Προς το περιεχόμενο

Goretex οικονομικά αθλητικά


d4mage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το παπουτσι το θελω για να μπαινω και σε υπογεια ή ημιυπογεια με νερο, δε μπορω να ξεκλειδωσω απο το μισο μετρο που εχει υψωμα.

επισης, μιλαμε για σεναριο 30 ~ 40 ημερων στις 365. βεβαια φετος δεν ξερω μηπως βρεξει καμια 100αρα ετσι οπως ξεκινησε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, margaritagr said:

@poulinos δεεε τα θυμάσαι καλά. Έχω πάρει βρε Columbia μπότες εννοειταιιι! 

@margaritagr επειδη ακριβως το θυμαμαι για αυτο το εγραψα.δεν ξεχνιεται.το εγραψα για να παρεις ενα δευτερο ζευγαρι οπως λες και για τα salomon οτι θες ενα δευτερο ζευγαρι. :)

9 hours ago, Mene said:

Επίσης ρίξτε καμιά ματιά και στο Sportsdirect, φαίνεται να έχει προσφορές, πχ:

https://gr.sportsdirect.com/mens/mens-walking-shoes#dcp=1&dppp=100&OrderBy=rank&Filter=ABRA^Salomon

αρκει να ξερεις το νουμερο σου απο πριν για να μην τρεχεις μετα με αλλαγες.αυτο ειναι το μονο κακο με το Online.αν ξερεις το νουμερο βεβαια τοτε μια χαρα.και το κακο ειναι ανα μαρκα πολλες φορες φορας αλλο νουμερο.

23 minutes ago, mclein said:

εγω το παπουτσι το θελω για να μπαινω και σε υπογεια ή ημιυπογεια με νερο, δε μπορω να ξεκλειδωσω απο το μισο μετρο που εχει υψωμα.

επισης, μιλαμε για σεναριο 30 ~ 40 ημερων στις 365. βεβαια φετος δεν ξερω μηπως βρεξει καμια 100αρα ετσι οπως ξεκινησε :P 

το με νερο εξαρτατε για ποσο νερο λες.γιατι μετα μηπως θα εχεις θεμα να μπει νερο απο πανω ακομα και σε ψηλο μποτακι αν μιλαμε για τιποτα υπογεια πλημυρισμενα? γιατι αλλο 10 ποντοι νερο οπου οκ θα εισαι με οτιδηποτε αδιαβροχο και αλλο να μιλαμε για 30 ποντους νερο. αφου ξερεις πλεον οτι στην ελλαδα βρεχει 10 φορες το χρονο και απλα ριχνει καταιγιδες για καμια ωρα για να πνιγει η χωρα.σημερα παλι ηλιο οπως βλεπεις.

 

 

αν και αυτο το weekend Ηταν εξαιρεση .σε καποιες περιοχες εριχνε  ολο το Weekend ψιλοβροχο.καποιες αλλες πνιγηκαν βεβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

@margaritagr με νερο εξαρτατε για ποσο νερο λες.γιατι μετα μηπως θα εχεις θεμα να μπει νερο απο πανω ακομα και σε ψηλο μποτακι αν μιλαμε για τιποτα υπογεια πλημυρισμενα? γιατι αλλο 10 ποντοι νερο οπου οκ θα εισαι με οτιδηποτε αδιαβροχο και αλλο να μιλαμε για 30 ποντους νερο. αφου ξερεις πλεον οτι στην ελλαδα βρεχει 10 φορες το χρονο και απλα ριχνει καταιγιδες για καμια ωρα για να πνιγει η χωρα.σημερα παλι ηλιο οπως βλεπεις.

 αν και αυτο το weekend Ηταν εξαιρεση .σε καποιες περιοχες εριχνε  ολο το Weekend ψιλοβροχο.καποιες αλλες πνιγηκαν βεβαια.

λεω α) για το νερο που πεταγεται επανω μου στην εθνικη / αττικη οδο & β) για νερο μεχρι 10~20 ποντους οπου κανενα αθλητικου τυπου δεν παραμενει στεγνο.

εμενα δεν με απασχολει να τα φοραω ολη μερα / ολο το χρονο. για εκεινες τις 20-50 μερες το χρονο που πρεπει να δουλεψω με βροχη, νομιζω θα ειμαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, mclein said:

λεω α) για το νερο που πεταγεται επανω μου στην εθνικη / αττικη οδο & β) για νερο μεχρι 10~20 ποντους οπου κανενα αθλητικου τυπου δεν παραμενει στεγνο.

εμενα δεν με απασχολει να τα φοραω ολη μερα / ολο το χρονο. για εκεινες τις 20-50 μερες το χρονο που πρεπει να δουλεψω με βροχη, νομιζω θα ειμαι κομπλε.

τοτε τι γραφεις για υπογεια και μπερδευομαι:P. στους 10 20 ποντους που λες το αθλητικο θα εχει χαθει κατω απο το νερο.ακομα και ενα χαμηλο παπουτσι στους 10 ποντους θα σου μπει το νερο απο πανω και ας ειναι αδιαβροχο το υπολοιπο

Quote

εγω το παπουτσι το θελω για να μπαινω και σε υπογεια ή ημιυπογεια με νερο, δε μπορω να ξεκλειδωσω απο το μισο μετρο που εχει υψωμα.

προσωπικα θα πηγαινα σε ημιμποτακι και αν χρειαζοταν καμια γκετα.ο λογος οτι δεν μαρεσει πχ να ειμαι στην δουλεια με ογκωδη παπουτσια και να κυκλοφορω.αν δεν σε πειραζει τοτε πας και σε μποτακι ή πας και σε αρβυλες.εγω το θεωρω too much ειδικα για την αρβυλα. υπαρχουν και ατομα το αναφερω απλα σαν λυση που φορανε Overboot το οποιο ειναι σαν γκετα αλλα πιανει ολο το ποδι δηλαδη εχει και σολα και το κανει αδιαβροχο.μετα απλα τις βγαζεις και απο μεσα φορας και all star που λεει ο λογος.απλα το αναφερω και αυτο σαν λυση.αυτο ειναι ιδανικο για καποιον που πχ θελει απλα να παει στην δουλεια του με βροχη και μετα θα τις ξαναβαλει οταν ειναι να παει σπιτι.με τετοιες παιζει ο bro που απλα οδηγει με μηχανη να παει δουλεια και να γυρισει απο την δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, poulinos είπε

τοτε τι γραφεις για υπογεια και μπερδευομαι:P

προσωπικα θα πηγαινα σε ημιμποτακι και αν χρειαζοταν καμια γκετα.ο λογος οτι δεν μαρεσει πχ να ειμαι στην δουλεια με ογκωδη παπουτσια και να κυκλοφορω.αν δεν σε πειραζει τοτε πας και σε μποτακι ή πας και σε αρβυλες.εγω το θεωρω too much ειδικα για την αρβυλα. υπαρχουν και ατομα το αναφερω απλα σαν λυση που φορανε Overboot το οποιο ειναι σαν γκετα αλλα πιανει ολο το ποδι δηλαδη εχει και σολα και το κανει αδιαβροχο.μετα απλα τις βγαζεις και απο μεσα φορας και all star που λεει ο λογος.απλα το αναφερω και αυτο σαν λυση.αυτο ειναι ιδανικο για καποιον που πχ θελει απλα να παει στην δουλεια του με βροχη και μετα θα τις ξαναβαλει οταν ειναι να παει σπιτι.με τετοιες παιζει ο bro που απλα οδηγει με μηχανη να παει δουλεια και να γυρισει απο την δουλεια.

γιατι τα υπογεια που παω πριν την πυροσβεστικη εχουν μαξ 20 ποντους νερο αλλιως παει πρωτα το 199 κι εγω ακολουθω. μη βγει κανενας αλιγατορας σε μορφη κατσαριδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, mclein said:

γιατι τα υπογεια που παω πριν την πυροσβεστικη εχουν μαξ 20 ποντους νερο αλλιως παει πρωτα το 199 κι εγω ακολουθω. μη βγει κανενας αλιγατορας σε μορφη κατσαριδας...

για 20 ποντους σιγουρα το παπουτσι πρεπει να ειναι μποτακι και πιο ψηλο αλλιως θα παρεις νερο απο πανω αν δεν βαλεις κατι αλλο για προστατευτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι μόνο για τις 30 μέρες που λες, μπορείς να πάρεις και κάτι τέτοιο για να κάνεις τη δουλειά σου. Δεν είναι βέβαια καθόλου βολικές αλλά θα είσαι σίγουρα στεγνός έως τους 30 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, mclein είπε

γιατι τα υπογεια που παω πριν την πυροσβεστικη εχουν μαξ 20 ποντους νερο αλλιως παει πρωτα το 199 κι εγω ακολουθω. μη βγει κανενας αλιγατορας σε μορφη κατσαριδας...

Δεν εχω δει τις αλλες σελιδες τι εχει λεχθει αλλα σε αυτο το σεναριο  δεν σε καλυπτει κανενα παπουτσι περα απο ορειβατικες μποτες μεγαλου υψομετρου οπου φυσικα δεν ειναι δυνατον  να φορας τετοιες για μια σειρα απο λογους.Αρα πας  στην κλασικη λυση της γαλοτσας υπαρχουν και πιο κοντες νομιζω  τις οποιες φυσικα θα εχεις  καπου και θα τις φορας στο πεδιο που επιχειρεις καθε φορα !

Αν βρεις αλιγατορα φωναξε με  εχω  εμπειρια .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...