Προς το περιεχόμενο

-10€ σε αγορα 50€ @ Γαλλικο amazon


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Εγω μπαινω σε ολα τα αμαζον με το ιδιο

Εγω δοκιμασα να μπω και δεν με αφηνει και μου μπλοκαρε και τον κωδικο....

Μου εχουν τσιμπισει και την καρτα μια φορα απο amazon.com και ετρεχα.... τα 10ευρω δεν τα πηρα ποτε πισω

Επεξ/σία από serdakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, serdakis είπε

Εγω δοκιμασα να μπω και δεν με αφηνει και μου μπλοκαρε και τον κωδικο....

Μου εχουν τσιμπισει και την καρτα μια φορα απο amazon.com και ετρεχα.... τα 10ευρω δεν τα πηρα ποτε πισω 

Σίγουρα κάτι έκανες λάθος και δεν πρέπει να φοβίζεις άδικα τους επισκέπτες!

Προσωπικά πάντα ψάχνω το προϊόν που με ενδιαφέρει σε όλα τα ευρωπαϊκά Amazon (co.uk - de - es - fr - it) και μετά ψωνίζω από το φθηνότερο.

Με το αρχικό username και κωδικό που έκανα πριν από 10 χρόνια στο amazon.co.uk έχω ψωνίσει όλα αυτά τα χρόνια πάνω από 30 φορές συνολικά εκτός από το .co.uk και από το .de, από το .fr, από το .es, από το .it (πριν από 1 μήνα), από το .com Αμερικής στην περυσινή Black Friday, ακόμη και από το Amazon.jp (Ιαπωνία) έχω ψωνίσει και πέρυσι και φέτος (πάντα με τον ίδιο κωδικό).

 

Επεξ/σία από axi100
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, axi100 είπε

Σίγουρα κάτι έκανες λάθος και δεν πρέπει να φοβίζεις άδικα τους επισκέπτες!

Προσωπικά πάντα ψάχνω το προϊόν που με ενδιαφέρει σε όλα τα ευρωπαϊκά Amazon (co.uk - de - es - fr - it) και μετά ψωνίζω από το φθηνότερο.

Με το αρχικό username και κωδικό που έκανα πριν από 10 χρόνια στο amazon.co.uk έχω ψωνίσει όλα αυτά τα χρόνια πάνω από 30 φορές συνολικά εκτός από το .co.uk και από το .de, από το .fr, από το .es, από το .it (πριν από 1 μήνα), από το .com Αμερικής στην περυσινή Black Friday, ακόμη και από το Amazon.jp (Ιαπωνία) έχω ψωνίσει και πέρυσι και φέτος (πάντα με τον ίδιο κωδικό).

Οσο αφορα των κωδικό, μάλλον ήταν κάποιο κόλλημα του site και τελικά με άφησε να μπω.

Οσο αφορα την καρτα που μου χρεωσαν 10ευρω(δεν ξερω αν ηταν λαθος του αμαζον ή χακαραν την βαση τους) , οποιος θελει να του στειλω

το mail του amazon που το παραδέχεται ,και μου λεει θα κανουμε οτι μπορουμε

να μην ξανασυμβεί και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, serdakis είπε

Θελει να κανεις αλλο λογαριασμο? ή μπαινω με του .com

Ενας ειναι ο λογαριασμος στο αμαζον και ισχυει για ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Malthador είπε

256αρα micro sd υπάρχει συμβατή με το promo; 

Είναι δύσκολο να πας στο σάιτ, να γράψεις 256gb micro SD και να επιλέξεις μετά με φίλτρο ως πωλητη το αμαζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 minutes ago, non-serviam said:

Είναι δύσκολο να πας στο σάιτ, να γράψεις 256gb micro SD και να επιλέξεις μετά με φίλτρο ως πωλητη το αμαζον;

Ποιό φίλτρο είναι με πωλητή το amazon;

Αυτό που γράφει Prime;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι, εκεινο μπορεί να περιέχει και τρίτους. Τώρα στα γαλλικά δεν ξέρω πως το λένε, αλλά συνήθως είναι κάτω κάτω και σε πάει σε λίστα.

Αν το έβλεπα θα το έβρισκα, αλλά δεν παίζει τώρα.

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, non-serviam said:

Όχι, εκεινο μπορεί να περιέχει και τρίτους. Τώρα στα γαλλικά δεν ξέρω πως το λένε, αλλά συνήθως είναι κάτω κάτω και σε πάει σε λίστα.

Αν το έβλεπα θα το έβρισκα, αλλά δεν παίζει τώρα.

Επομένως σου είναι δύσκολο να πας στο σάιτ, να γράψεις 256gb micro SD και να επιλέξεις μετά με φίλτρο ως πωλητη το αμαζον, ε σαΐνι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

256αρα micro sd υπάρχει συμβατή με το promo; 

Αυτή εδώ για παράδειγμα:

https://www.amazon.fr/gp/product/B074VC1QQV/ref=ox_sc_act_title_1     77,68 τελική με το κουπόνι + μεταφορικά

Ουσιαστικά όμως δεν γλυτώνεις πολλά πράγματα μιας και εδώ ξεκινάει από τα 84 ευρώ με τα μεταφορικά.

Όμως με 84 ευρώ τελική πάς και εδώ:

https://www.skroutz.gr/s/12835549/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-256GB-U3-with-Adapter.html

Επομένως δεν παίζει κάποια ενδιαφέρουσα περίπτωση σε microsd από Amazon.fr στα 256gb που να αξίζει να χρησιμοποιηθεί το κουπόνι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλλη προταση, ειναι μπαταριες eneloop, που ειναι προιον που δεν αγοραζεις ευκολα απο αλλον πωλητη (μιας και κυκλοφορουν παρα πολλες μαιμουδες τους), και εχει 2  σετ limited edition σε αλλα χρωματα, ocean και expedition.

Στα ocean σε ΑΑΑ ειναι ακριβοτερες και δεν συμφερουν και σε ΑΑ ειναι προσωρινα χωρις στοκ, αν και μπαινουν παραγγελια.

Σε expedition ειναι οκ τιμες και διαθεσιμοτητα και στα 2 μεγεθη.

https://www.amazon.fr/gp/offer-listing/B072F7SVCG/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 ώρες πριν, non-serviam είπε

Θενξ ΟΠ. Τσίμπισα μια Elevation Mask 3.0, αρχική 70, μείων 10 με το κουπόνι, μείον φόρο και με δωρεάν μεταφορικά βγήκε 50 ευρώ. Φθηνότερη τιμή γενικά δεν έπαιζε/παίζει πουθενά αλλού

Θες να δωσεις πληροφοριες για τα μπολντ; Γιατι νομιζω οτι κατι δεν μας λες και μας βαζεις να ψαχνομαστε για αυτα.

Μηπως αγοραζεις με τιμολογιο για το πρωτο;

Μηπως δεν εισαι Ελλαδα για το δευτερο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...