Προς το περιεχόμενο

Η LG αποκάλυψε το V40 ThinQ με τριπλή κύρια κάμερα και διπλή εμπρόσθια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Agony είπε

Οποτε ειναι λογικο οπου υπαρχει θεμα για νεα κινητα Samsung να λεμε για εκρηξεις και οπου Apple για κακο σασι ?

Δεν νομιζω. 

Αποδεδειγμένα τα νεα μοντελα LG δεν εχουν το απαραδεκτο bootloop . Για την ακριβεια Samsung S7 edge μου επαθε bootloop εντος εγγυησης και Samsung J7 dead. Παρολα αυτα δεν αλαξα γνωμη για την Samsung.

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εγω καταλαβα πολυ καλα τι εννοείς ... Για την ρετσινιά απλα πρεπει να μην ειναι επιλεκτικοι αν θελουμε να ειμαστε αντικειμενικοί. 

Αν μου ελεγες οτι ακομα και σημερα g7 g6 v30 εχουν bootloop θα σου λεγα εχεις απολυτο δικιο. Οταν ομως μια εταιρεια οποια και να ειναι αυτη εχει λύση το προβλημα δεν βλεπω λογο να θαβουμε ενα κινητο που δεν εχει βγει καν.

επειδη ειναι η δουλεια μου να επισκευαζω κινητα ολες οι εταιριες εχουν θεματακια και παιζει ρολο και ο χρηστης απλως το lg σαν κινητο το φοβαμαι γτ μια μερα μπορει ξαφνικα χωρις να εχω κανει κατι να παθει αυτο το προβλημα, οταν καινουριο κ10 το παθαινει αυτο και δεν επισκευαζεται τι να την κανω τη εγγυηση και οτι θα μου το αντικαταστησει η εταιρεια. γι αυτο λεω οτι ειναι μια ρετσινια, δ ελεω οτι ειναι κακο αυτο που θα βγει λεω οτι υπαρχει φοβος, το σασι στα 6αρια ηταν γνωστο πριν ξεμπροστιαστει η apple απλως ηρθε και η επιβαιωση οσων το λεγανε και βεβαια μιλαμε για κολλημενους πελατες στα iphone που και σκ@τ@ να πουλαει η apple θα τα αγορασουνε, το θεμα με τις μπαταριες στο samsung επειδη εγινε ολικη ανακλιση και δεν προλαβε να γινει το κακο τελικα λειτουργησε υπερ της σαμσουνγκ και δε χαλασε το ονομα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2018 στις 9:20 ΠΜ, emperor4her είπε

Κουραζει ρε παιδια να αναπαραγουμε παλιες καραμελες.. παρε ipnone ρε φιλε που ειχανε hackaρει το αhackαριστο cloud και λυγιζει, παρε samsung και αφιερωσε του και το εξαιρετικο αποψε κανεις μπαμ , η παρε ενα 3310 να μην εχεις κανενα προβλημα αν και διαβασα προσφατα οτι αν σε σταματησουν και το εχεις πανω σου θεωρειται οπλοκατοχη γιατι ανοιγει κεφαλι και κυνδυνευεις με αυτόφωρο. Η επιλογη δικη σου φιλαρακο!

Ας γινω και εγω ενας απο τους γραφικους του forum..δεν πειραζει.. αν και δεν νομιζω να εθιξα καποιον,οσο θυμαμαι το εαυτο μου με lg (lg flex1+2,g2+g4) ειχαν ολα bootloops ..στο 2018 πλεον το θεωρω αδιανοητο να υπαρχουν τετοια πραγματα ποσο μαλλον μετα απο χιλιαδες παραπονα που εχουν γινει απο χρηστες της Lg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...