρος.το διαπνεον δεν το λεω για τα Haix tactical 2.0 gtx γιατι ειναι goretex

απλα τα θεωρω too much για delivery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

στο μηχανακι θα φας νερα απο κατω.μe τα salomon παταγα μεσα σε νερα οπως και περπατημα σε χιονι εναλλαξ με παγο και με νερο που ετρεχε σε διαφορα ως ρυακι απο χιονι παγο που λιωνε.βεβαια εξαρτατε και την ανεση.αν δεν τον νοιαζει η ανεση οκ ας παει για στρατιωτικα .επισης απλα προσεχει να μην ειναι μονο αδιαβροχο οτι παρει αλλα και διαπνεον γενικοτερα.επισης μετα εξαρτατε ποσο αρεσει σε καποιον το δερμα απεξω που καποιες φορες συνεπαγεται και παραπανω βαρος.το διαπνεον δεν το λεω για τα Haix tactical 2.0 gtx γιατι ειναι goretex

απλα τα θεωρω too much για delivery

Ο mclein  δεν είναι deliveras, too much Για διανομή ειναι φε, αλλά η γαλοτσα τόσες ώρες δεν παλεύεται, σου μιλάω εκ πείρας. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, 26ska said:

Ο mclein  δεν είναι deliveras, too much Για διανομή ειναι φε, αλλά η γαλοτσα τόσες ώρες δεν παλεύεται, σου μιλάω εκ πείρας. 

καλα η γαλοτσα ειναι ακομα χειροτερη.για αυτο και κανει 10 ευρω.πλαστικο ειναι.για μηχανακι την θελει ο mclein.ακομα και εκει την αρβυλα την θεωρω υπερβολη.το βασικο θεμα ειναι να μην του μπει νερο απο πανω ειδικα οταν πεφτει με το μηχανακι μεσα σε τρυπες παρα αυτο που θα φαει απο κατω.αλλα ταυτοχρονα να οδηγεις μηχανακι με ταχυτητες και με αρβυλα ειναι αστα να πανε το ιδιο και με αμαξι.δεν εχεις καμια αισθηση συν οτι ειναι πολυ ογκος ενα μποτακι ειδικα στο αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, poulinos είπε

καλα η γαλοτσα ειναι ακομα χειροτερη.για αυτο και κανει 10 ευρω.πλαστικο ειναι.για μηχανακι την θελει ο mclein.ακομα και εκει την αρβυλα την θεωρω υπερβολη.το βασικο θεμα ειναι να μην του μπει νερο απο πανω ειδικα οταν πεφτει με το μηχανακι μεσα σε τρυπες παρα αυτο που θα φαει απο κατω.αλλα ταυτοχρονα να οδηγεις μηχανακι με ταχυτητες και με αρβυλα ειναι αστα να πανε το ιδιο και με αμαξι.δεν εχεις καμια αισθηση συν οτι ειναι πολυ ογκος ενα μποτακι ειδικα στο αμαξι.

Pouline το Haix είναι γάμω  τα παπουτσάκια, πιο πολύ αισθάνομαι το nortface που έχω, παρά αυτό. 

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, 26ska said:

Pouline το Haix είναι γάμω  τα παπουτσάκια, πιο πολύ αισθάνομαι το nortface που έχω, παρά αυτό. 

σε north face τι εχεις παρει?παντως αν καποιος δεν θελει να παρει μποτακι λογω ογκου μπορει να παιξει με γκετες και πιο χαμηλο παπουτσι.και μετα βεβαια ειναι και η τιμη που θελει να δωσει καποιος .και τα north face τσιμπανε σε τιμη αντιθετα με τα salomon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, poulinos είπε

και το salomon casual ειναι :) το συνδυαζεις με αρκετα ρουχα ειδικα αμα ειναι σε κανα σκουρο χρωμα.

Εγώ συμφωνώ, γι αυτό και έβαλα σε αυτάκια το casual :P

Αλλά γενικά από άτομα που δε φοράνε/δεν έχουν φορέσει ποτέ ορειβατικά/trail παπούτσια, όλα τα salomon τους φαίνονται non casual.

Αυτή τη φορά πήρα κάποια columbia αδιάβροχα, και είναι όντως πιο casual, αλλά είναι χαμηλά, οπότε σε μεγάλες βροχές δε τα εμπιστεύομαι και θα φοράω τα salomon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, thanasis00 said:

Εγώ συμφωνώ, γι αυτό και έβαλα σε αυτάκια το casual :P

Αλλά γενικά από άτομα που δε φοράνε/δεν έχουν φορέσει ποτέ ορειβατικά/trail παπούτσια, όλα τα salomon τους φαίνονται non casual.

Αυτή τη φορά πήρα κάποια columbia αδιάβροχα, και είναι όντως πιο casual, αλλά είναι χαμηλά, οπότε σε μεγάλες βροχές δε τα εμπιστεύομαι και θα φοράω τα salomon.

σε αυτο συμφωνω.υπαρχουν μαρκες που ειναι μεν ορειβατικες αλλα λιγο πιο casual ενω καποιες αλλες ειναι λιγοτερο casual.εχω μποτακι αδιαβροχο boreal που οκ δειχνει καπως καλυτερο γιατι ειναι δερμα αλλα οχι σκουρο το ανοιχτο καφε. παντως και οι γκετες μπορουν να σε γλυτωσουν αν δεν χρειαζεται να τις μπαινοβγαζεις συνεχεια.δεν θα αφηνουν να μπει νερο απο πανω και ας ειναι χαμηλο το παπουτσι.και φοριουνται γρηγορα και αφαιρουνται γρηγορα .το δερματινο ναι δειχνει λιγο πιο casual.το χαμηλο δεν ειναι κακο ακομα και στο μηχανακι αλλα αναλογως που οδηγεις.αν οδηγεις σε καλο δρομο τα νερα που θα φας απο κατω δεν ειναι θεμα.το προβλημα ειναι στα στενα που εχουν λακουβες και πεφτεις μεσα και πεταγονται τα νερα παντου.

για την @margaritagr εχουμε αυτο

http://www.gundogansahilsitesi.com/columbia-womenrsquos-loveland-mid-omniheat-waterproof-snow-boots-black-black-sea-salt-010-womens-shoescolumbia-on-sale-coat-salenewest-collection-p-645.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...