Προς το περιεχόμενο

συνδεσιμοτητα για 1080ti


stel106

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα αγορασα μια gigabyte 1080ti η οποια εχει εξοδους HDMI KAI DISPLAY PORT 

το μονιτορ μου ειναι 2560Χ1440P

και αφου εκανα την συνδεση κλπ κατεβασα τελευταιους drivers στην αναλυση οθονης το max που μου δινει ειναι 1920χ1080P

τι κανω λαθος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα ειναι gigabyte 1080ti

και το μονιτορ dell 2713 hm

απο τι φανταζομαι εχω παλιο HDMI και δεν πρεπει να υποστηριζει 2κ-4κ

να προτιμήσω display port η ΗDMI? το μονιτορ εχει και τις 2 εξοδους οπως και η καρτα 

και αν εχει καποιος να προτειενι καποιο απο Eshop πχ που δεν θα εχω μεταφορικα με βοηθαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, stelnanos είπε

η καρτα ειναι gigabyte 1080ti

και το μονιτορ dell 2713 hm

απο τι φανταζομαι εχω παλιο HDMI και δεν πρεπει να υποστηριζει 2κ-4κ

να προτιμήσω display port η ΗDMI? το μονιτορ εχει και τις 2 εξοδους οπως και η καρτα 

και αν εχει καποιος να προτειενι καποιο απο Eshop πχ που δεν θα εχω μεταφορικα με βοηθαει

Το μονιτορ δεν ειχε μεσα display port καλωδιο? Νομιζω πως πρεπει να εχει. Συνδεσε το με display port.

It has a DVI (HDCP supported), DisplayPort, VGA and HDMI inputs. But bear in mind that only the Displayport and the Dual link DVI connectors supports it’s full resolution because of bandwidth limitation. It is however an added advantage to have HDMI and VGA come with it. In case you want to connect your other devices and peripherals.

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, akoinonitos είπε

Το μονιτορ δεν ειχε μεσα display port καλωδιο? Νομιζω πως πρεπει να εχει. Συνδεσε το με display port.

It has a DVI (HDCP supported), DisplayPort, VGA and HDMI inputs. But bear in mind that only the Displayport and the Dual link DVI connectors supports it’s full resolution because of bandwidth limitation. It is however an added advantage to have HDMI and VGA come with it. In case you want to connect your other devices and peripherals.

Ναι εχει κανονικα παρηγγειλα ηδη καλωδιο displayport λογικα αυτο θα ειναι γιατι ενα hdmi  που ειχα ηταν απλο

Πιο καλη εικονα θα εχει  hdmi 2.0  η το   displayport?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ψηφιακό σήμα both, τα ίδια. 

Απλά η συγκεκριμένη πρέπει να έχει παλιό version HDMI που να μην υποστηρίζει την ανάλυσή της την πλήρη, γι' αυτό και το note. Βάλε DP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Ψηφιακό σήμα both, τα ίδια. 

Απλά η συγκεκριμένη πρέπει να έχει παλιό version HDMI που να μην υποστηρίζει την ανάλυσή της την πλήρη, γι' αυτό και το note. Βάλε DP.

Αα οκκ thankss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...