Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα συμβίωσης


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησα μια σχέση πρόσφατα και το πήγαινα για σοβαρά, αλλά υπάρχει πρόβλημα συμβίωσης. Η κοπέλα αν και μια σταλιά άνθρωπος και πολύ όμορφη ροχαλίζει σα ζώο τα βράδια. Στην αρχή γέλαγα, και της έκανα πλάκα, έριχνα αγκωνιές το βράδυ, τίποτα. Τώρα πια μου χει σπάσει τα νεύρα. Της έχω πει μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι δε τη παλεύω και να κανονίσει να το κόψει, μου λέει εχει ηγμορίτιδα άνω γνάθου (και στα αλήθεια έχει μια πολύ γκ@βλωτική φωνή σαν ψιλοκαραμούζα από τη μύτη, αλλά ο λόγος τελικά είναι ότι δεν ανανέει σωστά και βγάζει ροχαλητά χωρίς έλεος. Και ότι φοβάται την εγχείρηση. Και ότι που έκοψε το κάπνισμα πολύ είναι, <<ακόμα παλεύω με τις παρενέργειες>> μου είπε.

Είναι το τρίτο σουκού που προσπαθήσαμε να κοιμηθούμε μαζί και απόψε της είπα <<άσε μωρέ, σα να μαι λίγο άρρωστος, θα γυρίσω σπίτι να την πέσω νωρίς>>. Όλα ψέματα γιατί χτες τδεν έκλεισα μάτι, πρώτα ζήσαμε τον έρωτα μας και καπάκι αυτή έπεσε αυτή ξερή ενώ εγώ άυπνος δίπλα άκουγα τα κομπρεσέρ μέχρι το ξημέρωμα.

Στο φαρμακείο πουλάνε ένα σπρέι κατά του ροχαλητού αλλά αρνείται να το πάρει γιατί έχει απαίσια γεύση. Εγώ να βουλώσω αφτιά αποκελίεται, με φαγουρίζει η ωτοασπίδα και ακούω και το σφυγμό μου, πάλι άυπνος.

ΚΑι σας ερωτώ, συνηθίζεται αυτός ο ήχος ; Εχω αρχίσει να ξενερώνω με τη σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kingsize21 είπε

Ξεκίνησα μια σχέση πρόσφατα και το πήγαινα για σοβαρά, αλλά υπάρχει πρόβλημα συμβίωσης. Η κοπέλα αν και μια σταλιά άνθρωπος και πολύ όμορφη ροχαλίζει σα ζώο τα βράδια. Στην αρχή γέλαγα, και της έκανα πλάκα, έριχνα αγκωνιές το βράδυ, τίποτα. Τώρα πια μου χει σπάσει τα νεύρα. Της έχω πει μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι δε τη παλεύω και να κανονίσει να το κόψει, μου λέει εχει ηγμορίτιδα άνω γνάθου (και στα αλήθεια έχει μια πολύ γκ@βλωτική φωνή σαν ψιλοκαραμούζα από τη μύτη, αλλά ο λόγος τελικά είναι ότι δεν ανανέει σωστά και βγάζει ροχαλητά χωρίς έλεος. Και ότι φοβάται την εγχείρηση. Και ότι που έκοψε το κάπνισμα πολύ είναι, <<ακόμα παλεύω με τις παρενέργειες>> μου είπε.

Είναι το τρίτο σουκού που προσπαθήσαμε να κοιμηθούμε μαζί και απόψε της είπα <<άσε μωρέ, σα να μαι λίγο άρρωστος, θα γυρίσω σπίτι να την πέσω νωρίς>>. Όλα ψέματα γιατί χτες τδεν έκλεισα μάτι, πρώτα ζήσαμε τον έρωτα μας και καπάκι αυτή έπεσε αυτή ξερή ενώ εγώ άυπνος δίπλα άκουγα τα κομπρεσέρ μέχρι το ξημέρωμα.

Στο φαρμακείο πουλάνε ένα σπρέι κατά του ροχαλητού αλλά αρνείται να το πάρει γιατί έχει απαίσια γεύση. Εγώ να βουλώσω αφτιά αποκελίεται, με φαγουρίζει η ωτοασπίδα και ακούω και το σφυγμό μου, πάλι άυπνος.

ΚΑι σας ερωτώ, συνηθίζεται αυτός ο ήχος ; Εχω αρχίσει να ξενερώνω με τη σχέση.

xaxaxaxaxaxaxaxa

Τι μου θύμισες. Τα φαντάρια που ροχαλίζανε στον θάλαμο

Τους άκουγα να "ροκάρουν" και αναρωτιόμουν αν αυτοί πριν μπουν στον στρατό είχανε γυναίκα

Να ακούς την γκομενά σου να ροχαλίζει; Αυτόματα απομυθοποιείται η γυναικεία "υφή" της.Θα νομίζεις
πως κοιμάσαι με τον φίλο σου τον Μήτσο τον νταλικέρη,παρά με την γκομενά σου

Εφιάλτης!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχέση προσφατα και σοβαρά δεν πάνε μαζί, τυπε σοβαρεψου.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kingsize21 είπε

Στο φαρμακείο πουλάνε ένα σπρέι κατά του ροχαλητού αλλά αρνείται να το πάρει

Yπνώτισέ τη όπως μόνο εσύ ξέρεις και θα το πάρει θέλει δε θέλει

 

1 ώρα πριν, kingsize21 είπε

 έχει μια πολύ γκ@βλωτική φωνή σαν ψιλοκαραμούζα από τη μύτη

 

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± κοιÏα Ïι ÎµÎºÎ±Î½ÎµÏ ÎºÎ¿Î½ÏοÏιδηÏ

Επεξ/σία από TriLoBiTe
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να την γυρνας στο πλαι

η δικια μου με το που αρχισει της λεω "γυρνα γ@@ω την π@@@@α σου (η χριστο, αναλογα τη φαση) γυρναει και σταματαει.

μετα με παιρνει εμενα ο υπνος και δε ξερω τι παιζει απο κει και περα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kingsize21 είπε

έχει μια πολύ γκ@βλωτική φωνή σαν ψιλοκαραμούζα από τη μύτη

Τι το  ΓΚαβλιαρικο εχει η καραμουζα;

Μαλλον για τουμπα ( το οργανο ) την κοβω,παρα για καραμουζα,με τετοιο ροχαλητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...