Προς το περιεχόμενο

|TV-MONITOR| SAMSUNG LT24E390EI/EN Media Markt 135 Ευρώ


angelosxatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, angelosxatz είπε

Ναι εγώ! Μια χαρά είναι!

 

5 ώρες πριν, jimmyfis είπε

Την έχω πάνω από 2 χρόνια (ΕW). Αρχικά είχε πολύ bleeding, αλλάχτηκε το πάνελ με άλλο που είχε λίγο λιγότερο αλλά δεν το άλλαζαν πάλι και ξενέρωσα πολύ. Σε σκοτεινές σκηνές από ταινίες κλπ στο σκοτάδι ήταν χάλια μέχρι που ρύθμισα φωτεινότητα και έγινε απλά υποφερτό. 

Την έχω στο pc και πέρα από τα παραπάνω είναι σπάσιμο που δεν ανοιγοκλείνει αυτόματα με το pc. Μακάρι στο καινούριο να το έχουν φτιάξει.

Για τα λεφτά της την λες καλουτσικη, αλλά δεν έχω μεγάλη εμπειρία από καλύτερες οθόνες.

Πάντως ψάχνω να την αλλάξω.

Ο media player ειναι οκ? Εννοώ παίζει όλα τα format video και υπότιτλους? Την θέλω πιο πολύ για τηλεόραση στην κρεβατοκάμαρα να χαζεύω το βράδυ. Γενικά προσπαθώ να βρω κριτικές και τα specs που έχει και δεν βρίσκω αρκετά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Ο media player ειναι οκ? Εννοώ παίζει όλα τα format video και υπότιτλους? Την θέλω πιο πολύ για τηλεόραση στην κρεβατοκάμαρα να χαζεύω το βράδυ. Γενικά προσπαθώ να βρω κριτικές και τα specs που έχει και δεν βρίσκω αρκετά πράγματα.

Ναι μια χαρά είναι. Δεν μου έχει τύχει κάτι να μην παίζει. Κι εγώ για την κρεβατοκάμαρα την πήρα αλλά μετά προέκυψε ο υπολογιστής.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...